Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-04-2018, 22:36   #41
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,656
Thanks: 984
Thanked 939 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A qani edhe ju?

Nuk kam qarė por m'u mbushėn sytė kur pash njė film me njė skenė ku njė grua dhe njė burr u takuan mallėngjyeshėm. Mė kapi pa pritur e pa kujtuar.
E kisha gruan nė krah, kur mė pa u befasua dhe mė pyeti pse ke lotė nė sy?

M'u deshte tė ja shpjegoja pėrsenė edhe pse do t'ja lėndonte zemrėn.

"Mė kujtoi njė skenė para shumė vitesh kur nėna ime takoi vėllanė e saj pėr herė tė parė mbas 46 viteve. Nuk kam pėr ta harruar kurrė atė takim."

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 18-04-2018 nė 22:39
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 23-04-2018, 21:36   #42
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,771
Thanks: 1,388
Thanked 1,308 Times in 621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A qani edhe ju?

Disa filma te prekin ne tel, nuk e kalon dot situaten pa qare.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2018, 15:02   #43
Miranda
O'Bedrie
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,865
Thanks: 306
Thanked 689 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A qani edhe ju?

Qaj si jo.
Jam,njeri shum i ndjeshem.
Njeri jam edhe un,pse mos te qaj.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2018, 15:41   #44
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,334
Thanks: 507
Thanked 876 Times in 576 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A qani edhe ju?

Qaj mi plas Ti tjetra mos qaj ti
__________________

Besimi ėshtė si njė copė letre,qė nėse rrudhoset kurrė nuk mund tė kthehet siē ishte nė fillim.😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 10:20   #45
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,766
Thanks: 1,264
Thanked 1,497 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A qani edhe ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Nuk kam qarė por m'u mbushėn sytė kur pash njė film me njė skenė ku njė grua dhe njė burr u takuan mallėngjyeshėm. Mė kapi pa pritur e pa kujtuar.
E kisha gruan nė krah, kur mė pa u befasua dhe mė pyeti pse ke lotė nė sy?

M'u deshte tė ja shpjegoja pėrsenė edhe pse do t'ja lėndonte zemrėn.

"Mė kujtoi njė skenė para shumė vitesh kur nėna ime takoi vėllanė e saj pėr herė tė parė mbas 46 viteve. Nuk kam pėr ta harruar kurrė atė takim."
Eshte nje emision ketu "long lost families" ku degjon per histori te tilla qe takohen me prinder e me motra/vellezer per here te pare dekada me vone...qaj si femije edhe une qe i shikoj.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 12:29   #46
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,703
Thanks: 296
Thanked 1,406 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A qani edhe ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Eshte nje emision ketu "long lost families" ku degjon per histori te tilla qe takohen me prinder e me motra/vellezer per here te pare dekada me vone...qaj si femije edhe une qe i shikoj.
me kujtove kur u thoja shokeve kolege ne itali: po me thirret te maria de filipi une nuk ju vij na ta beni dhembin


p.s. perafersisht si ky emisioni televiziv ishte
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur