Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-01-2018, 18:19   #1
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,022
Thanks: 153
Thanked 904 Times in 597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Ta hap?

Ta hap? apo...Mos ta hap?

Dua te hap nje teme, por meqe nuk di se per cfare ta hap a keni ndonje ide qe ta hap?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2018, 19:08   #2
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,195
Thanks: 1,919
Thanked 2,134 Times in 1,172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ta hap?

__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2018, 22:39   #3
Jolene
✿◉●•◦
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,901
Thanks: 2,208
Thanked 3,026 Times in 1,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 521
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ta hap?

Ka 2 jave qe me kane sjelle nje pako nga Gjermania, ka te njejtin numer dere por postcode tjeter nga imi!
Po pres te vijne ta marrin po aha!

Ta hap?
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2018, 10:42   #4
Miranda
Nų'Love
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,543
Thanks: 108
Thanked 572 Times in 220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ta hap?

Dikush sapo i ra deres
Ta hap apo mos ta hap ?
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2018, 18:46   #5
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 881
Thanks: 544
Thanked 193 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ta hap?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ka 2 jave qe me kane sjelle nje pako nga Gjermania, ka te njejtin numer dere por postcode tjeter nga imi!
Po pres te vijne ta marrin po aha!

Ta hap?
Jolene duhet ta cosh ti se ata s'dine se ku eshte pako
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 16:16   #6
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,022
Thanks: 153
Thanked 904 Times in 597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ta hap?

dhe une prisja te me jepnin ide per hapjen e ndonje teme...


p.s. pika mua pika tya (jo fjale kyce)
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur