Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-06-2018, 19:54   #1241
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,172
Thanks: 13
Thanked 585 Times in 379 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Botėrori Russia 2018: Grupet1/8
Belgjike - Japoni
Angli - Kolumbi
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-06-2018, 19:54   #1242
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,363
Thanks: 5,311
Thanked 6,279 Times in 3,993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Botėrori Russia 2018: Grupet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
A ju thafshin krahet bashke me kembet.
i love you t dhe u
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-06-2018, 19:56   #1243
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,088
Thanks: 1,213
Thanked 1,343 Times in 760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Botėrori Russia 2018: Grupet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk tė vajti mėndja qė Anglia nuk donte tė fitonte sot?
Une mendoja se fitonin realisht por ne bileten qe me dogji vetem kjo e kisha me gola.Ishin cope cope.

Vetem ajo me dogji e ishte bilete e bukur.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-06-2018, 19:56   #1244
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,168
Thanks: 4,056
Thanked 5,203 Times in 2,447 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Botėrori Russia 2018: Grupet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
i love you t dhe u
Naq .....
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-06-2018, 20:01   #1245
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,363
Thanks: 5,311
Thanked 6,279 Times in 3,993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Botėrori Russia 2018: Grupet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Naq .....
Hope e ka lon dashnorja 140%
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Tags
futboll, kampionati boterore

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur