Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-07-2017, 17:25   #521
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 25,025
Thanks: 7,773
Thanked 8,555 Times in 3,525 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

fakt, jam bere hund domate
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7411.jpg (14.0 KiloByte, 68 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 17:27   #522
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,136
Thanks: 5,876
Thanked 5,621 Times in 2,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
fakt, jam bere hund domate
Ke futur hundėn atje ku s'tė takon?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 17:28   #523
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 25,025
Thanks: 7,773
Thanked 8,555 Times in 3,525 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

jo e kam ekspozuar atje ku sduhet
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 26-07-2017, 17:56   #524
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,106
Thanks: 6,289
Thanked 3,519 Times in 2,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Me femrat qe me pelqejne ne Realitet, jame shume i Dashur,biles kaloj dhe kufirin mashkullor te kendveshtrimit.
Do te tjere jane me REALISTA.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 26-07-2017, 21:15   #525
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Postime: 6,438
Thanks: 1,001
Thanked 1,093 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

S'arrij te ve penel , shtremet ...rimelin s'kam shume qe e perdor ( 1 vit )
__________________
Le secret du bonheur en amour, ce n’est pas d’źtre aveugle mais de savoir fermer les yeux quand il le faut !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 21:19   #526
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 6,267
Thanks: 2,035
Thanked 2,480 Times in 1,022 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
S'arrij te ve penel , shtremet ...rimelin s'kam shume qe e perdor ( 1 vit )
O Ballakum!
Ē'tė duhet peneli ty?
Je dritė e bukuri .
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 26-07-2017, 21:22   #527
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Postime: 6,438
Thanks: 1,001
Thanked 1,093 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Per tu zbukuru akoma ma shume mo
Nai her do kisha qef por s'kam durim
Flm ty
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
O Ballakum!
Ē'tė duhet peneli ty?
Je dritė e bukuri .
__________________
Le secret du bonheur en amour, ce n’est pas d’źtre aveugle mais de savoir fermer les yeux quand il le faut !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 01:28   #528
Edamame
E bukur si Flutur
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 2,177
Thanks: 431
Thanked 894 Times in 551 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Pothuaj se gjith jeten chubby pervec kur kam qene e vockel fare ne shqipri dhe ca vite ne greqi. 7-13 vjece nje here ishte skandal. lol. Kam grisur/hedhur cdo foto te atyre viteve kur u ntopesova dhe u zgjata cik.
__________________
Mame...EdaMame.
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 27-07-2017, 11:12   #529
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,136
Thanks: 5,876
Thanked 5,621 Times in 2,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Pothuaj se gjith jeten chubby pervec kur kam qene e vockel fare ne shqipri dhe ca vite ne greqi. 7-13 vjece nje here ishte skandal. lol. Kam grisur/hedhur cdo foto te atyre viteve kur u ntopesova dhe u zgjata cik.
Kjo dmth. dobėsova?
Ishalla nuk ta lexon Drague se do ta interpretojė ndryshe.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 11:21   #530
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 25,025
Thanks: 7,773
Thanked 8,555 Times in 3,525 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

kepo mo ma ngacmon komshien
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 11:26   #531
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,136
Thanks: 5,876
Thanked 5,621 Times in 2,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
kepo mo ma ngacmon komshien
Ku e pe ngacmimin ti?

P.s. Te fotua me vajzėn kishit dalė bukur Gjina.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 27-07-2017, 12:28   #532
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 9,185
Thanks: 6,103
Thanked 1,888 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kjo dmth. dobėsova?
Ishalla nuk ta lexon Drague se do ta interpretojė ndryshe.
N dhe T ne greqisht lexohet D, oj ky. S'ka D ne greqisht, pra'nt'aj. Psh Jolanda shkruhet Giolanta, duke eliminuar edhe n para nt.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 12:32   #533
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,136
Thanks: 5,876
Thanked 5,621 Times in 2,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
N dhe T ne greqisht lexohet D, oj ky. S'ka D ne greqisht, pra'nt'aj. Psh Jolanda shkruhet Giolanta, duke eliminuar edhe n para nt.
E di nuk mė the ndonjė gjė tė re, edhe Arben e thonė Armpen.
Bėra shaka me tė se e kishte ntopesova, prandaj i thash do ta keqkuptojė drague.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 27-07-2017, 12:35   #534
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 25,025
Thanks: 7,773
Thanked 8,555 Times in 3,525 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

flm kepo
un mbaj mend mbiemrin greket gjithemone na i ngatrronin "d'n" me "t'n"
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 27-07-2017, 12:43   #535
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 9,185
Thanks: 6,103
Thanked 1,888 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E di nuk mė the ndonjė gjė tė re, edhe Arben e thonė Armpen.
Bėra shaka me tė se e kishte ntopesova, prandaj i thash do ta keqkuptojė drague.
Mendjen aty e keni ju te dy dhe ky eshte fakt. Edhe une e kuptova qe ne fillim, se ku e kishnje fjalen ti. Ky eshte fakt, gjithashtu.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
i vjetėr 27-07-2017, 13:03   #536
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 15,296
Thanks: 3,023
Thanked 3,459 Times in 2,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kjo dmth. dobėsova?
Ishalla nuk ta lexon Drague se do ta interpretojė ndryshe.
bėmė shoqe te te ngjaj
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur