Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Katolik

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-04-2018, 21:55   #21
Leaf
Super Moderator

Data e antarėsimit: Aug 2011
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Pashkėt

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Gėzuar ata qė festuan.
Unė i festova nė Milot (i ftuar)tek njė mik special,me mikpritje speciale.
Jam kurioze te di , cfare kane tradite veriu yne te gatuaje per pashke . Cfar kishin gatuar tek miku yt?
i vjetėr 02-04-2018, 23:33   #22
Hope
tu ne vis qu'une fois

Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Shuma e pikėve qė jep: 48
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm

Gezuar pashkt
i vjetėr 02-04-2018, 23:35   #23
Hope
tu ne vis qu'une fois

Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Shuma e pikėve qė jep: 48
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Jam kurioze te di , cfare kane tradite veriu yne te gatuaje per pashke . Cfar kishin gatuar tek miku yt?
Mish ferlikut naqe ven raki plus peshk
i vjetėr 02-04-2018, 23:45   #24
YOKO
V.I.P

Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Une isha dje ne dreke tek nje cift katolikesh nga veriu dhe ajo kish bere tave kosi me mish qengji, tave me patate e mish qengji, pilaf me mish qengji..lol..byrek, sallate ruse edhe sallate me domate e kastraveca. Edhe ca djathera e vere te kuqe. S’di a jane tradite keto apo ashtu e kish menduar ajo shkodranja.
i vjetėr 03-04-2018, 08:47   #25
Sopoti
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2013
Shuma e pikėve qė jep: 192
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Mish keci
Mish gici
Sallata
Sallat ruse
Bakllava
Tav kosi
Bakllava
Tre lloj verėrash tė bėra po nga vreshti i tij.
Arra ,fruta tė thata,pako pėr tė gjithė pregatitur ku binte nė sy vezėt e ngjyrosura.

Mikpritje speciale nėnkuptoja ngrohtėsinė,e pse tryeza ish e pasur .
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 03-04-2018, 09:52   #26
Fshatari
No vip

Data e antarėsimit: Jul 2013
Shuma e pikėve qė jep: 116
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Une isha dje ne dreke tek nje cift katolikesh nga veriu dhe ajo kish bere tave kosi me mish qengji, tave me patate e mish qengji, pilaf me mish qengji..lol..byrek, sallate ruse edhe sallate me domate e kastraveca. Edhe ca djathera e vere te kuqe. S’di a jane tradite keto apo ashtu e kish menduar ajo shkodranja.
Meny i ngjashem me ate te Kosoves.
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim