Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-12-2017, 21:43   #961
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,402
Thanks: 237
Thanked 575 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.


Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 01:54   #962
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,046
Thanks: 1,821
Thanked 2,057 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Ja keto hengra. Mini arancini qe s’me pelqyen dhe aq ( kam ngrene me te mira me pare) dhe perzjerje spinaqi me articoke dhe domate shoqeruar me pite. Vegjetariane sot.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 6EFED170-316C-438E-9960-256F52C6B0BD.jpg (24.6 KiloByte, 39 shikimet)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 15-12-2017, 08:41   #963
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 10,466
Thanks: 1,380
Thanked 1,597 Times in 844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Dhe me ne fund kryevepra eshte gati.
Kshu ne foto nuk duket keq.

Megjithate, sa per ta heq merakun, na jep ndonje shenje qe je gjalle akoma.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 15-12-2017, 12:51   #964
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 698
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ja keto hengra. Mini arancini qe s’me pelqyen dhe aq ( kam ngrene me te mira me pare) dhe perzjerje spinaqi me articoke dhe domate shoqeruar me pite. Vegjetariane sot.
i gatove vete? apo kjo eshte teme ca keni ngrene? se mu duk ndryshe....
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 14:34   #965
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,662
Thanks: 738
Thanked 4,491 Times in 1,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Po toast/ thek buke ta bej me gjalp e recel per mengjez buken e solla nga shpia, gjalpin e recelin e bleva ketu ne pune lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 14:46   #966
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,402
Thanks: 237
Thanked 575 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kshu ne foto nuk duket keq.

Megjithate, sa per ta heq merakun, na jep ndonje shenje qe je gjalle akoma.
Ahahahaha...
Rex, jam mire...kam akoma nje mal me ene per te lare nga mbreme, por keto jane detaje.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Robbery pėlqehet nga
i vjetėr 15-12-2017, 14:59   #967
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,046
Thanks: 1,821
Thanked 2,057 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anathema Shiko postimin
i gatove vete? apo kjo eshte teme ca keni ngrene? se mu duk ndryshe....
Ashtu thote tema mi moter po dhe e shkelim ndonjehere.
Po t’i kisha gatuar vet s’do i kisha kritikuar.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 15:03   #968
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 698
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ashtu thote tema mi moter po dhe e shkelim ndonjehere.
Po t’i kisha gatuar vet s’do i kisha kritikuar.
Jo jo se thashe per kritike, thjesht per t'u sqaruar se desh plasa pjaten me qofte , qe hengra te qebabtorja ktu lol

Se bej shaka
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur