Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-10-2017, 08:22   #941
3d1
Moderator
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 1,980
Thanks: 133
Thanked 301 Times in 183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleur Blanche Shiko postimin
Kė kam pasur ne stadium ndonje prej jush? Se mos jemi parė pa ditur gjė 😂
kisha nje bionde aty afer.....
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2017, 09:45   #942
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 843
Thanks: 134
Thanked 317 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
xhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyerxhori ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

habitem kur lexova qe luajtem shume mire kunder italis. mos te isha tifos i italia do thoshja qe ne shkoder te kishim derguar 11 lojtar plazh i do e kishim raf italin por per respekt te italis po them qe skenderbeu i kish fut nja tre gola
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i xhori pėlqehet nga
i vjetėr 11-10-2017, 18:40   #943
Fleur Blanche
Hiram Abiff
 
Avatari i Fleur Blanche
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 870
Thanks: 0
Thanked 351 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Fleur Blanche ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
kisha nje bionde aty afer.....
Bionde ka pasė shumė aty , I kishin lėnė brunet ne minorance per tifozllek
Te cila Tribune ke qenė?
Fleur Blanche nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2017, 18:49   #944
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,526
Thanks: 474
Thanked 163 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Mė erdhi keq pėr ju shqiptarėt se nuk do tė pėrfaqėsoheni nė kampionatin botėrorė.

Ne Amerikont kemi akoma shpresa vetėm njė barazim na duhet
Po pra, per dy gola me shume e kishit kap barazimin!
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2017, 18:59   #945
3d1
Moderator
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 1,980
Thanks: 133
Thanked 301 Times in 183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleur Blanche Shiko postimin
Bionde ka pasė shumė aty , I kishin lėnė brunet ne minorance per tifozllek
Te cila Tribune ke qenė?
Tek B-ja...
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2017, 19:24   #946
Fleur Blanche
Hiram Abiff
 
Avatari i Fleur Blanche
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 870
Thanks: 0
Thanked 351 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Fleur Blanche ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Tek B-ja...
Pothuajse perballe me tribuna paskemi qenė , se perballe perballe fiks une te D3 kam pasur Edin tjeter...ate kryeministrin me snajperistin siper tij lol
Fleur Blanche nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2017, 07:05   #947
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,465
Thanks: 7,327
Thanked 4,061 Times in 2,660 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 244
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Mė erdhi keq pėr ju shqiptarėt se nuk do tė pėrfaqėsoheni nė kampionatin botėrorė.

Ne Amerikont kemi akoma shpresa vetėm njė barazim na duhet
E mori hakun per 1989....Tobago
1-ne sekonden e 58-te kqyret ni patriot, me t-shirt crvena dhe Adler te zi.
2-caubojsit duhet te mesojne nga femrat e tyre.
TRE-mbas bojkotimit te lojrave olimpike ne Moske(qe ti besoj e di aresyen),kane shancin ta bojkotojne(se juve iket per LESH)te tjeret,m.q-se Rusia aneksoi Krimene.Per embargo dhe puce jeni te PARET.

Aleeeeeeeeeeeeeeee.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur