Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-09-2018, 16:12   #121
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 17,702
Thanks: 7,205
Thanked 6,450 Times in 4,135 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 350
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
ledio kendon vetem per pjeshken e shkendije mujajt

se ca dreqin i pelqejn kto bythet me silikon ec e merre vesh.
I duken si veze mullaqet e Shkendos......dro......pastaj e ka fiksim robi ske si ja mush menjen.....ishalla ajo me germa blue ja mledh icik kaplloqen.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:13   #122
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,433
Thanks: 10,637
Thanked 9,587 Times in 5,741 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 519
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
ledio kendon vetem per pjeshken e shkendije mujajt

se ca dreqin i pelqejn kto bythet me silikon ec e merre vesh.
Tani Drague ka vajtur dhe ka zėn vėnd nė shalėt e Dafina Zeqirit.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:20   #123
fritz-
larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 785
Thanks: 101
Thanked 287 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
fritz- ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Shum seriozisht i merr gjėrat ti Land.
Kėto i kemi bėr nė shkollė por teoria e evolucionit po hidhet poshtė pak nga pak.
Kan dal tė dhėna nuk mbaj mėnd se ku e kam lexuar se janė gjetur kafka njeriu ku e ku mė tė vjetra nga ē'pretendohet se ka prejardhjen njeriu dhe kan qėn identike me kėto tė sotmet.
nuk ka shance. antropologjia eshte dega me e forte ne mbeshtetje te evolucionit.
evolucioni ne specie te ndryshme ecen me rritem te ndryshem, tek njeriu ngadale fare per shkak se e ka fituar luften per ekzistence kundrejt specieve te tjera, i mbetet te evoluoje vetem duke ju pershtatur teknologjise qe krijon vete.
ka raste te evolucionit shume te shpejt tek specie te caktuara, ndryshimet ndodhin jo vetem brenda jetes se nje njeriu, por dhe brenda disa javesh.
rasti me flagrant jane viruset. viruset jane specie(dhe kjo nuk diskutohet, sepse eshte keshtu), mirpo virusi i gripit, fjala bie, evoluon brenda disa javesh, zhvillon mekanizmat kunder antibiotikut qe e luftonte, dhe praktikisht shnderrohet ne nje specie tjeter, prandaj shkencetaret e mjekesise kane veshtire gjithmone te luftojne viruset, ata jane shume iteligjente, ne luften per ekzistence duan te mbijetojne dhe duke u tranformuar(evoluar) terresisht.
rast tjeter eshte i nje lloj gjarpri me zile...ne zona ku ndeshet me njeriun po modifikon sjelljen e vet, dhe po e ben per disa dekada, po zhduk tingullin, dhe organin qe prodhon tingullin, vetem per te mos u pikasur nga njeriu....lufte per ekzistence gjithandej.
fritz- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i fritz- pėlqehet nga
i vjetėr 20-09-2018, 16:23   #124
fritz-
larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 785
Thanks: 101
Thanked 287 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
fritz- ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tani Drague ka vajtur dhe ka zėn vėnd nė shalėt e Dafina Zeqirit.

i pelqen triada kineze drages thua?
nejse, ca pyetje koti dhe un, ati i pelqen pjeshka e dafines, me triade pa triade njesoj esht
fritz- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:24   #125
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,213
Thanks: 4,086
Thanked 5,246 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Per ti urryer ky Fritz
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:32   #126
fritz-
larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 785
Thanks: 101
Thanked 287 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
fritz- ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Per ti urryer ky Fritz
love and hate go hand in hand
fritz- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:34   #127
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,213
Thanks: 4,086
Thanked 5,246 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Prandaj shtohemi.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:48   #128
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,509
Thanks: 537
Thanked 921 Times in 610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
postova dicka per lilithin me siper(ne anglisht) mesa duket se ke vene re.

bibla eshte plagjiatura me e shemtuar ne bote, ne fakt bibla ka kopjuar nga talmudi babilonas, i sili ishte shume me i hershem, Adamit nuk ja ndryshon emrin, kurse Lilithit ja ben Eva. sipas talmudit qe eshte me i hershem se bibla dhe eshte miti origjinal, adami krijohet nga balta njekohesisht me Lilithin, eshte modifikuar qe Eva del nga brinja e Adamit.
menjefjale kur flas per biblen, nje mut esht dhe kurani me adem dhe hava, plagjiature e keqe e bibles.
bullshit story.
Ti ke mendimin e nje Mutit dhe Bullshitit
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:52   #129
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,919
Thanks: 7,514
Thanked 4,924 Times in 2,730 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Me darvinin ja ke fut kot landi , he is old school ka dale jasht mode ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 16:58   #130
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,586
Thanks: 353
Thanked 1,642 Times in 1,111 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Zoti beri Femren
Femra beri vezen
Veza beri Pulen
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 18:42   #131
Adea
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 475
Thanks: 3,275
Thanked 141 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Adea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
dhe gjeli ka rolin e tij.
un se di ca dreq qefi ben gjeli lol, e fut 1 second dhe aq....ndoshta 1 sekond esht eternity per gjelin.esht e tmerrshme te jesh pul dhe gjel, as pula s'ben qef.

duhet pyetur drague
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 20-09-2018, 18:44   #132
Adea
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 475
Thanks: 3,275
Thanked 141 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Adea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
I duken si veze mullaqet e Shkendos......dro......pastaj e ka fiksim robi ske si ja mush menjen.....ishalla ajo me germa blue ja mledh icik kaplloqen.
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 20-09-2018, 18:49   #133
Adea
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 475
Thanks: 3,275
Thanked 141 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Adea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Nese doni te dini kush eshte pyesni nje Eda Parukjere nga Fieri ose nje Anita nga Delvina e cila ka qene ne te njejten shkolle me mua ne Gjirokaster.

Parukjeri qe pret floket edhe e zhvat.

Etna - Eden - Anita - Edamame
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 18:57   #134
Adea
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 475
Thanks: 3,275
Thanked 141 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Adea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Me darvinin ja ke fut kot landi , he is old school ka dale jasht mode ...
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 18:59   #135
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,919
Thanks: 7,514
Thanked 4,924 Times in 2,730 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

e pra na beri majmuna ky dreq

me shkrive me at postimin siper moj
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 20-09-2018, 19:03   #136
Adea
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 475
Thanks: 3,275
Thanked 141 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Adea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyerAdea ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Zoti beri Femren
Femra beri vezen
Veza beri Pulen
Here is Polly (pula)

Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 19:34   #137
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 674
Thanks: 129
Thanked 156 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Po ti Adea pse futesh ktu? Ti dukesh e zgjut e nuk te ka kriju zoti.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 20:04   #138
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,586
Thanks: 353
Thanked 1,642 Times in 1,111 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

e beri qe te bej te gjitha ato gjera qe nuk i ben dot nje kukull plastike
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur