Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-12-2017, 23:13   #321
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,738 Times in 2,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Une i kam fshire se njehere kish arrit limitin e s'me vinin mesazhet...kerkova se mos ndoshta ekziston ndonje dosje vecmas ku mund te ruajm ndonje mesazh por s'kuptoj shume ne fakt nga forumi...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-12-2017, 23:29   #322
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,423
Thanks: 4,380
Thanked 2,108 Times in 902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Mesazhet e vecanta mundet ti ruash ne nje dosje te vecant, si pershembull...

kliko te Paneli i anėtarit me pas kliko Ndrysho dosjet dhe aty ku thote Hap dosje tė reja vendos nje emer qe deshiron ti....si pershembull " private"

Pasi vendos emrin kliko posht kutis se postmit butonin Ruaj dosjet

2 . Mesazhet qe do kalosh ne dosjen e sapo hapur do ti selektosh dhe me pas do shkosh posht ku thote Mesazhet e zgjedhura: Zhvendose tek dosja... kliko butonin Shko dhe mesazhet i kalon ne dosjen e re.

Shpresoj te kem qene i qart
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 03-12-2017, 23:36   #323
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,738 Times in 2,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

E bera yeahhh

Thnx Mandi
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 03-12-2017, 23:45   #324
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,144
Thanks: 6,078
Thanked 4,492 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Falemnderit MANDI per shpjegimin. Po ke te drejte ashtu eshte sepse bera nje tentative per te spostuar mess ne nje dosje por me doli opsioni : doni ti shuani mess?
Une kujtoja qe egzistonte ndonje opsion i cili mundeson spostimin dhe ruajtjen e mess ne nje dosje te vecante e cila nuk lidhet me inbox (marrjen dhe dergimin e mess).
Sidoqofte mendoj qe kapaciteti prej 150 mess eshte i mjaftueshem dhe ne normen e lejuar (biles ka forume qe ofrojne vetem 50 ose deri ne 100 mess) dhe cdokujt prej nesh i takon qe te vleresoje me kujdes cfare mund te fshije dhe cfar mund te mbaje ne posten e tij private.
Nqs teknikisht eshte e mundur qe te realizohet nje opsion i tille, pra spostimi dhe ruajtja e mess te rendesishme ne nje vend te caktuar (dosje/kartele) per ti hapur rruge inbox-it, do te ishte vertet dicka e vyer dhe e pelqyer nga forumistet sidomos per ata te vjetrit te cilet me kalimin e kohes nuk kane me mundesine per te perzgjedhur cilin mess te fshijne dhe cilin te ruajne pasi ato qe vendosin te ruajne perseri i kalon limitet e percaktuara, pra prej 150 mess. Sidoqofte edhe ideja e rritjes se kapacitetit nuk eshte e keqe sidomos nese teknikisht nuk paraqet probleme per Forum-al.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 00:00   #325
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,144
Thanks: 6,078
Thanked 4,492 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Mesazhet e vecanta mundet ti ruash ne nje dosje te vecant, si pershembull...

kliko te Paneli i anėtarit me pas kliko Ndrysho dosjet dhe aty ku thote Hap dosje tė reja vendos nje emer qe deshiron ti....si pershembull " private"

Pasi vendos emrin kliko posht kutis se postmit butonin Ruaj dosjet

2 . Mesazhet qe do kalosh ne dosjen e sapo hapur do ti selektosh dhe me pas do shkosh posht ku thote Mesazhet e zgjedhura: Zhvendose tek dosja... kliko butonin Shko dhe mesazhet i kalon ne dosjen e re.

Shpresoj te kem qene i qart
Shume i qarte je treguar Mandi, por une nuk e dija kete marifet!
Sapo e provova dhe cdo gje shkoi ne rregull.
Atehere postimi im i mesiperm ( nr.324) nuk vlen sepse ky problem nuk egsiston!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 10-01-2018, 13:07   #326
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,736
Thanks: 11,540
Thanked 6,538 Times in 4,376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Sa eshte vdekshmeria e foshnjeve ne Dardani dhe Shqiperi..... me shifra!!!
Danke....kush do mi japi.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 23:28   #327
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,736
Thanks: 11,540
Thanked 6,538 Times in 4,376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sa eshte vdekshmeria e foshnjeve ne Dardani dhe Shqiperi..... me shifra!!!
Danke....kush do mi japi.
Beno mos u lodh se e GJETA.

Shqipėria me vdekshmėrinė foshnjore mė tė lartė nė Evropė!

Pasi ka agreguar tė dhėnat nga agjenci tė tilla si UNICEF, Organizata Botėrore e Shėndetėsie, divizioni i popullsinė nė Kombet e Bashkuara dhe portali childmortality.org. raportoi se vdekshmėria e fėmijėve nėn 5 vjeē nė vitin 2016 ishte 14 pėr 100 lindje. Ky nivel ishte sa dyfishi i vdekjeve tė fėmijėve nė Serbi dhe Bosnjė dhe ishte tre herė mė i lartė se nė Malin e Zi.

Pas Shqipėrisė nivel tė relativisht tė lartė tė vdekjes sė fėmijėve nėn pesė vjeē raportohen edhe nė Maqedoni me njė prevalencė 12 pėr 1000 lindje.

Por ka njė diferencė shumė tė madhe me ato qė raporton Instituti Shqiptare i Statistikės. Pėr vitin e kaluar vdekshmėria e fėmijėve nėn 5 vjeē pėsoi njė rritje ne 10.2 pėr 1000 lindje nga 8.9 qė kishte qenė ky tregues mė 2015

Vitin e kaluar rritja ka pėsuar edhe vdekshmėria foshnjore nėn njė vjeē.

Nė rang global vdekshmėria e fėmijėve ka pėsuar ulje drastike nė dekadat e fundit ndonėse mesatarja botėrorė vijon tė jetė e lartė. Vitin e kaluar humbėn jetėn 40 foshnja pėr 100 lindje mesatarisht. Humbjet tė mėdha ka i kontinenti afrikan me 78 vdekje fėmijėsh pėr 100 lindje dhe Azia e Jugut me 48 pėr 1 mijė lindje.

Apropo.....Kubes nuk i afrohesh dot....por ju jeni njerez te TRASHE ta kuptoni(SHUMICA).

E martė, 26 Dhjetor 2017 10:21 00

Sorry...qfar asht...agreguar????MEDIA PLEHRE.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 09:43   #328
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,839
Thanks: 1,080
Thanked 2,649 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Edhe une kam.nje pyetje

Perse forumi me caktivizon sa e gap nje tem te re kur dua te lexoj..

Keshtu pra hy tek nje tem kur mar te shtyp at postime te reja jam e caktivizuar
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 16:19   #329
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,423
Thanks: 4,380
Thanked 2,108 Times in 902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ajana87 Shiko postimin
Edhe une kam.nje pyetje

Perse forumi me caktivizon sa e gap nje tem te re kur dua te lexoj..

Keshtu pra hy tek nje tem kur mar te shtyp at postime te reja jam e caktivizuar
Ajana87 beje kete qe tregon linku http://www.forum-al.com/showpost.php...&postcount=169
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 20:16   #330
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,316
Thanks: 2,730
Thanked 3,097 Times in 1,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Po vuaja shume deri sa e lexova kete postim.

Paska qene te kutia dmth.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 20:20   #331
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,739
Thanks: 5,501
Thanked 6,463 Times in 4,120 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Po vuaja shume deri sa e lexova kete postim.

Paska qene te kutia dmth.
mu ēdo 10 min. me nxjerr me kuti dhe pa kuti.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 20:22   #332
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,316
Thanks: 2,730
Thanked 3,097 Times in 1,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mu ēdo 10 min. me nxjerr me kuti dhe pa kuti.
Kliko kutine se do te behet jeta me e bukur.

Kutia e lumturise.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 22:17   #333
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,433
Thanks: 7,900
Thanked 5,163 Times in 2,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Kte Plakun e vitit te ri e keni harruar ? Lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 22:19   #334
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,738 Times in 2,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Kliko f5 se ke linjen e dobet ti,mua s'me del ai ...apo se kishe per plakun siper ne logo te forumit?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 22:22   #335
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,433
Thanks: 7,900
Thanked 5,163 Times in 2,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Na tel jam un dhe aty eshte ..gjith ai bukurosh
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 22:25   #336
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,516
Thanks: 538
Thanked 934 Times in 614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Na tel jam un dhe aty eshte ..gjith ai bukurosh
Po lere moj te prish pune,ai sben gje as dhurata nuk te sjell!!!!
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 22:26   #337
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,433
Thanks: 7,900
Thanked 5,163 Times in 2,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

E mire le te rrije deri vitin tjeter se eshte gati
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 13:24   #338
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,316
Thanks: 2,730
Thanked 3,097 Times in 1,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Kte Plakun e vitit te ri e keni harruar ? Lol
Ne vend te tij propozoj te vendoset perkrenarja e Gjergj Kastriotit pasi qe ky vit eshte shpallur viti i tij.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 16:50   #339
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,433
Thanks: 7,900
Thanked 5,163 Times in 2,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Une them te vene nje kupid me shigjete se po afron Shen Valentini
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 16:52   #340
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,865
Thanks: 210
Thanked 501 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

kam nje pyetje : Kur do largohem?
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur