Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-02-2018, 23:39   #41
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,770
Thanks: 11,569
Thanked 6,553 Times in 4,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga juke Shiko postimin
Eshte komplet e kunderta. Eshte me mire te lihen 10 kriminel te lire sa sa te vritet nje i pafajshem.
I ka thon diktatori Kamboxhias dhe jo une....pranej mos u xef
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 00:18   #42
Emanuelaela
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Posts: 17
Thanks: 16
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Emanuelaela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Po eshte e vertete mjere populli i shkrete
Emanuelaela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 05:23   #43
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,208
Thanks: 1,529
Thanked 1,099 Times in 735 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Eshte cub, sikur se shume tjere! Kemi me shumice ne keso !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 07:11   #44
fritz-
larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1,049
Thanks: 186
Thanked 449 Times in 287 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
fritz- ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

O Kurt ky esht rocke gomari, nga e gjete artist??????æ?ææ?
fritz- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i fritz- pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 07:31   #45
fritz-
larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1,049
Thanks: 186
Thanked 449 Times in 287 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
fritz- ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Kurto, politika eshte art. E di cili eshte arti I politikes? Ti hapesh rruge zhvillimit te vendit. Maqedonia ka thithur 3 miliarde euro investime gjermane keto 2 vitet e fundit. Ky rocka i albanistanit ka thithur ate xhamin e shemtume ne mes te tirones, dhe ka vjedhur sa esht shqepur me ilir beqen dhe vilma nushin. Je shum funny Kurt,hajdutet i been artista.
fritz- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 07:37   #46
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,759
Thanks: 5,509
Thanked 6,467 Times in 4,124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
Kurto, politika eshte art. E di cili eshte arti I politikes? Ti hapesh rruge zhvillimit te vendit. Maqedonia ka thithur 3 miliarde euro investime gjermane keto 2 vitet e fundit. Ky rocka i albanistanit ka thithur ate xhamin e shemtume ne mes te tirones, dhe ka vjedhur sa esht shqepur me ilir beqen dhe vilma nushin. Je shum funny Kurt,hajdutet i been artista.
jane efektet e bourbon whiskey. behesh artist per forza
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 17:43   #47
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,305
Thanks: 7,714
Thanked 6,756 Times in 4,339 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Artist jo qe jo..
Mafioz bojaxhi eshte qe cke me te....

Mafjoz eshte edhe ky sumtekeleku Taotau qe eshte hap bithesh si shum edhe ta let vnerin kur ban si ferishte.https://video.syri.net/upload/videos..._converted.mp4
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 17:52   #48
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,069
Thanks: 1,165
Thanked 1,132 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Sigurisht qė ėshtė artist. Keni parė juve kryeministėr tė tjerė tė veshur me kostume dhe atlete tė bardha. Vetėm artistėt mund tė vishen ashtu
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 20:00   #49
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,223
Thanks: 363
Thanked 1,793 Times in 1,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ngjarje te caktuara jane krijuar per arsye dramatike. Me nje popull budall kushdo behet artist dhe mafioz njekohesisht....p.s. populli le te lehė, arti shkon perpara...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 00:49   #50
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,124
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Edi Rama! Dodge Ram! Dodge avenger!

Rama eshte shenje e koheve. Rahman Rahim!


Edi Rama eshte shpallur prefekti i Qytetit te Tiranes dhe prefekti me i mire nderkombetar.

Ne qofte se te vjen nje vizitor ne shtepi dhe nese ke nje lloj respekti per te ngrihet nje bythe qe te ulet nje koke. Ti mysafirin nuk do t'a cosh ne hale apo ne dhomen e gjumit.

Jo nje mysafir por edhe kur burri me kthehej nga misionet e gjata larg vendit, e gjente shtepine qelibar.

Kur vjen nje mysafir gjeja me minimale qe dikush duhet te beje eshte te vere nje rregull siperfaqsor.

Edi Rama e pati talentin e madh qe te pakten te zbukuronte anen e jashtme per te mos demoralizuar vizitoret.

Rregullohet ana e jashtme pastaj me kohe fillohet dhe pastrohen sirtaret e keshtu me rradhe.

Eshte si eshte, eshte me i miri ne kategorine e vet.

Rrofte artisti!

Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 09-10-2018, 07:35   #51
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,223
Thanks: 363
Thanked 1,793 Times in 1,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Murvė e kutit
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 10-10-2018, 12:03   #52
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,607
Thanks: 226
Thanked 399 Times in 299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ed Rama eshte shok ideali i Sali Babes, bashke me 140 hajdute.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 12:38   #53
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,223
Thanks: 363
Thanked 1,793 Times in 1,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

E keni vene re? Rama dite e re zanat i ri....njehere artist, njehere stilist, njehere basketbollist, njehere mafioz, njehere .... kush ja ka ngene le te shtoje te tjerat...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur