Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-10-2018, 19:16   #121
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,379
Thanks: 1,181
Thanked 1,006 Times in 676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Eshte dhe ky qe mbaron me -si
Ketu eshte bere beteja e famshme ku u vra Marko Bocari, Battle of Karpenisi.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 19:18   #122
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,379
Thanks: 1,181
Thanked 1,006 Times in 676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Elpidha nė shqip ėshtė Shpresa por ky mbiemri "Καριπιδηι" (Karipidhi) nuk e di se ē'pėrfaqson.

P.s. Se tani mu kujtua, kė quajn Shpresa kėtu nė forum tė ngrejė dorėn.
Me sa di une eshte nje mbiemer qe perdoret nga greket e ardhur nga Azia e Vogel, prosfiget.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 19:20   #123
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,852
Thanks: 10,874
Thanked 9,801 Times in 5,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me sa di une eshte nje mbiemer qe perdoret nga greket e ardhur nga Azia e Vogel, prosfiget.
Karipidis por jo Karipidi
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 19:59   #124
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,145
Thanks: 139
Thanked 354 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me sa di une eshte nje mbiemer qe perdoret nga greket e ardhur nga Azia e Vogel, prosfiget.
Prapashtesa -dis ose -dhis ne shqip, zakonisht e perdorin rosopondet. Po kjo karipidis ndonje paranom shqiptar do jete
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 11:01   #125
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,005
Thanks: 3,330
Thanked 264 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
me fal por nuk e kuptova kete shakane te heres se dyte

nje nder shoket e mi qe do vi me ne eshte gay dhe i vetmi problem qe mund te linde eshte rreziku qe ai te na braktise nese dashurohet me ndonje ne mykonos (shaka)

faleminderit per sugjerimet e tjera.


Besoj se ngi ngho eshte duke te provokuar per te pare nese ka te bej me nje gay apo jo. Duket bajate, me thene te drejten. Turp ngi ngho. Por cfare te them, me mire te maskohesh si aziatik ose aziatike, me mire te maskohesh si tiger e luan se sa t'a hash nga nje serb gay, mik i nje trapi Vlore qe ka nje perkethyese me emrin Brikena.


Dea


Keta te mite vetem budallenj nuk jane.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 09-10-2018 nė 11:03
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 11:40   #126
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,060
Thanks: 3,005
Thanked 2,351 Times in 1,158 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

keta koleget e mi te gjithe vajten per pushime ne gerrqi
dhe cuditerisht te gjithe u kthyen me mjeker pervec atij qe eshte PD
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 11:47   #127
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,005
Thanks: 3,330
Thanked 264 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
keta koleget e mi te gjithe vajten per pushime ne gerrqi
dhe cuditerisht te gjithe u kthyen me mjeker pervec atij qe eshte PD
Duhet t'a kete kapur nghi ngho!


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 14:15   #128
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,411
Thanks: 1,017
Thanked 387 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Thash shaka, se ishte sikur dhashe urdher te fjalia e pare qe shko patjeter ne Mikono. Dhe per here te dyte shohim e bejme. Kaq ishte shakaja. Pastaj vazhdova te shpjegoj pse duhet te shkoj ne Mikono per here te pare sipas meje. Por ajo pjese duhet shpjeguar pasi ai mbahet si ishulli I tyre, dhe shume njerezve nuk u pelqen. S'ka asgje te keqe, eshte thjeshte preferenc se ku duan te shkojne njerezit.
E dashur Dea, me fal s'kuptova gje cfare the. Besoj te jem shpjeguar qarte, pa tendenca, duke vene mirekuptim ne qender. Pershendetje
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 14:20   #129
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,411
Thanks: 1,017
Thanked 387 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Duhet t'a kete kapur nghi ngho!


Dea
ke kapa dhe s'e mora vesh
Pyetja eshte pse kapesh ti me mua?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 14:23   #130
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,144
Thanks: 7,610
Thanked 6,639 Times in 4,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Edeh pse kane kaluar 2 vjet nga pyetja e anetares shum te respektuar "Persona", nuk patei mundesi te na tregoje se si i shkoi udhetimi dhe pushimet ne greqi....ku shkoi dhe c'mbresa i la ai vend.......

A i gjeti te vlefshme keshillat dhe orientimet e anetareve qe akoma edhe diten e sodit marrin e japin me ngazellim per kete teme.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 09:18   #131
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,005
Thanks: 3,330
Thanked 264 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur