Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-08-2017, 13:31   #401
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,129
Thanks: 0
Thanked 603 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Per Romen nuk mjaftojne 2 dite por me mire se asgje. Atje kudo qe kthen koken gjen nje veper arti.
Per t'i vizituar jo, por monumentet kryesore i shikon, Pé, se jane afer me njeri tjetrin.

E fillon me kembe nga Colosseo, vazhdon te via dei fori imperiali, ku ndodhen ato zonat arkeologjike 2 mije vjeēare qe i perkasin periudhes se Perandorise Romake, dhe pune 5-10 minutash maksimumi(nese nuk ndalon per fotografi, kuptohet) mberrite ne Piazza Venezia, ku ndodhet l'Altare della Patria. Aty ngjitur eshte Campidoglio, shko i fut nje te pershendetur Virginia Raggi-t dhe vazhdon rrugen per nga Via del Corso. 5 minuta ne te djathte ke Fontana di Trevi, nga Fontana di Trevi 6-7 minuta ne kembe ke Piazza di Spagna. Nga aty mund te ngjitesh lart te shkallet e trinitą dei monti dhe te shkosh te taraca e Pincio-s, ne Villa Borghese, ku ke nje pamje te bukur mbi Piazza del Popolo, ndryshe zbret poshte nga via Condotti dhe shkon te piazza san Lorenzo in Lucina, e pi nje caffé speciale(me nutella dhe krem) te Teichner, qe te freskohesh pak. Pastaj nese te intereson te shikosh Parlamentin(Montecitorio) ndodhet dy hapa nga aty, perndryshe vazhdon ecjen dhe shkon te shohesh Castel Sant'Angelo. Aty e mbyll turin e dites. Ne darke shkon ha nje akullore per qef te Giolitti, siē e bej une zakonisht kur dua te bej shetitje, dy hapa nga aty ndodhet Pantheon(ku mund edhe te darkosh, eshte shume bukur...pas Pantheonit ndodhet Caffé Sant'Eustachio, kafeja me e mire qe kam pire ndonjehere), nga Pantheoni shkon te Piazza Navona dhe as 500 m nga aty ndodhet Campo de Fiori ku ka shume lokale me turiste ku mund te ulesh dhe te shijosh nje pije. Te nesermen ne mengjes shikon San Pietro dhe Musei vaticani, pastaj hipen te Gianicolo ku mund te veresh Romen ne pellembe te dores dhe 5 minuta me kembe nga aty eshte restoranti Antico Arco, i shijaksit Fundim Gjepalit, qe ka hapur edhe restorantin Padam ne Tirane. Nje dreke te mire aty dhe pasdite nje shetitje ne Trastevere. Pastaj shkon ēlodhesh ne ato katunet e Toscanes, se je bo telef duke ecur.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 13:44   #402
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,410
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

jane bere legena...Prude kerkoi ndihme dhe asnje nuk i tha bujrum ne shtepine time...jane kthyer ne tipike italiane...shohin vetem xhepat...sa turp!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 13:47   #403
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,319
Thanks: 10,578
Thanked 9,535 Times in 5,711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 518
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
shko dhe ne San marino te luftosh me shpata
Edhe nė San Salvador qė tė blejė njė zetor.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 14:15   #404
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,129
Thanks: 0
Thanked 603 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
jane bere legena...Prude kerkoi ndihme dhe asnje nuk i tha bujrum ne shtepine time...jane kthyer ne tipike italiane...shohin vetem xhepat...sa turp!
Mundohu te ecesh ne hije, daku, se eshte diell i forte.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 18:01   #405
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,410
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Mundohu te ecesh ne hije, daku, se eshte diell i forte.

ca do te thuash me kete?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 18:03   #406
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,364
Thanks: 5,307
Thanked 6,278 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ca do te thuash me kete?
shmange linjen gjirokaster -lazarat
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 18:13   #407
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,410
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
shmange linjen gjirokaster -lazarat
s'mora vesh gje akoma une
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2017, 21:32   #408
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,889
Thanks: 438
Thanked 718 Times in 390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Kush udheton keto dite zoti e rujt, dy bollini neri kan vu per te shtunen ne autostrada...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2017, 21:38   #409
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,165
Thanks: 341
Thanked 2,505 Times in 1,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

54*C percepiti a Caserta, po shkaterrojme planetin...
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 11:53   #410
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,165
Thanks: 341
Thanked 2,505 Times in 1,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

senatori i dashur Razzi ne sherbim te paqes ne bote

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 12:04   #411
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,923
Thanks: 696
Thanked 317 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

S'na bete nje ftese per ne Itali s'na bete, ju te Italise ;p
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 08:21   #412
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,341
Thanks: 11,210
Thanked 6,218 Times in 4,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Itali,'Allahu Akbar',shqiptari e
marokeni me thikė nė diskotekė.

Njė shqiptar dhe njė maroken kanė shkaktuar terror gjatė natės nė Firence tė Italisė. Mediat italiane shkruajnė se njė maroken 31 vjeē dhe njė shqiptar 30 vjeē nė gjendje tė dehur ata janė futur nė njė lokal nate dhe kanė nisur tė kėrcėnojnė njerėzit aty, duke thirrur edhe me fjalėt “Allah Akbar”.
“Ata u kthyen papritmas duke bėrtitur nė gjuhėn e tyre, dhe duke mbajtur nė duar thika u nisėn nė drejtim tė njerėzve dhe personave tė sigurisė”, tha Pierluigi Tarchi, administrator i sigurisė.
Njė prej rojeve tė sigurisė tha se marokeni i kishte vendosur thikėn nė fyt.
“Ai bėrtiste nė arabisht, unė nuk mund tė kuptoj se ēfarė ai thoshte”, tha roja i sigurisė.
Nė fund tė pėrleshje me rojet e sigurisė, tė dy tė huaj pėsuan lėndime: shqiptar u trajtuar nė spital pasi kishte pėsuar dėmtime nė nofull, ndėrsa plagė kishte marrė edhe marokeni.

Tutto bene da voi????

@robby.....gatua its ne rregull
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 08:37   #413
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,364
Thanks: 5,307
Thanked 6,278 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Itali,'Allahu Akbar',shqiptari e
marokeni me thikė nė diskotekė.

Njė shqiptar dhe njė maroken kanė shkaktuar terror gjatė natės nė Firence tė Italisė. Mediat italiane shkruajnė se njė maroken 31 vjeē dhe njė shqiptar 30 vjeē nė gjendje tė dehur ata janė futur nė njė lokal nate dhe kanė nisur tė kėrcėnojnė njerėzit aty, duke thirrur edhe me fjalėt “Allah Akbar”.
“Ata u kthyen papritmas duke bėrtitur nė gjuhėn e tyre, dhe duke mbajtur nė duar thika u nisėn nė drejtim tė njerėzve dhe personave tė sigurisė”, tha Pierluigi Tarchi, administrator i sigurisė.
Njė prej rojeve tė sigurisė tha se marokeni i kishte vendosur thikėn nė fyt.
“Ai bėrtiste nė arabisht, unė nuk mund tė kuptoj se ēfarė ai thoshte”, tha roja i sigurisė.
Nė fund tė pėrleshje me rojet e sigurisė, tė dy tė huaj pėsuan lėndime: shqiptar u trajtuar nė spital pasi kishte pėsuar dėmtime nė nofull, ndėrsa plagė kishte marrė edhe marokeni.

Tutto bene da voi????

@robby.....gatua its ne rregull
amici albanesi sono bravi cuochi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 08:55   #414
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,341
Thanks: 11,210
Thanked 6,218 Times in 4,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
amici albanesi sono bravi cuochi
Me ka rastisur mua me nje DEBIL k.o.q.o.v.e.(se e kom shkrujt).
Une-ce do thiken?
Mund te na ngucin-LOPA.
daku...po shkojme per argetim dhe jo ne lufte me shkjaun.
Po tutesh a???
Jo nuk po kami frika,por mund te ubijem apo plagos ate tjetrin po na <ofendoi>.....capishi kurac????
Para 20 vjetesh kjo.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 09:48   #415
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 762 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Me ka rastisur mua me nje DEBIL k.o.q.o.v.e.(se e kom shkrujt).
Une-ce do thiken?
Mund te na ngucin-LOPA.
daku...po shkojme per argetim dhe jo ne lufte me shkjaun.
Po tutesh a???
Jo nuk po kami frika,por mund te ubijem apo plagos ate tjetrin po na <ofendoi>.....capishi kurac????
Para 20 vjetesh kjo.
Po pra.S'paske capish hic ti.Ai po shkonte ne diskoteke;nuk shkonte me luftu me shkjaun ne KS, se s'ka pas bythe per ate pune.(Se gati para 20 vjetesh,ka qene Lufta ne KS. Apo jo?).Nderkohe qe ka dash me u tregu patriot dhe u bonte trim si kurac,me ubi nekoj, (mbase dhe shkja,qe mund te ishte ne diskoteke), qe do provonte t'a ofendonte.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 13-10-2017 nė 09:55
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 20:55   #416
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,889
Thanks: 438
Thanked 718 Times in 390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

https://www.iene.mediaset.it/video/r...ni_12536.shtml
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 05:07   #417
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 762 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Nuk ka me te trishte. greket e kane bere kete pune me camet ne 1915,1925,1935 bile dhe me 1893.
Asnje nga pushtat tane nuk del e i thote grekeve.Mire o ti Grek qe i perzure si kolaboracionit me 1945.Po heret e tjera pse ? Me ke ishin kolaboracionit camet, qe cdo 10 vjet i ke djegur me zjarr e hekur? Ne krye te cdo 10 vjeteve?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2017, 12:17   #418
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,889
Thanks: 438
Thanked 718 Times in 390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Dileme e madhe .... duhet me zgjedh shkollen per ēunin por nuk eshte dhe kaq e thjeshte... kush nga ju ka kaluar ne kete shteg le te jape nje ide....
Jemi fokusuar ne Liceo scientifico ose ITIS .... Mirepres sugjerime nga ata qe e kan heq vete kete hall..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2017, 21:13   #419
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,165
Thanks: 341
Thanked 2,505 Times in 1,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dileme e madhe .... duhet me zgjedh shkollen per ēunin por nuk eshte dhe kaq e thjeshte... kush nga ju ka kaluar ne kete shteg le te jape nje ide....
Jemi fokusuar ne Liceo scientifico ose ITIS .... Mirepres sugjerime nga ata qe e kan heq vete kete hall..
hallin e hoqa duke bere liceo scientifico...e keqja eshte qe gjimnazi ketu zgjat 5 vjet. nje keshille? te zgjedhe shkollen qe zgjat me pak
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2017, 21:19   #420
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,640
Thanks: 1,634
Thanked 1,904 Times in 1,202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Perjetoni racizem ju shqiptaret ne Itali?
Takovem nje Italian qe na tha se Italianet I rrespektojn shume shqiptaret dhe rracizmi nuk ekziston. Sa e vertet mund te jet dicka e till?
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur