Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2018, 11:07   #321
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,098
Thanks: 11,009
Thanked 6,067 Times in 4,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Rralle gjen Interista objektiv,ke te drejte.Kane Juventusin alibi per deshtimet e tyre qe nga koha kur shisnin Cannavaron,nderroshin Pirlo dhe Sedorf me helveg e coco.Mos flasin pastaj per taribo west,emre,hakan sukur,farinos,vampeta..e bidona te kalibrit te tille.
Endri eshte i VETMI interist ....REALIST.
Resti apo te tjeret....mish me long.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 19:49   #322
Semiku
V.I.P
 
Avatari i Semiku
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,123
Thanks: 12
Thanked 542 Times in 357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Per ti ble te dy na pengon fair play financiar. Por po shihet nje opsion +1 vit huazim per Rafinjen. Ndersa Cancelo nuk na prish pune sepse raportet me Valencian i kemi pas gjithmone te mira dhe do gjendet nje zgjidhje , plus kemi dhe kondogbian huazim atje.

Ne Champios league Interi ka petk tjeter dhe besoj qe grupin ska pse ta diskutoje , ndersa per me tej do jete shume veshtire.

Por Spaletti duhet me patjeter ti gjeje nje mbeshtetje Icardit ne sulm , sot mu duk shume i vetmuar perpara dhe me shume pak mbeshtetje nga krahet. Ky 4-5-1 ose 4-2-3-1 sme jep fort siguri. Icardi pyke e vetme me duket shume i izoluar.
Per Canselon Interi duhet te jap oferten perfundimtare deri me 31 Maj,pra nuk ka kohe.Por atje eshte Kondogbia dhe do te gjindet ndonje kombinim,ndersa Rafinjen duhet ta paguhet tere shuma diku 30-35 mil....nuk e di si qendrojne me fair playin por do te barazohet bilanci disi duke shitur disa futbollist ne rradhe te pare Candreva.
Pervec rasti Canselos,per te tjeret ka kohe te mendohet tere veres.

Rikthimi ne champions eshte sukses dhe fare nuk eshte me rendesi kalimi i grupit apo a do te jemi pjesmarres te denje...me rendesi eshte qe Inter tregoi mentalitet fituesi dhe u rikthy ne champions per shkak te financave dhe tani eshte reale qe do te mbesin me te miret Icardi-Skriniar dhe perforcimet Rafinha-Canselo.
Duhet te kapet kontuniteti ne champions vite me radhe qe Inter te stabilizohet si klub.

Sa per Icardin,mendoj qe Spalleti do te vazhdoje ta mbaje te vetem ne sulm...ai eshte lojtar qe i duhet hapesire dhe ta furnizojne me topa lojtaret e krahut si dhe nje playmajker para tij ne mes - Rafinha.Pra do te vazhdoje 3 lojtar te rradhitur prapa Icardit dhe Ai i vetem perpara.
Me 3 lojtar qe i krijojne raste ,Icardi cdo sezon ne kete skeme shkon minimum mbi 20 gola...tja bashkangjitesh edhe nje sulmues,e ngulfat Icardin.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 19:59   #323
Semiku
V.I.P
 
Avatari i Semiku
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,123
Thanks: 12
Thanked 542 Times in 357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Po,po...per "deshtimet" e Interit ata qe e duan Interin e fajesojne Juventusin...haha.Po pse i jepni aq rendesi vetes,askush nuk ju shpurrth,e as nuk ju permend ne asnje far kontesti.
Ja cfar frustrime keni,vini ne temen e Interit dhe shkruani blla blla blla...

E vetmja gje per te cilen ju permendin te gjithe (e jo vetem fansat e Interit) eshte shprehja JUVE KRIMINALE !
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 20:03   #324
Semiku
V.I.P
 
Avatari i Semiku
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,123
Thanks: 12
Thanked 542 Times in 357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Urime kualifikimi, ndeshjen nuk arrita me pa, sepse ishte shume vone ketu me oren tone, sidoqoft eshte diqka e madhe pas shume viteve per Interin.
Sa i perket liges se championeve jeni shume dobet, a po thuaj shkurt e shqipt bonus per ekipet e medha, por futbollit nuk i dihet asnjeher.
Ja cka eshte te jesh objektiv dhe njeherazi edhe zoteri...Flm Lumi.
Merrni mesim edhe ju te tjeret.

Me 26 Maj te jesh ne forum aktiv ,qe te percjellim live Real - Liverpool.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 19:46   #325
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,926
Thanks: 1,112
Thanked 1,237 Times in 711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Si perfundim e moret Cancelon se paskeni fol me siguri te plote.


Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 19:59   #326
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,615
Thanks: 377
Thanked 676 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Kujdes se mos u dale krric
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 20:04   #327
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,926
Thanks: 1,112
Thanked 1,237 Times in 711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Nuk besoj, eshte goxha premtues si lojtar dhe ke Interi ka qene nje nga me pozitivet ne fazen e dyte. Pastaj po doli krric e shesim prap, i ri eshte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2018, 11:26   #328
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,050
Thanks: 1,111
Thanked 609 Times in 285 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Ja dhe tema me e vjeter e klubeve qe eshte hapur ne Forum- Al, pikerishte nga dora vete Mand Interisti.

Mand jo per gje, po ishte harruar diku nga sporti Shqiptar kjo tema jote lol


Ēuna presim Mandin tani tu bo ultrasin per Interin ktu.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 21:58   #329
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,098
Thanks: 11,009
Thanked 6,067 Times in 4,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Po,po...per "deshtimet" e Interit ata qe e duan Interin e fajesojne Juventusin...haha.Po pse i jepni aq rendesi vetes,askush nuk ju shpurrth,e as nuk ju permend ne asnje far kontesti.
Ja cfar frustrime keni,vini ne temen e Interit dhe shkruani blla blla blla...

E vetmja gje per te cilen ju permendin te gjithe (e jo vetem fansat e Interit) eshte shprehja JUVE KRIMINALE !
Shttttttttttttttttttttttttttttttttttttt......

Apet ah....komplot rus????

__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 22:03   #330
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,139
Thanks: 5,186
Thanked 6,043 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ja dhe tema me e vjeter e klubeve qe eshte hapur ne Forum- Al, pikerishte nga dora vete Mand Interisti.

Mand jo per gje, po ishte harruar diku nga sporti Shqiptar kjo tema jote lol


Ēuna presim Mandin tani tu bo ultrasin per Interin ktu.
rref kamza tironen dhe sasuola interin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 22:23   #331
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,050
Thanks: 1,111
Thanked 609 Times in 285 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Me erdhi keq per Tironen, pash ndeshjen dhe Kammza parkim autobuszi gjith kohen. I doli i gol qorr ne fund.

Zemra mal sot per Fitoren e merituar te Sasuolos. Humbi dhe shume raste te tjera te pastra.

Interi dobet. Ikardi me shume ka mendjen te duket ēun i bukur ne fushe se sa te luaj futboll.

Ishalla ecen mire Milani sivjet per te kap zonen Champions
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 20-08-2018, 03:22   #332
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,098
Thanks: 11,009
Thanked 6,067 Times in 4,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: FC Inter

Mos u merzisni,se edhe kete here si PERHERE apo nja 30 poena indietro.
Por kur thone.....ekipi antiJUVENTIN

Man mano o heyyyyyyyyyyyyyy

Hajde qiao....lol.

Pstttttttttttttttttttttttttttttttt.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 09:22   #333
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,615
Thanks: 377
Thanked 676 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Interi ishte akoma me pushime. Mbrojta out fare me Miranden dhe de Vrij , mesfusha me dyshen kroate Persic , Brozovic gjithashtu jashte forme , dhe sulmi me Icardin qe pritet shume humbi 2-3 raste qe per nje kaliber te tille nuk i falen. Edhe nje penallti sade ndaj Asamohas nuk e dha arbitri , as VAR nuk nderhyri.
Se di por ekipi me duket shume i varur nga Icardi , e gjithe loja bazohet tek ai dhe ekipet kundershtare e dine me sy mbyll si luan Interi. Ndoshta mundohen te kopjojne Juven , Barcen apo Realin qe luajne me 1 pyke qendre ne sulm , por harrojne qe kto ekipe kane krahe dhe trekuartist shume te mire per te ndihmu sulmin ne shenimin e golave , nderkohe interi trekuartist ka lautaron qe nuk eshte lojtar i keq por qe duhet te afirmohet , perisic nga krahu i majte dhe Politano nga krahu i djathte qe me thene te drejten mbreme boni loje sh te mire.

Te shofim , kampionati eshte i gjate , por me shume se humbja ekipi nuk bindi me loje.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 09:40   #334
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,926
Thanks: 1,112
Thanked 1,237 Times in 711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Inter

Eshte e kot me fol per loje ne javen e pare se ekipet ashtu jane te gjithe, do pak kohe te konsolidohen dhe te arrijne formen lojtaret.

Nuk e pash ndeshjen e se di si luajti Interi por me habiti vendosja e Asamoah ne krahe te majte te sulmit, eshte rol qe se ka bere kurre.

Interi gjithsesi ka bere merkato shume te mire duke pasur parasysh mundesite ekonomike qe kishte per te bere merkato.

Nuk besoj se do kete probleme per tu renditur ne 4 vendet e para qe te cojne ne Champions vitin tjeter.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 14:26   #335
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,615
Thanks: 377
Thanked 676 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Eshte e kot me fol per loje ne javen e pare se ekipet ashtu jane te gjithe, do pak kohe te konsolidohen dhe te arrijne formen lojtaret.

Nuk e pash ndeshjen e se di si luajti Interi por me habiti vendosja e Asamoah ne krahe te majte te sulmit, eshte rol qe se ka bere kurre.

Interi gjithsesi ka bere merkato shume te mire duke pasur parasysh mundesite ekonomike qe kishte per te bere merkato.

Nuk besoj se do kete probleme per tu renditur ne 4 vendet e para qe te cojne ne Champions vitin tjeter.
Skema e djeshme ishte 4-4-1-1 , asamoah lujti mesfushor i majte , por meqense skemat e Spalettit ishin pa sulmus krahu ,por vetem me 1-1 Icardi pyke dhe martinez pas tij , dukej sikur asamoah bente sulmusin e krahut , por realisht ai ishte ne pozicionin e mesfushorit dhe i duhej te kthehej shpesh here te ndihmote dalbert qe ishte cop cop.

Nejse , dakort qe eshte ndeshja e pare , por e tille ishte per Juven , Romen , Napolin qe fitun ...dhe nqf se do futesh per titull ,scudetto fitohet me te voglat sic ja ben Juvja cdo vit qe kto ekipet te tipit Sassuolo i rref vetem me fanelle!
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 17:16   #336
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,703
Thanks: 296
Thanked 1,406 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Keta Juve Leshet pse fusin turinjte ketu??? Skemi nevoje per hajdute se e nxjerrim buken e gojes me djerse...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 21-08-2018, 02:42   #337
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,098
Thanks: 11,009
Thanked 6,067 Times in 4,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Keta Juve Leshet pse fusin turinjte ketu??? Skemi nevoje per hajdute se e nxjerrim buken e gojes me djerse...
Luciano Spalletti ....Noi Roma, Napoli, Milan e Lazio possiamo lottare per lo scudetto. Siamo una squadra pił forte dell'anno scorso e pronti a vincere contro chiunque.

Avvio flop, per ora l'Inter non č l'anti-Juve

Modric : Io che ho chiamato l'Inter? Č una bugia incredibile.

Dite te mbare skela
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur