Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-07-2017, 14:33   #121
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,551
Thanks: 325
Thanked 353 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Nuk ka roje Be, jo. Nuk kane fonde te perballojne trsjnimin dhe punesimin sezonal te tyre. Lahu ne rrezikun tend. Plazhistet duhet te jene vet te kujdesshem, ndryshe...Jashte ka roje ana nuk lejohet adnje lloj konerdare ne oqean, apo te notojme larg.
Pastaj jo te gjitha plazhet kane roje dhe jashte, vetem plazhet e medha publike. Ku vete une me pushime nuk ka roje edhe pse ka shume kabina plazhi perreth.
2000 lek pėr karriege dhe ēadrėn nuk paskan fonde pėr tė patur njė roje? Unė mendoj se ėshtė mė shumė se kaq. Ka tė bėj me 'sa vlen jeta e njeriut nė atė vėnd!'. Kėtu ku jetoj unė plazhet janė me shumicė tė shtetit ndoshta 90%. Por ama ēdo plazh ka life guard. Kur deti ėshtė i egėr, janė gjithmonė nė gadishmėri, nga njė herė i nxjerin njerėzit nga uji fare sipas rastit.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2017, 16:45   #122
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,240
Thanks: 6,804
Thanked 6,402 Times in 3,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Nė rradhė tė parė, gjynah ata qė u mbytėn. E dyta, nuk ka rregullore nėpėr plazhe atje? Nuk ka Roje ose individė tė stėrvitur 'life guards' qė mbikėqyrin plazhistėt nė det dhe nė raste rreziku tė jenė stėrvitur pėr tė shpėtuar njeriun nė rrezik?
Ai plazhi ku u mbytėn kėta nuk figuron si plazh legalisht Beu.
Dhe ai plazh sipas banorėve njihet pėr rrezikshmėrinė e rrymave nėn ujore.
Fati i keq i tyre thuaj qė i ēoi xhebraili atje.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 17:23   #123
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,551
Thanks: 325
Thanked 353 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ai plazhi ku u mbytėn kėta nuk figuron si plazh legalisht Beu.
Dhe ai plazh sipas banorėve njihet pėr rrezikshmėrinė e rrymave nėn ujore.
Fati i keq i tyre thuaj qė i ēoi xhebraili atje.

A ka roje nė plazh atje apo jo?
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 17:26   #124
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,240
Thanks: 6,804
Thanked 6,402 Times in 3,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
A ka roje nė plazh atje apo jo?
Nė plazhet e miratuara ka pasur (sivjet nuk e di se nuk kam shkuar nė plazh por ma do mėndja se ka)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2017, 17:27   #125
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,884
Thanks: 3,352
Thanked 3,814 Times in 2,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
A ka roje nė plazh atje apo jo?
roje nuk ka por duhet te kete tabela palajmerimi... se kemi dhe lungo maren deputet tapish

nuk ka ne durres roje dashke ne katun ti
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 26-07-2017, 13:38   #126
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,243
Thanks: 555
Thanked 744 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
polic shku.llata do bejne rendin dhe sigurine publike, siguri publike eshte jeta e qytetareve, qe po humbasin jetet e tyre pa ndihme profesionale ne plazh. Bizneset paguajne tatimet, i takon shtetit te organizoj sigurine e turisteve edhe ne det, jo vetem te vjele tatime. Policia e shtetit shqiptare eshte nder me institucionet koti dhe te palogjikshme qe ka.

Edhe keta turistet, hapni valixhet dhe gjuaj me domate, me speca e trangulla te behet aty tomatoes beattle of Durres te dalin te ndalin Aftopusin pastaj.

KUJDES PIRAT-O SE DO MBYTESH NE PLAZH;
https://www.facebook.com/thurje/videos/636031039939401/
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 26-07-2017, 17:23   #127
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,907
Thanks: 1,484
Thanked 1,420 Times in 890 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Ca bohet mo keshtu ? kur thoshte ai/ ajo akoma s`keni pare gje juve duhet gjetur urgjentisht se dijne edhe me shume se kaq.

Futesh ne det, te vijne valet e detit tallase, tallase e hata te mbytet njeriu, shtrihet njeriu ke shazllonja, te vijne valet e m..it dhe perseri te marrin e te dergojne ke valet e detit dhe sikur te parashtron ate pyetjet e hamiletit filozofike edhe ate, ngase deshiron te vdesesh nga valet e detit, valet e gypave o te grijne me elisa skafi

Humor i zi icik, por demi qe i ka shkaktuar me ato pamjet Ksamilit eshte vertet per keqardhje, ndersa ajo kompania e atij lalucave te edoerit, do duhej gjobitur me dyfishin e shumes se kontraktuar per ndertimin qe i eshte dhene.

Ky eshte me shume se sabotim.

Meqe nuk kam qene asnjehere ne Ksamil, por perseri me mire se do akuzonte pastaj Akrepi shiko kane ardhur ata maloket kane bere .... e modhe dhe plasen gypat

Vetem te thuash ishalla nuk plasin gypat nga Durresi, se do behet cunami m... e ti shperlaje turistet deri ne brigjet e Egjiptit o te Libise
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 26-07-2017, 17:35   #128
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,884
Thanks: 3,352
Thanked 3,814 Times in 2,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ca bohet mo keshtu ? kur thoshte ai/ ajo akoma s`keni pare gje juve duhet gjetur urgjentisht se dijne edhe me shume se kaq.

Futesh ne det, te vijne valet e detit tallase, tallase e hata te mbytet njeriu, shtrihet njeriu ke shazllonja, te vijne valet e m..it dhe perseri te marrin e te dergojne ke valet e detit dhe sikur te parashtron ate pyetjet e hamiletit filozofike edhe ate, ngase deshiron te vdesesh nga valet e detit, valet e gypave o te grijne me elisa skafi

Humor i zi icik, por demi qe i ka shkaktuar me ato pamjet Ksamilit eshte vertet per keqardhje, ndersa ajo kompania e atij lalucave te edoerit, do duhej gjobitur me dyfishin e shumes se kontraktuar per ndertimin qe i eshte dhene.

Ky eshte me shume se sabotim.

Meqe nuk kam qene asnjehere ne Ksamil, por perseri me mire se do akuzonte pastaj Akrepi shiko kane ardhur ata maloket kane bere .... e modhe dhe plasen gypat

Vetem te thuash ishalla nuk plasin gypat nga Durresi, se do behet cunami m... e ti shperlaje turistet deri ne brigjet e Egjiptit o te Libise
do me sherr me Derjansin? qe

Pas mbarimit tė ceremonisė sė betimit tė Presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama ėshtė nisur drejt Rinasit. Aty e priste njė ēarter dhe rreth orės 24:00 tė ditės sė djeshme, Edi Rama ka udhėtuar pėr jashtė vendit me destinacion sekret.

Ndėrkohė njė qytetare nė aeroportin e Amsterdamit ka shkrepur njė foto tė Edi Ramės, ku sipas saj kryeministri po shoqėrohet nga policia e aeroportit pėr verifikim nė njė zyrė.

“Kryeministri i Rilindjes udhėtonte mbrėmė pėr Holandė, si karagjoz qė ėshtė, prapė me atlete sikur po shkon tė luaj futboll. E ndalon policia holandeze dhe e merr nė zyrė. Ky nuk ėshtė kryeministri im, por i deleve qė e votuan. Shkoi me pushime nė Hollandė, po ju pabuksa qė e votuat ku do i bėni pushimet? Apo po mendoni ku tė gjeni lekė pėr librat e fėmijėve tuaj?” – shkruan dėrguesja e fotos.

Mė pas Rama ėshtė lėnė i lirė tė lerė aeroportin e Amsterdamit. Por ky lajm kėrkon sqarim nga kryeministria nėse mbetet i vertetė apo i sajuar.

SHPĖRNDAJE NĖ :aty ku shqipetaret mblidhen.KJ
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 18:15   #129
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,907
Thanks: 1,484
Thanked 1,420 Times in 890 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shkrimi i italianes qė i mahniti tė gjithė: Nuk ke ēfarė bėn, je nė Shqi

nuk eshte e mundur ledio se nje burim tjeter shkruante, qe e kane pare duke bere slide ne vaden termike sot ne Ksamil dhe duke u leshuar ne det edhe ate me atlete adidas te mbathura
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur