Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-04-2018, 11:27   #321
Festim
Llapjoni
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 102
Thanks: 23
Thanked 11 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Festim ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Mos pac qa me bo n'forum gjuju
Festim nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 11:39   #322
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 7,304
Thanks: 1,779
Thanked 2,638 Times in 1,689 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

"Mo i mėsoni djemtė tė rrinė duarkotė, mo u kėndoni vetėm kėngė trimash! Ēupani, mo i merrni kocet ndėrgojė, se jemi fėmra vetė! Jemi na qė i bėjmė "burra pėr tė na rrahur bijat tona". Mėsojini evletėrit t'u bėjnė pak hyzmet, se o xhane, nuk vetėm marrėm (nuse), po edhe japėm (ēupa)! Jemi na, a tė keqen unė, qė rrisėm diejtė qė nga barku e deri sa dalėn nė Udhėn e Madhe! Bėjuni tok, o jetė, se po nuk deshėm njėra-tjatrėn, xvarrė do na heqėn e vėrvitėn, derisa tė mbyllėm sytė! Jepuni sisė e mbillni respekt! Hė tė keqen nėna!”

Afėrdita Thanasi
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2018, 14:47   #323
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,307
Thanks: 163
Thanked 1,011 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Sa do te doja te ishimm mbreteri...si ajo e Anglise...komandon nje e rrime rehat nga lirite, demokracite, psikopatite, cmendurite....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur