Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-01-2018, 22:26   #801
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,417
Thanks: 5,378
Thanked 3,835 Times in 2,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 177
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

nuk ma ben dora ti shkruaj sdua fare ta mendoj jo me ti kujtoj duke i shkruajtur

tashti shtrengo rrypin thanas
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 22:34   #802
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,975
Thanks: 772
Thanked 4,693 Times in 2,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Po tregoji mi, se shume e shokuar je. Ca ke ble??!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 22:35   #803
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,417
Thanks: 5,378
Thanked 3,835 Times in 2,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 177
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Po tregoji mi, se shume e shokuar je. Ca ke ble??!
sa kurjoze qi je dhe ti mi gru
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 22:39   #804
Jolene
✿◉●•◦
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,874
Thanks: 2,196
Thanked 3,015 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 521
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Dua te blej nje pale timberlands, do pres sa te ngrohet pak koha ti vesh me xhinse te grisme.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2018, 13:44   #805
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1,425
Thanks: 40
Thanked 379 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Onyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

E gjeta me discount prej 70% ne Koton, te gezoj

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 16-01-2018, 01:09   #806
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 4,782
Thanks: 4,956
Thanked 3,310 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Nje hairbrush ...per te drejtuar floket ..

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 01:42   #807
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,975
Thanks: 772
Thanked 4,693 Times in 2,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Nje pale cizme ne ngjyre ulliri. Me mungonte kjo ngjyre
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 16-01-2018, 21:27   #808
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,693
Thanks: 9,752
Thanked 11,239 Times in 4,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 301
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

pedialax per vajzen me vduqi kam blere probiotics etc etc nothing working..do provoj kete ...bleva dhe disa paints, dua te provoj te bej potrete te vajzave per here te pare dhe to ve ne dhomen blu meqe me dha mami fu blu canvases
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 1DFB3944-B97D-4B0B-AB5F-61F3742268C4.jpg (20.1 KiloByte, 71 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 03:07   #809
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,975
Thanks: 772
Thanked 4,693 Times in 2,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Nje cologne/ parfum per qenin qe te mbaj ere te mire
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 10:51   #810
Jolene
✿◉●•◦
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,874
Thanks: 2,196
Thanked 3,015 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 521
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Bileta, per mua dhe vllain qe ju befte motraa kurban.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 18-01-2018, 12:13   #811
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,659
Thanks: 201
Thanked 400 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Bileta, per mua dhe vllain qe ju befte motraa kurban.
Do besh kurban vllain per bileta?
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 12:28   #812
Jolene
✿◉●•◦
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,874
Thanks: 2,196
Thanked 3,015 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 521
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Robi meson nga gabimet nga situatat e ndryshme, me keqardhje ta them ti sa vjen e budallepsesh!

Budallepsje te mbare.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 12:45   #813
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,659
Thanks: 201
Thanked 400 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Jam budallepsur sa si shum kohet e funit ca tbej

Ti kur thu shprehjet mendon noiher kuptimet e tyre apo futja po. ... kot
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 13:01   #814
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,090
Thanks: 2,120
Thanked 1,622 Times in 795 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Nje bllok ( album) ngushellimesh, Livre d'or, ku do shprehim te gjithe ngushellimet per prinderit e Jeremise, doja patjeter ta blija une duke e ditur se prinderit e tij do ta mbajne tere jeten ne duar....
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DSC_2500.jpg (17.6 KiloByte, 41 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 18-01-2018, 13:02   #815
Jolene
✿◉●•◦
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,874
Thanks: 2,196
Thanked 3,015 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 521
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Mundohem te pershtatem, me ty ne kete rast, e veshtire e pranoj!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 19:36   #816
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,693
Thanks: 9,752
Thanked 11,239 Times in 4,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 301
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

bera order kete kekun per ditelindje e vajzes dhe keto iphone cases, nje per mua dhe nje per mamin
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg B5F6525C-D784-4E87-A875-8927BDB3A19B.jpg (21.0 KiloByte, 34 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 35C050B6-2FE9-4FEE-B025-9A8BC759B9B0.jpg (21.8 KiloByte, 34 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2018, 17:05   #817
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1,425
Thanks: 40
Thanked 379 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Onyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Eshte kohe renovimi

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2018, 17:30   #818
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,428
Thanks: 0
Thanked 2,023 Times in 1,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Biletat e avionit.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2018, 18:26   #819
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,251
Thanks: 54
Thanked 224 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Dhet killa mish mzati te turku.
4,50 Euro killa.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2018, 21:21   #820
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1,425
Thanks: 40
Thanked 379 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Onyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Biletat e avionit.
Ne Podgorice do aterosh? Apo diku tjeter...

PS: Shuttle bus eshte gati...
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur