Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-01-2018, 11:20   #1001
Anita
ღೋ Like a bird ღೋ
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 5,848
Thanks: 1,493
Thanked 1,898 Times in 1,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!Nje dite e nje fillim jave sa me te mbare e te bukur , te gjitheve ju , qe jeni gjithmone te pranishem , me pershendetjet , e buzeqeshjet ...
Dhe nese dita nuk do te jete kushedi ca , durim ; Le ta fillojme me miresi , optimizem , buzeqeshje dhe nje kafe...me pas le te mirepresim gjithcka qe kjo dite do te na dhuroje...

Pershendetje!
__________________
Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe:Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...
Anita nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur