Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2018, 22:20   #21
Elian70
Photoshop

Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nuk me bind dot as Ti as ai.
Nxito te fikesh pasionet perpara se te te djegin.
i vjetėr 07-10-2018, 22:24   #22
Beaute
The King's Daughter

Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin

Élian te ka ardh qorri ty me duket .

C’hyn passioni ktu ? Lol

Ose fol me fakte tme bindesh ( mundesish Shqiperisht drejteperdrejte e jo per kine ) ose mos kundershto.
i vjetėr 08-10-2018, 06:25   #23
Si Bora
V.I.P

Data e antarėsimit: Sep 2014
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Élian te ka ardh qorri ty me duket .

C’hyn passioni ktu ? Lol

Ose fol me fakte tme bindesh ( mundesish Shqiperisht drejteperdrejte e jo per kine ) ose mos kundershto.
lere ate ma beauté se ai per te hapur teme e beri.

sja mban te thote per Adean qe ngeli duke tregu ankedota nga me te ndryshmet (fus ketu fantazine e zgjeruar qe ka) por thote per mua se e di qe do e marr me sportivitet.

Ik o Elian hap ndonje teme tjeter me te sukseshme se kjo. si hyn ne pune njeriu se kush genjen ketu... secili fundja genjen veten 😉
i vjetėr 08-10-2018, 06:51   #24
drague
me pushime

Data e antarėsimit: Sep 2010
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin

sja mban te thote per Adean qe ngeli duke tregu ankedota nga me te ndryshmet (fus ketu fantazine e zgjeruar qe ka) por thote per mua se e di qe do e marr me sportivitet.

Ik o Elian hap ndonje teme tjeter me te sukseshme se kjo. si hyn ne pune njeriu se kush genjen ketu... secili fundja genjen veten 😉
qe genjen ti nuk e lun as topi bashke me ate dygishtbythēen se po na shtohen lepirsat ketu

ps.ai Adea eshte shume sensual
i vjetėr 08-10-2018, 07:18   #25
Si Bora
V.I.P

Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qe genjen ti nuk e lun as topi bashke me ate dygishtbythēen se po na shtohen lepirsat ketu

ps.ai Adea eshte shume sensual
me lumte pushka pra ty ste kam genjy se sme ke interesu
i vjetėr 08-10-2018, 08:21   #26
*ARiel*
E qetė 🙃

Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Shuma e pikėve qė jep: 155
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm

Kjo Adea do me u duk gjasme si xha Demo, po atij nuk ja kalon dot.
Ai mban vendin e pare per mendimin tim.
i vjetėr 08-10-2018, 08:22   #27
Elian70
Photoshop

Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm

Citim:

ata qe me urrejne me bejne te suksexkshem...
i vjetėr 08-10-2018, 11:53   #28
thirsty
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2011
Shuma e pikėve qė jep: 124
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Paskan dale indipendant te tute. Shpallja e pavaresise. Hajt t'a gezoc.

Dea
Jo, kane dal antidepent
i vjetėr 08-10-2018, 15:26   #29
Akrepi
Anėtar

Data e antarėsimit: Jan 2012
Shuma e pikėve qė jep: 527
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm

Citim:
me lumte pushka pra
Ku ke pushkė ti?
Ja qė u kape duke gėnjyer direkt.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 15:27   #30
Si Bora
V.I.P

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ku ke pushkė ti?
Ja qė u kape duke gėnjyer direkt.

te henksha veshet une ty
i vjetėr 11-10-2018, 00:56   #31
Adea
V.I.P

Data e antarėsimit: Dec 2016
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Cdo fjale jotja eshte arme me dy tehe...i pari per reputacionin tend, i dyti per dinjitetin e Lumit

Sa per reputacionin tim e kam aq te shenjte sa te ha guxhumanen. Po te duash te njohesh te vertetin atehere nuk do t'a kesh te veshtire sepse vetem i verteti, ai qe thote se eshte AI qe eshte nuk te fal nese ti i prek nje tjeter gje shume te shtrenjte qe eshte identiteti.

Per sa i perket dinjitetit te Lumit po te them me gojen plot se Lumi si dhe shume te tjere te identifikuar si "te mite", nuk jane gje tjeter vecse nje investim i imi. Tek ata kam investuar dhe tek ata pres fruta.

Eshte biznes. Eshte me te vertete biznes. Nese une te premtoj se do te te coje ne parajse kete do t'a bej. Jam e vetmja qe nuk e kam zbritur parajsen ne toke. Kjo me jep autoritet total ne boten time. Kjo me jep te gjitha titujt. Pyetja me e thjeshte qe do t'i drejtoja dikujt do te ishte: Cfare bere ti per mua ne kohen e shkurter qe isha ne Toke ate do te te bej edhe une per ty ne boten perfundimtare. Ti me bere plehre une do te te bej plehre. Ti me mbajtje shpirtin gjalle une do te te mbaj shpirtin gjalle. Ti me mbajte trupin gjalle une do te te mbaj trupin gjalle. Proporcionalisht nese ti me dhe vetem nje pension te vogel ushqimor per femijet, une si babane e femijeve te mi do te te coje pa diskutim ne parajse por t'a dish se do te te jap te njejten perqindje pensioni. T'i biesh kokes ne mur do te jete ajo qe ti do te besh ne kete perjetesi. Dhe do te paguash edhe me dinjitet.

Sa per Lumin, ai nuk kishte lindur ne vitet 80-90, qe i bie qe ai te jete ne moshe si biri im. Dhe une nuk jam Cougar.

Kur them ti e them ne pergjithesi.

Qe t'i kemi gjerat e qarta.

Dea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 11-10-2018 nė 01:00
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim