Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-10-2017, 16:52   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,752
Thanks: 5,743
Thanked 2,733 Times in 1,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Fshati Kalei nė zonat e thella tė Mallakastrės ėshtė tashmė thuajse fantazmė, sepse ėshtė braktisur masivisht, por nuk ka ndodhur kėshtu me ligjin e pashkruar tė hakmarrjes.
Ky ligj sundon ende nė kėtė fshat dhe kėtė e vėrteton vrasja e 57-vjeēarit Shefo Duraj para njė viti. Nė njė reportazh nga “ABC News” thuhet se Shefo Duraj u vra pėr njė hakmarrje qė kishte 50 vite si ngjarje.
Gjaku i pa marrė ėshtė ēėshtje nderi e panegociueshme nė kėto anė. Djali (Shefo Duraj) ishte nė barkun e nėnės kur u vra babai i tij.
Sapo u rrit ai vrau dy persona nė shenjė gjakmarrje pėr babain e tij qė nuk e njohu kurrė. Vrasja e bariut nga roja 50 vjet mė parė bėri bujė nė Mallakastėr, pasi motivi ishte krejt banal, pėr barin e kooperativės.
Vajza 27 vjeēare e Durajt, thotė se nuk ėshtė rritur me urrejtje. Ajo nuk ėshtė rritur me atė frymė.
Por Mallakastra shquhet pėr mentalitetin e ashpėr tė banorėve tė saj.
Falja e gjakut ėshtė njė njollė turpi pėr pasardhėsit.

__________________________________________________ __
https://telegrafi.com/fshatrat-e-mal...k-falet-video/
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2017, 19:04   #2
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,229
Thanks: 7
Thanked 134 Times in 111 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Me gjith men qe mallakastriotet, jane njerez te ashper, si njerez te eger qe nuk iu qesh buza kurre.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2017, 19:11   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,459
Thanks: 10,642
Thanked 9,598 Times in 5,749 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 519
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Foli ky eksperti
Mallakastriotėt janė njerėz si gjithė njerėzit e tjerė anė e mbanė Shqipėrisė, bile me plotė humor do thoja unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 21:16   #4
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,538
Thanks: 223
Thanked 375 Times in 284 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Edhe shokun Mehmet nga Mallakastra e keshem ... nashi eshte nderi i saj.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 06:59   #5
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 161
Thanked 350 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Edhe shokun Mehmet nga Mallakastra e keshem ... nashi eshte nderi i saj.
edhe luftar para e i biri jan nderi dhe krenaria mallakastriote
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 17:55   #6
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,229
Thanks: 7
Thanked 134 Times in 111 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Foli ky eksperti
Mallakastriotėt janė njerėz si gjithė njerėzit e tjerė anė e mbanė Shqipėrisė, bile me plotė humor do thoja unė.

I nderuar Akrep, qyteti me i dashur per mua ka qene Fieri, njerez te bute e te dashur, e sapo kaloje me tutje ne Ballsh, shihje tjeter pamje, njerez te eger. Gjithmon i pyesja fieraket per keta lloj njerzish, se ē'ishin keta, dhe (per ēudi) fieraket nuk kishin deshire te benin me ta, ndonse jetonin 20 km larg/afer.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 17:59   #7
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,068
Thanks: 128
Thanked 564 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Mallakastra po e po. Po veēanerisht Fratari. Bo bo ēa egersinash ka nxjerr ai katun

Mos gjuj lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 22:52   #8
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,871
Thanks: 1,053
Thanked 1,033 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
I nderuar Akrep, qyteti me i dashur per mua ka qene Fieri, njerez te bute e te dashur, e sapo kaloje me tutje ne Ballsh, shihje tjeter pamje, njerez te eger. Gjithmon i pyesja fieraket per keta lloj njerzish, se ē'ishin keta, dhe (per ēudi) fieraket nuk kishin deshire te benin me ta, ndonse jetonin 20 km larg/afer.
Fierakėt janė myzeqar. Myzeqarėt nuk njihen pėr njerėz tė egjėr. Nė fakt janė shumė mikpritės. Unė mbaj mėnd kur bėnim piknik gjatė shkollės futeshim nė oborret e shtėpive pėr tė pirė njė gllėnkė ujė nė puset e fshatarėve dhe asnjėherė nuk e bėnė zemrėn gurė. Nė fakt, dilte plaka e shtėpisė dhe thoshte 'hajdeni tė keqen nėna pini pak ujė se ėshtė vapė'. Mbas 90' nuk e di se nuk jam aty qė atėherė. Mua 'lalucėt' mė kan lėnė pėrshtypje tė mirė, nė pėrgjithėsi.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 13:07   #9
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,345
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Fierakėt janė myzeqar. Myzeqarėt nuk njihen pėr njerėz tė egjėr. Nė fakt janė shumė mikpritės. Unė mbaj mėnd kur bėnim piknik gjatė shkollės futeshim nė oborret e shtėpive pėr tė pirė njė gllėnkė ujė nė puset e fshatarėve dhe asnjėherė nuk e bėnė zemrėn gurė. Nė fakt, dilte plaka e shtėpisė dhe thoshte 'hajdeni tė keqen nėna pini pak ujė se ėshtė vapė'. Mbas 90' nuk e di se nuk jam aty qė atėherė. Mua 'lalucėt' mė kan lėnė pėrshtypje tė mirė, nė pėrgjithėsi.
Ne Jug jane te gjithe njerez te mire...te keqen NENA, ne shpella nuk ti thone.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 13:09   #10
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,345
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Mallakastra po e po. Po veēanerisht Fratari. Bo bo ēa egersinash ka nxjerr ai katun

Mos gjuj lol
Na korite ....bre.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 13:19   #11
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,452
Thanks: 5,367
Thanked 6,323 Times in 4,019 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

mos shani nga baba se ju vej tritolin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2017, 13:31   #12
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,345
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mos shani nga baba se ju vej tritolin
Falja e gjakut nė emėr tė Zotit dhe kombit.
Nė emėr tė Zotit dhe Kombit, Zenel Tarjani nga Pirana e Prizrenit, tė dielėn e kaluar, fali gjakun e djalit, Rrahimit, tė vrarė para pesė viteve nga Ndue Qeta. Falja e gjakut u bė pa asnjė kusht. Pajtimin e kėtyre dy familjeve e ndihmuan udhėheqėsit fetarė tė besimit katolik e mysliman.

U krye.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2017, 13:37   #13
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,459
Thanks: 10,642
Thanked 9,598 Times in 5,749 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 519
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
I nderuar Akrep, qyteti me i dashur per mua ka qene Fieri, njerez te bute e te dashur, e sapo kaloje me tutje ne Ballsh, shihje tjeter pamje, njerez te eger. Gjithmon i pyesja fieraket per keta lloj njerzish, se ē'ishin keta, dhe (per ēudi) fieraket nuk kishin deshire te benin me ta, ndonse jetonin 20 km larg/afer.
O Pjer nuk i merr vesh ca gjėra ti me Beun.

Fieri si qytet 40% i ka mallakastriot, 40% i ka tepelenas, 10% ēam e kosovar, 5% myzeqar dhe 5% vlonjat, evgjitė, arrixhinj, izraelitė, italian, rus, ēobanė etj..
Tani si nuk tė pėlqekan mallakastriotėt dhe tė pėlqeka Fieri?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Akrepi : 14-10-2017 nė 13:42
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 13:41   #14
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,459
Thanks: 10,642
Thanked 9,598 Times in 5,749 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 519
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mos shani nga baba se ju vej tritolin
Kėrci kuq qėnke edhe ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 18:22   #15
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,871
Thanks: 1,053
Thanked 1,033 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
O Pjer nuk i merr vesh ca gjėra ti me Beun.

Fieri si qytet 40% i ka mallakastriot, 40% i ka tepelenas, 10% ēam e kosovar, 5% myzeqar dhe 5% vlonjat, evgjitė, arrixhinj, izraelitė, italian, rus, ēobanė etj..
Tani si nuk tė pėlqekan mallakastriotėt dhe tė pėlqeka Fieri?
Gjynah qė paska kaq pak myzeqarė!
Gjėrat e mira janė gjithmonė me pakicė
Ti duhet tė jesh izraelit
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2017, 18:32   #16
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,459
Thanks: 10,642
Thanked 9,598 Times in 5,749 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 519
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Unė jam "shtet-formues" nė Fier, jo pakicė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 18:45   #17
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,871
Thanks: 1,053
Thanked 1,033 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė jam "shtet-formues" nė Fier, jo pakicė.
Do ta ndani edhe Fierin si Mirdita?
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 19:21   #18
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,345
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Do ta ndani edhe Fierin si Mirdita?
Ne Fier jane myzeqare...kupto bageti.
Ne Mirdite ...Cuba.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 20:06   #19
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,564
Thanks: 2,717
Thanked 2,748 Times in 1,843 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Kam menduar qe Mallakastra eshte aty afer Gjirokastres dhe si kushurire e saj nuk ja zgjate shume dhe sikur Bimbashit, i bejne bire, o sa mire e o sa mire, por qenka afer Peqinit
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 18:51   #20
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,229
Thanks: 7
Thanked 134 Times in 111 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
O Pjer nuk i merr vesh ca gjėra ti me Beun.

Fieri si qytet 40% i ka mallakastriot, 40% i ka tepelenas, 10% ēam e kosovar, 5% myzeqar dhe 5% vlonjat, evgjitė, arrixhinj, izraelitė, italian, rus, ēobanė etj..
Tani si nuk tė pėlqekan mallakastriotėt dhe tė pėlqeka Fieri?

akrepo, isha nje here ne kohe te socializmit tek nje kushuri ne ballsh, e ne darke dolem xhiro, njerez serioz te gjithe, xhiro nuk kish por/ama ata qe shihje, nxitoni sikur iu kish ndodhur noi gjo. Me fut kushuriri ne nje klub, ku per ēudi ishte nje bilardo, megjithse ne ate kohe nuk lejoheshin dhe te them te drejten e gezova per nje gje te tille, mirpo per ēudi te gjithe ne klub, te zymte, sikur iu kish ndodhur noi vdekje
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur