Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-02-2018, 02:52   #1001
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
C’do ne British Columbia tani?! Do te freskohesh cik me shume se te zuri vapa me 1 grade?!
kur ta provoi -30 do mallkoi bileten qe e pruri andej
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 02:55   #1002
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,327
Thanks: 1,982
Thanked 2,190 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
kur ta provoi -30 do mallkoi bileten qe e pruri andej
Do ja haje arusha bileten . e kthimit thuaj.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 02:57   #1003
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Do ja haje arusha bileten . e kthimit thuaj.
Rri aman se andej ska as arme te ruhet nga arusha

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga zirconium : 17-02-2018 nė 03:03
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:08   #1004
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,405
Thanks: 4,032
Thanked 4,658 Times in 2,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Rri aman se andej ska as arme te ruhet nga arusha
une me gjujt Grizzlybear do shkoj
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:11   #1005
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,327
Thanks: 1,982
Thanked 2,190 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Rri aman se andej ska as arme te ruhet nga arusha
Pse s’ka arme andej. Ka mo ka. Kam nje kusheririn e burrit ne Kanada. Ai iken vit per vit ne vjeshte per gjah.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:13   #1006
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Pse s’ka arme andej. Ka mo ka. Kam nje kusheririn e burrit ne Kanada. Ai iken vit per vit ne vjeshte per gjah.
ta marri dhe ledion te gjuajne grizibear-a
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:15   #1007
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,327
Thanks: 1,982
Thanked 2,190 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une me gjujt Grizzlybear do shkoj
S’ke faj. Jane shume cute.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:16   #1008
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=doiFDlS6zHI
S’ke faj. Jane shume cute.
qejfe qejfe kjo dynja
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:17   #1009
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,327
Thanks: 1,982
Thanked 2,190 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
qejfe qejfe kjo dynja
Ti zirco cfare hobi ke?
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:20   #1010
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ti zirco cfare hobi ke?
te shikoj ledion duke u dhunuar nga grizibeari
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 03:39   #1011
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,327
Thanks: 1,982
Thanked 2,190 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
te shikoj ledion duke u dhunuar nga grizibeari
Ndrro hobi.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 03:41   #1012
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ndrro hobi.
Amstel, se keshtu me pelqen
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 07:08   #1013
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,495
Thanks: 327
Thanked 1,686 Times in 322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Del me mengjes e shef qiellin keshtu .
Kthehesh ne darke e shef keshtu.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 5C0FFD1C-8E67-4EC5-B21D-762533CCB208.jpg (19.8 KiloByte, 45 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 1FC258A3-B996-4F16-9A4D-342B9BAE5819.jpg (20.6 KiloByte, 45 shikimet)
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i WALCHIRIA pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 10:17   #1014
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,541
Thanks: 1,723
Thanked 2,265 Times in 1,446 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !Ta hac te gjalle
Anita nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 11:42   #1015
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,202
Thanks: 0
Thanked 397 Times in 344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Te hengert ndonje kanibale nga tinglimajmuni.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 11:56   #1016
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,541
Thanks: 1,723
Thanked 2,265 Times in 1,446 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Ahaha ,a s'eshte daculi a?

Une s'haem as me vaj as me uthull lol
Anita nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 12:14   #1017
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,481
Thanks: 0
Thanked 445 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Te hengert ndonje kanibale nga tinglimajmuni.
Ne jug te Shqiperise thuhet: Te ndukte ndonje mushke pa dhembe.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 12:25   #1018
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,202
Thanks: 0
Thanked 397 Times in 344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Ne jug te Shqiperise thuhet: Te ndukte ndonje mushke pa dhembe.
Ore ta hace te gjalle ndonje krimb mendafshi kete aniten, se na la pa kontribues te sigurimeve shoqerore.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2018, 16:31   #1019
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,783
Thanks: 0
Thanked 2,185 Times in 1,259 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Gezuar Kosove e dashur.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur