Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-01-2018, 12:15   #461
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,226
Thanks: 9,206
Thanked 8,420 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 465
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Sheshbesh......
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 12:16   #462
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,187
Thanks: 2,085
Thanked 3,932 Times in 1,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Shushic.......
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 12:32   #463
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,321
Thanks: 5,900
Thanked 4,060 Times in 2,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Cice ......
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 12:37   #464
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,226
Thanks: 9,206
Thanked 8,420 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 465
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Ėmbėl.............(cica)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 17:56   #465
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,187
Thanks: 2,085
Thanked 3,932 Times in 1,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Lavazh........
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 17:58   #466
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,226
Thanks: 9,206
Thanked 8,420 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 465
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Zhabjak.............
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 18:00   #467
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,554
Thanks: 1,833
Thanked 884 Times in 516 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Kaqurrels.....
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 18:01   #468
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,226
Thanks: 9,206
Thanked 8,420 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 465
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

syfet........
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur