Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-10-2017, 19:55   #101
e panjohura
Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,060
Thanks: 1,286
Thanked 2,052 Times in 706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Pershendetje per te gjithe.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 20:45   #102
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: ILIRIDA
Posts: 3,268
Thanks: 217
Thanked 414 Times in 153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

mire mbrema
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i legjenda pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 21:59   #103
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

O legjende qysh po e kalon ne Gjermoni vllau jone?
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 22:20   #104
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,432
Thanks: 3,320
Thanked 6,595 Times in 2,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Nje vrap i nxituar i temperaturave per te zbritur e pothuaj arritur drejt pikes se ngrirjes ditet e fundit... Pemet duken si lepirese gjigande prej frutash te perziera , me ngjyrat e theksuara qe kane marre. Mengjeset jane te ngadalta, dembele dhe duken sikur jetojne endrrat e thurura neper perendimet magjepese te diteve te gjata se stines se kaluar. Ende pa u zgjuar mire, Dielli vendos te shtrihet mes reve te trasha e te mbulohet ne grine qe erresohet edhe me , per t'i siguruar rehatine zjarrit gjigand qe flakeroi temperaturat edhe me gjate se vitet e tjera kete rradhe.
Duket sikur kerkon pushim e gjithe natyra... Ndjej qe jam pjese e saj... Njefare pushimi eshte i nevojshem deri ne pershendetjen e re te nje dite te re, te nje qielli te ri.

Ju pershendes dhe uroj te keni qene sa me mire ditet/javet qe kam qene e shkeputur ne "pushimin" tim.__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 22:33   #105
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,486
Thanks: 7,350
Thanked 4,081 Times in 2,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Mirmbrema...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 22:50   #106
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 939
Thanks: 554
Thanked 431 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Selena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Selena- pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 08:17   #107
Ajell
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 677
Thanks: 615
Thanked 934 Times in 335 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Ajell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Pershendetje per t'gjithe!
Ajell nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajell pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 09:27   #108
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,603
Thanks: 3,552
Thanked 2,569 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Njatjeta te gjitheve!
Ju uroj nje fund-jave te kendshme dhe shplodhese kudo qe jeni
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 09:43   #109
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,603
Thanks: 3,552
Thanked 2,569 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Pershendetje te perzemert per SYSTEMA dhe SAMIU
Drague&Akrepi
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 09:47   #110
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,486
Thanks: 7,350
Thanked 4,081 Times in 2,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Pershendetje te perzemert per SYSTEMA dhe SAMIU
Drague&Akrepi
Kalofsh TULL ...BABE.Njonit tash per arbeit.
PS: ma ki icik kujdes ose nen patronazh.
Shnet FIGURE.
Tschüss.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg bild-134964-resimage_v-variantBig1xN_w-1216.jpg (21.2 KiloByte, 49 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg bild-134952-resimage_v-variantBig1xN_w-1216.jpg (22.6 KiloByte, 48 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 10:20   #111
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,603
Thanks: 3,552
Thanked 2,569 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

SYSTEMA, ti mi din telat mua, i njef pikat e dobta te miat...
Pune te mbare yll bote dhe mos u merzit, si gjith dynjoja... ne pune shkojne edhe ata!
Te uroj shnet e pare, dhe rilexohemi nga darka!
Kam qene ne ALB per nja 2 jave sepse mora plaken qe kishte ngel anej per 2 muajt e veres dhe e solla ktej! Tschüß
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 14:52   #112
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,432
Thanks: 3,320
Thanked 6,595 Times in 2,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Nje pershendetje per shoqet e mija te forumit sot!


goca, ju perqafoj
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 16:08   #113
.x.
Prim numbers
 
Avatari i .x.
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 152
Thanks: 30
Thanked 56 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
.x. ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
SYSTEMA, ti mi din telat mua, i njef pikat e dobta te miat...
Pune te mbare yll bote dhe mos u merzit, si gjith dynjoja... ne pune shkojne edhe ata!
Te uroj shnet e pare, dhe rilexohemi nga darka!
Kam qene ne ALB per nja 2 jave sepse mora plaken qe kishte ngel anej per 2 muajt e veres dhe e solla ktej! Tschüß
Plaken thote, mer kulish pak me respekt me etiketimet.
.x. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i .x. pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:38   #114
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 4,719
Thanks: 2,297
Thanked 1,632 Times in 691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Pershendetje te perzemert per SYSTEMA dhe SAMIU
Drague&Akrepi
Pershendetje i nderuar Bablok
Gezohem te ta ndegjoj zerin, ooo TIP 500.

Hajde pra njo per shnet e pare, i nderuar
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:39   #115
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 4,719
Thanks: 2,297
Thanked 1,632 Times in 691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Mirembrema te gjitheve...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:58   #116
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 10,586
Thanks: 3,635
Thanked 3,421 Times in 2,106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 257
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Mirembrema te gjitheve...
Pershendetje i nderuar....tju pyes mos i keni bere gje pushimet e veres ne Golem kete vit?
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 21:02   #117
.x.
Prim numbers
 
Avatari i .x.
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 152
Thanks: 30
Thanked 56 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
.x. ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Vite pa e pare detin, cna e kujtoni aman...
.x. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 21:23   #118
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 4,719
Thanks: 2,297
Thanked 1,632 Times in 691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Pershendetje i nderuar....tju pyes mos i keni bere gje pushimet e veres ne Golem kete vit?
Pershendetje Cool i nderuar.

Po. Por tani me bere kureshtar...nga e more vesh ti?
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 21:26   #119
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,145
Thanks: 4,587
Thanked 3,320 Times in 1,737 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 157
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Naten e mire miqte e mi.

Ju uroj nje week-end super.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 21:27   #120
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 10,586
Thanks: 3,635
Thanked 3,421 Times in 2,106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 257
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Naten e mire miqte e mi.

Ju uroj nje week-end super.
Naten e mire SiBora e fundjave te bukur pac.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur