Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2017, 16:17   #361
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 590 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

I urojme suksese Kabashit.
Edhe ne te rinjte e Real Madridit gjindet nje shqiptar nga Kumanova,Egzon Halili (shtetas i Austrise).Ne At.Madrid Eshte Keide Bare.

Mirepo nese deri ne moshen 19 vj. nuk depertojne ne ekipin e pare dhe te nenshkruajne kontrate profesioniste - shkruaje lirisht Deshtim.Do te perfundojne ne ekipe mesatare.
Te luash per te rinjte e Barcelones/Realit dhe te luash per ekipin e pare,dallimi eshte sikur te shkosh ne Hene.

P.s - prej te rinjeve eshte duke depertuar Strakosha te Lazio, te tjeret jane me afer deshtimit sesa suksesit aka Januzaj.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2017, 20:03   #362
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 590 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Strakosha,rritja e papritur e talentit shqiptarThomas Strakosha quhet heroi shqiptar i Lazios ne "Juventus Arena",ndoshta pak ironike sepse ky eshte emri i djalit te Giggi Buffon,rivalit dhe idhuli te tij ne fushen e blerte.
Strakosha ka lindur me 1995,vit kur Buffon u vendos ne porten e Parmes.Krahasimet dhe diferencat mes tyre jane te shumta,por Strakosha ka preferuar te qendroje ne hije edhe pse me Inzaghin ka arritur te fitoje nje kampionat per te rinjte.Nje rrugetim i ndjekur bashke me trajnerin e te rinjve te Lazios Inzaghin qe ne ekipet zinxhir deri te mbremja historike ne Torino ku Lazio theu mallkimin 15-vjecar.

Dy sezone me pare u rikthye nga huazim te Salernitana ku nuk arriti te bindte dhe pak ore nga mbyllja e merkatos verore e pa veten per disa momente ne Kardiff,aty ku skuadra e Championship gati e kishte bindur presidentin Lottito per ta blere Strakoshen.Ishte kembengulja e drejtorit sportiv,Igli Tare,mik i ngushte i te atit,qe e riktheu ne Formello,ndersa ne te njejten kohe portieri tjeter shqiptar i Lazios,Berisha,po behej gati per kalimin te Atalanta.

Strakosha eshte rritur te Panionis (Greqi) kur Tare e bleu per 75 mi euro,dhe ajo kohe ishte e veshtire jo vetem per Strakoshen por edhe per Taren i cili u perballe me paragjykimet e tifozeve lazial dhe te mediave qe e akuzuan per blerje te lojtareve anonim vetem pse ishin shqiptar.
Ne fillimet e tij te Lazio,Thomas preferoi te qendroje ne qendren stervitore "Formello" sepse ne koke kishte vetem futbollin dhe kete e tregoi me vone me pritjen monumentale te Dybales .

"Ne ato momente mendon per shume gjera.Nje ndeshje e madhe munde te perfundonte me barazim kur ne e meritonim fitoren.Zoti me ndihmoi dhe na dha kete sukses.Me analistin tim Grigioni vendosem qe ne rast te penalltise te hidhesha ne te djathte.Edhe im ate me ka folur shume here per menyren e mbrojtjeve te penalltise.Dybala gjuajti topin ne anen time te djathte,mu ne anen ku pata vendosur qysh me pare te hidhesha.Mbrojta penalltine ne minuten e 96. dhe Lazio fitoi ndeshjen.Ishte gezim i papershkruar" - thekson talenti shqiptar pas ndeshjes Juventus - Lazio 1:2 te 14 Tetorit,dite qe Ai nuk do ta harroje asnjehere.

__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 23-12-2017, 20:20   #363
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Goli i Granit Xhakes kunder Liverpulit. Stadiumi ne trans...

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 23-12-2017, 21:45   #364
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,847
Thanks: 488
Thanked 826 Times in 515 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Bravo Xhaka.
Te vjen keq qe skemi asnje Shqiptar me pashaporte Shqiptare ne premier league.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 08-01-2018, 17:56   #365
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Hysaj futbollisti shqiptar mė i shtrenjtė nė histori, kjo ėshtė vlera marramendėse!Qendra ndėrkombėtare pėr studimet sportive ka publikuar ditėn e sotme, vlerat nė merkato tė futbollistėve kryesorė tė Europės, dhe nė listė janė 100 futbollistėt me vlerėn mė tė lartė.

Pėrsa i pėrket emrave shqiptarė, lojtari mė me vlerė ėshtė Elseid Hysaj, i cili renditet nė vendin e 60-tė, dhe ka njė vlerė tepėr tė lartė, prej 70.5 milionė eurosh. Shkodrani me paraqitjet e mira, ka rritur vlerėn e kartonit tė tij, duke lėnė pas edhe dy lojtarėt me origjinė shqiptare tė Arsenalit, Granit Xhaka i cili vlerėsohet me 68 milionė euro, si dhe Shkodran Mustafin, qė mban vendin e 70-tė me 65.2 milionė euro.

Ndėrkohė, vendin e parė nė renditje, e mban braziliani Nejmar, me njė vlerė prej 213 milionė eurosh, i ndjekur nga Lionel Mesi me 202.2 milionė euro, ndėrsa podiumin e mbyll Herri Kejn me 194.7 milionė euro.__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2018, 15:32   #366
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,221
Thanked 2,092 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Meritan Shabani, mesfushor qe luan per Bayern Munich. 18 vjeqar.

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2018, 20:17   #367
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Po e shikoj Manchester - Stoke.. dhe po shpresoj me ra Stoke nga liga e ndoshta i mbushet mendja Xherdan Shaqirit me ik nga ky klub palidhje.

Ky lojtar nuk eshte per kete klub.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2018, 23:44   #368
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 590 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Vete i ka fajet,i ka zgjedhur parate e jo zhvillimin e karrieres si futbollist...parate qe i merr Shaqiri ne Stoke,vetem munde ti enderroj ne nje tjeter klub...kur zgjedh te luash per nje klub si Stoke e ke humbur shansin qe nje dite te luash per nje klub serioz.
Si mundesh te ngritesh si futbollist kur prej Bayernit,Interit kalon ne nje klub anonim si Stoke...ti je ne renie.

btw...Hysaj 70 milion euro,ndersa site me prestigjioz i futbollit Transfermarkt e vlereson vetem ne 18 mil. euro...cmimet e futbollisteve kane shkuar ne rrote te sames.Coutinho 160 milion euro !!!
__________________
BojanKopitar !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Semiku : 15-01-2018 nė 23:47
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 20:01   #369
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Stoke Cityn besoj se e ka pa si zgjidhje per daljen nga situata qe e kishte ne Bajern dhe eventualisht si ure per me kalu ne ekipet e medha angleze. Deri me tani nuk ka ndodnje interesim me sa e di une, ndoshta edhe per shkak te disa lendimeve qe i kishte. Ndersa cilesia nuk i mungon.

Transfermarkt eshte me prestigjiozi nga te gjithe.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2018, 18:14   #370
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Bersant Celina merr ofertė nga skuadra e famshme gjermaneFaqja e Bundesligės raporton se ylli kosovar, Bersant Celina mund tė bashkohet me Werder Bremenin gjatė muajit janar.

Skuadra qė dikur ishte pjesė e Ligės sė Kampionėve e ka pėrcjellur me interes formėn e Celinės te Ipsėich dhe se e sheh si transfer serioz pėr skuadrėn.

Celina ka shėnuar 8 gola pėr Ipsėich, shumica nga to gola tė bukura. Bremen i ka dėrguar agjentėt nė Angli pėr tė diskutuar me Manchester Cityn ēmimin e 21 vjeēarit kosovar./Indeksonline/
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 24-01-2018, 20:30   #371
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Tjeter gol nga Xhaka. Sapo shenoi kunder Chelsea.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2018, 13:00   #372
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 590 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Milot Rashica kalon ne Werder BremenRashica ishte futbollist i Witesse,dhe transferimi i tij u be per 9 mil. euro.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2018, 13:43   #373
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Suksesit te Milot Rashices i gezohem vecanerisht sepse depertoi nga fushat me lloq te Kosoves e deri ne bundeslige per nje kohe te shpejt. Shumica e futbollisteve tjere ne kete teme jane te lindur jashte apo kane shkuar jashte ne moshe te vogel. Per ata ka qene shume me e lehte ne gjitha aspektet.

Talenta si Miloti ka plot ne Kosove. Per fat keq shume prejt tyre e perfundojne karrieren ne Kosove apo maksimum ne Shqiperi.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 07:52   #374
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,729
Thanks: 11,522
Thanked 6,534 Times in 4,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Pas 12-tė vitesh martesė Valon Behrami ndahet nga bashkėshortja.

Futbollisti shqiptar qė jeton nė Zvicer, Valon Behramin ėshtė ndarė nga gruaja e tij, Elena, pas 12 vitesh martesė.

Me kėtė dėshiroj tė shpjegoj se marrėdhėnia ime emocionale me Elena Bonzani ka mbaruar pas 12 vjetėsh. Ju kisha lutur dhe shpresoj shumė qė nuk do tė ketė spekulime tė pakėndshme rreth situatės sonė, ka shkruajtur ai ne Twitter.

Ēifti ka edhe dy vajza nga martesa e tyre, Sofian (9 vjece) dhe Isabel (18 muajshe). Ata u njohėn nė vitin 2006 kur Behrami luante nė Itali me Lacion, dhe pas disa muajsh e kurorėzuan lidhjen e tyre nė martesė.

Shenimi ose sipas meje: te pakten nje djale qe thote te VERTETEN pa FURCE.Nuk funksionoi dhe PIKE.

Dite te mbare se erdhi koha per.....lavoro.Tungi.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 19:41   #375
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Barcelona interesohet pėr Elseid HysajnVlerėsimet pėr mbrojtėsin shqiptar Elseid Hysaj vazhdojnė tė rriten. Zėrat pėr njė transferim tė mundshėm nė merkato, tashmė e lidhin edhe me Barcelonėn.

Siē raporton “Calciomercato”, klubi katalanas po kėrkon njė mbrojtės krahu, dhe vendin e “peshkimit” e ka zgjedhur pikėrisht nė Itali.

Pėrveē Hysajt, qė cilėsohet si njė nga mbrojtėsit e djathtė mė tė zotė nė qarkullin, Barcelona po monitoron edhe Joao Cancelon e Interit.

Portugezi po bėn njė kampionat tė mirė me Interin, dhe ėshtė njė nga mė tė vlerėsuarit e zikaltėrve/syri.com
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2018, 15:02   #376
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,729
Thanks: 11,522
Thanked 6,534 Times in 4,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Valoni e bani por une NUK e njifja...se QFAR QUOTE ishte si dhe ekipin.
Fatkeqesisht ne gjuhen saksone,se ne Shqip nuk e gjej dot,por....e kam veshsllushuar eshe ne serbisht+rusisht.


Ndeshjen revanshe...KISMET.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2018, 20:42   #377
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Nje tjeter supergol nga Xhaka sonte.

Kualiteti i videos zhnj.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2018, 20:47   #378
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,847
Thanks: 488
Thanked 826 Times in 515 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Ai vetem supergol nuk ishte por nje gafe e dollar-umes
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2018, 20:51   #379
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Golat nga 20 e kusur metra i ka specialitet.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2018, 20:11   #380
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,309
Thanks: 2,722
Thanked 3,092 Times in 1,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Talenti 18 vjecar Edon Zhegrova shenoi ne debutim, ne fitoren e Kosoves kunder Madagaskarit.

Cf emri madagas...

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur