Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-07-2017, 16:41   #381
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 15,296
Thanks: 3,023
Thanked 3,459 Times in 2,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
More maqkė ngele po koqkė.
Emigracioni shqiptar filloi qė nė 90' me Greqinė Dhe Italinė.
Pavarėsisht problemeve qė kto vende kanė aktualisht,i kanė dhėnė shumė Shqipėrisė.
Dua tė pėrmend faktin qė Italia nė fushėn e arsimit ka ndihmuar dhjetėra mijėra tė rinj shqiptarė,tė cilėt sot janė pjesė e shoqėrisė italiane me tė gjitha tė drejtat.
Kot fare je ti,me kėto mendime.
Nėse don ti lėpish menderen dikujt nė forum,pėrdor tema tė tjera.
ti je i sigurte qe eshte Mano? shifja pak IP se do e kap me shqelma ballistin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 16:48   #382
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,106
Thanks: 6,289
Thanked 3,519 Times in 2,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Si vrehen keto IP-te??????
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 16:51   #383
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 15,296
Thanks: 3,023
Thanked 3,459 Times in 2,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Si vrehen keto IP-te??????
dikur mod mund ti shikonin ip e antareve
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 28-07-2017, 16:52   #384
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Postime: 3,726
Thanks: 81
Thanked 541 Times in 335 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
More maqkė ngele po koqkė.
Emigracioni shqiptar filloi qė nė 90' me Greqinė Dhe Italinė.
Pavarėsisht problemeve qė kto vende kanė aktualisht,i kanė dhėnė shumė Shqipėrisė.
Dua tė pėrmend faktin qė Italia nė fushėn e arsimit ka ndihmuar dhjetėra mijėra tė rinj shqiptarė,tė cilėt sot janė pjesė e shoqėrisė italiane me tė gjitha tė drejtat.
Kot fare je ti,me kėto mendime.
Nėse don ti lėpish menderen dikujt nė forum,pėrdor tema tė tjera.
Emigracioni shqiptar filloi qė nė 90' me Greqinė Dhe Italinė.
Filloi se na detyruan per qejf te tyre.

Dua tė pėrmend faktin qė Italia nė fushėn e arsimit ka ndihmuar dhjetėra mijėra tė rinj shqiptarė,tė cilėt sot janė pjesė e shoqėrisė italiane me tė gjitha tė drejtat.
Lėre mo e nga....shkollen dhe inteligjencen qe kishim aherajt talionat ta enderronin me gjithe "drejtesite" e tyre.

Na mesuan edhe si laborante...shashishi
Na mesuan edhe tregetine...e bebeve, femrave, kontrabanden
Na mesuan edhe zdrukthetarine...pinokun
Na mesuan edhe mjekesine...si ngulet bisturia pas shpine
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 16:57   #385
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,106
Thanks: 6,289
Thanked 3,519 Times in 2,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
dikur mod mund ti shikonin ip e antareve
Pranej me thonin MUA....barbon????
Danke.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 28-07-2017, 17:08   #386
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 2,087
Thanks: 56
Thanked 456 Times in 244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Emigracioni shqiptar filloi qė nė 90' me Greqinė Dhe Italinė.
Filloi se na detyruan per qejf te tyre.

Dua tė pėrmend faktin qė Italia nė fushėn e arsimit ka ndihmuar dhjetėra mijėra tė rinj shqiptarė,tė cilėt sot janė pjesė e shoqėrisė italiane me tė gjitha tė drejtat.
Lėre mo e nga....shkollen dhe inteligjencen qe kishim aherajt talionat ta enderronin me gjithe "drejtesite" e tyre.

Na mesuan edhe si laborante...shashishi
Na mesuan edhe tregetine...e bebeve, femrave, kontrabanden
Na mesuan edhe zdrukthetarine...pinokun
Na mesuan edhe mjekesine...si ngulet bisturia pas shpine

Flukset e emigrimit nisen fillimisht nga pozitat gjeografike,e mė pas mundėsitė pėr njė situatė mė tė mirė.
Italia ka universetitet mė tė vjetra nė botė,artin dhe kulturėn.
Gjithkush ėshtė i lirė tė zgjedhi tė ardhmen qė do,hashashi ose muzeu janė kėndvėshtrime.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 17:44   #387
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Postime: 715
Thanks: 23
Thanked 37 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Beu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
More maqkė ngele po koqkė.
Emigracioni shqiptar filloi qė nė 90' me Greqinė Dhe Italinė.
Pavarėsisht problemeve qė kto vende kanė aktualisht,i kanė dhėnė shumė Shqipėrisė.
Dua tė pėrmend faktin qė Italia nė fushėn e arsimit ka ndihmuar dhjetėra mijėra tė rinj shqiptarė,tė cilėt sot janė pjesė e shoqėrisė italiane me tė gjitha tė drejtat.
Kot fare je ti,me kėto mendime.
Nėse don ti lėpish menderen dikujt nė forum,pėrdor tema tė tjera.

Bėra shaka. Forumi pak si anemik sot

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 28-07-2017 nė 17:48
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 17:56   #388
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Postime: 715
Thanks: 23
Thanked 37 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Beu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Cilin emigracion nuk kupton ti Mano?
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ti je i sigurte qe eshte Mano? shifja pak IP se do e kap me shqelma ballistin
Po...Jo moj-re jo nuk...jam! Ma hėngrėt shpirtin me kėtė pyetje.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur