Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-08-2018, 17:47   #61
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,541
Thanks: 288
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Po kur nuk ecen lidhja pastaj prap tek prindi perplasin koken...
Po mire, meqe thoni kete pse i beni Like mia@-s qe shkruan te kunderten?!?!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 17:48   #62
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,804
Thanks: 2,781
Thanked 2,217 Times in 1,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po mire, meqe thoni kete pse i beni Like mia@-s qe shkruan te kunderten?!?!
se e kom qef
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 15-08-2018, 17:51   #63
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,541
Thanks: 288
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Jo s’ka nevoje te jesh i shkolluar, por pak i rrahur me jeten duhet. Njeriu ka nevoje te gjeje vetveten njehere, pastaj partnerin/-ren qe do ndaj jeten. Jeta martesore te kufizon ne shume drejtime, femijet po me keq, dhe gjynah ti futesh halleve ne moshe aq te vogel.
Nga ana ekonomike ai mund te jete mire (pasi eshte vene si kusht) dhe nuk e ka te nevojshme te rrihet nga jeta. Mbase shkojne te dy sepse duhen...dhe nese hap familje nuk mendoj se do kete halle aq te renda sa te duken, pasi sic thashe gjendet mire ekonomikisht. Une e shoh edhe zemergjere meqe jo vetem e do por edhe perpiqet ta ndihmoje ne njefare menyre ku s'ka asgje te keqe ne kete rast.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 17:52   #64
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,541
Thanks: 288
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
se e kom qef
e di qe vdes per mia@-n dhe ftoje edhe per ndonje kafe
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 18:26   #65
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,697
Thanks: 2,199
Thanked 2,341 Times in 1,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Nga ana ekonomike ai mund te jete mire (pasi eshte vene si kusht) dhe nuk e ka te nevojshme te rrihet nga jeta. Mbase shkojne te dy sepse duhen...dhe nese hap familje nuk mendoj se do kete halle aq te renda sa te duken, pasi sic thashe gjendet mire ekonomikisht. Une e shoh edhe zemergjere meqe jo vetem e do por edhe perpiqet ta ndihmoje ne njefare menyre ku s'ka asgje te keqe ne kete rast.
23 vjec sapo ka dale ne jete. Nuk ka eksperiencen e duhur ne asnje drejtim. Mund te jete familja e tij mire ekonomikisht, por jo ai.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 18:31   #66
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,541
Thanks: 288
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
23 vjec sapo ka dale ne jete. Nuk ka eksperiencen e duhur ne asnje drejtim. Mund te jete familja e tij mire ekonomikisht, por jo ai.
Po 23 vjet ku ka qene?!?!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 18:37   #67
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,846
Thanks: 5
Thanked 3,812 Times in 2,545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Elian, zhvendose temen nga humori njehere, pastaj flasim gjera e gjate. Secili sipas qejfit te vet.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 18:55   #68
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,328
Thanks: 1,032
Thanked 6,015 Times in 2,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Prinderit kane gjithmone te drejte!!!!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 19:15   #69
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,541
Thanks: 288
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Prinderit kane gjithmone te drejte!!!!
Atehere bie poshte thenia: Femija duhet te behet me i mire se prindi!
...Apo???
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2018, 21:21   #70
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,697
Thanks: 2,199
Thanked 2,341 Times in 1,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po 23 vjet ku ka qene?!?!
Te mami dhe babi. Dei ne ate moshe mori edukimin baze nga familja dhe shkolla dhe ne moshen 23 eshte gati te filloje jeten i pavarur pa ndihmen e kujdesin e prinderve. Prandaj thuhet, “ sapo ka dal ne jete”.
Ti do thuash qe ka qe dalin ne heret menjane. Po dhe ka por ne pergjithesi jshkeputen nga varesia e prinderve pas shkolles se larte.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2018, 19:29   #71
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,541
Thanks: 288
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Te mami dhe babi. Dei ne ate moshe mori edukimin baze nga familja dhe shkolla dhe ne moshen 23 eshte gati te filloje jeten i pavarur pa ndihmen e kujdesin e prinderve. Prandaj thuhet, “ sapo ka dal ne jete”.
Ti do thuash qe ka qe dalin ne heret menjane. Po dhe ka por ne pergjithesi jshkeputen nga varesia e prinderve pas shkolles se larte.
Ka vetem nje lloj suksesi, ajo qe te besh ne jeten tende ate qe deshiron.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur