Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-12-2017, 13:30   #81
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,388
Thanks: 7,974
Thanked 4,415 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Ata qe kane SHUAR KOMBE,nuk kane te drejte te japin leksione per te drejtat e njeriut dhe demokracine.

Vladimir Putin.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 14:58   #82
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,703
Thanks: 1,129
Thanked 450 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Kurt ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Shtet i fort izraeli bravo i qofte. Nuk i plas ca thote bota ato bejn cfar te duan dhe eshte strategjisht e drejt nga ana e tyre. Nje dipllomat cifut tha njeher ne interviste qe Izraeli sot mund te shuaj cdo kryeqytet evropian brenda nje ore.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 10-12-2017, 17:10   #83
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,634
Thanks: 290
Thanked 310 Times in 195 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Historike do ishte vendosja e paqes,kjo qe ke ber Trump eshte vetem se nxitje e spirales se dhunes !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Damastion : 10-12-2017 nė 17:17
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Damastion pėlqehet nga
i vjetėr 10-12-2017, 17:22   #84
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,634
Thanks: 290
Thanked 310 Times in 195 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Shtet i fort izraeli bravo i qofte. Nuk i plas ca thote bota ato bejn cfar te duan dhe eshte strategjisht e drejt nga ana e tyre. Nje dipllomat cifut tha njeher ne interviste qe Izraeli sot mund te shuaj cdo kryeqytet evropian brenda nje ore.
Kurt,Izraeli nuk eshte i vetmi qe mund" te shuaj nje qytet", plot ka aso me kapacitete qe munden jo vetem te shuajn nje qytet ,por te shuajn ter planetin edhe ate disa her,nuk eshte pune per lakmi!
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 22:25   #85
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 5,916
Thanks: 2,515
Thanked 1,387 Times in 614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Hebrenjtė ortodoksė protestė anti-Trump pėr Jerusalemin: Izraeli ka vjedhur Tokėn e Shenjtė!Pėrfaqėsuesit e organizatės hebraike Neturei tė njohur pėr pėrfshirjen e tyre nė protesta nė mbėshtetje tė palestinezėve, kanė protestuar nė Nju Jork kundėr vendimit tė Presidentit Trump pėr tė njohur Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit.

Dhjetė anėtarė tė kėsaj organizate hebraike u mblodhėn para ndėrtesės sė Kombeve tė Bashkuara me pankarta si: “Shteti i Izraelit ka vjedhur Tokėn e Shenjtė”, “Shteti i Izraelit nuk pėrfaqėson hebrenjtė” dhe “Izraeli nuk ka tė drejtė tė udhėheqė tė tjerėt”.

Kujtojmė se kjo organizatė hebraike pati porositur mė parė se zgjidhja e vetme pėr krizėn palestineze ėshtė qė Palestina tė bėhej njė shtet i ri, territori i tė cilit do tė shtrihet nė kufijtė para vitit 1948.

Gjithashtu, anėtarėt e organizatės Neturei ose ēifutėt ortodoksė, besojnė se Izraeli ka pushtuar territorin palestinez.

BURIMI tesheshi
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 22:33   #86
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,496
Thanks: 3,573
Thanked 4,112 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Kurt,Izraeli nuk eshte i vetmi qe mund" te shuaj nje qytet", plot ka aso me kapacitete qe munden jo vetem te shuajn nje qytet ,por te shuajn ter planetin edhe ate disa her,nuk eshte pune per lakmi!
gjermanise i rruajn bithen se ato i bene izraelite
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-12-2017, 22:48   #87
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,804
Thanks: 3,976
Thanked 2,820 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
gjermanise i rruajn bithen se ato i bene izraelite
.... e provun me gjermont para nja 70 vjetesh, por hesapi doli me 4 milion juden te djegur ne furre .

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 10-12-2017, 23:25   #88
CERMENIKASI
V.I.P
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: Nė dhe tė huej
Posts: 1,511
Thanks: 272
Thanked 330 Times in 178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

As Izraili as palestinezėt nuk e kanė njoh Kosovėn si shtet tė pamvarun dhe ne hahemi kėtu jo ky ka tė drejte jo ka ay tjetri.

Kaq kishte xha "kasi"
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CERMENIKASI pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 00:03   #89
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,531
Thanks: 4
Thanked 274 Times in 162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Semiku ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Trumpi ose po luan shah te vertete ose eshte gomari me i madh qe ka njohur politika amerikane.
Shah ose gomar...
As njera as tjetra,do ta kuptosh Trumpin nese e ke te qarte qe kane ndryshuar rregullat e lojes teresisht ne marredheniet nderkombetare.
Nese i sheh gjerat nga botkuptimi i meparshem,asgje nuk te eshte e qarte,midis tjerave as Trump...bota ka funksionuar ashtu sic eshte rregulluar pas L2B-1945,tani ky rend eshte duke u shembur.
Dhe jane duke e shkaterruar anglosaksonet,SHBA - Angli.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2017, 00:21   #90
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 4,944
Thanks: 146
Thanked 291 Times in 188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Ca shahu mo?!
Cifutet e vune Trampin, sepse qe me radikal. E provojne nje here politiken keshtu, po u eci. Po nuk u eci shkarkojne Trampin e hedhin ne nje skut dhe ia hedhin fajin te gjithe atij.

Kot nuk thone ata qe e ka vene Rusia Trampin. Ta kene per alibi te nesermen te thone qe nuk e vume ne, na e vuri ne krye Rusia. ne jemi burra te mire.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i peshkaqeni33 pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 17:12   #91
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,388
Thanks: 7,974
Thanked 4,415 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Ca shahu mo?!
Cifutet e vune Trampin, sepse qe me radikal. E provojne nje here politiken keshtu, po u eci. Po nuk u eci shkarkojne Trampin e hedhin ne nje skut dhe ia hedhin fajin te gjithe atij.

Kot nuk thone ata qe e ka vene Rusia Trampin. Ta kene per alibi te nesermen te thone qe nuk e vume ne, na e vuri ne krye Rusia. ne jemi burra te mire.
Shtetin e tyre judet deshen ta krijonin ne.............Krime.Stalini ishte.................GJENIAL.
Boheni diku tjeter....ju tha.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2017, 20:34   #92
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,097
Thanks: 157
Thanked 250 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Shtetin e tyre judet deshen ta krijonin ne.............Krime.Stalini ishte.................GJENIAL.
Boheni diku tjeter....ju tha.
Ne saje te gjenialitetit te Stalinit, izraelitet dhe dynjaja paskan shpetuar nga nje shtet i kuq izraelit
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2017, 23:21   #93
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,634
Thanks: 290
Thanked 310 Times in 195 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Palestina do tė votojė kundėr pranimit tė Kosovės nė organizata ndėrkombėtare
Beograd, 7 dhjetor – Presidenti i Serbisė, Aleksandar Vuēiq, ka pritur sot ambasadorin e Shtetit tė Palestinės nė Beograd, Muhamed Nabhanin, njoftojnė mediat serbe.
Ai, sipas raportimit tė kėtyre medieve, ia pėrcolli pėrshėndetjet e presidentit tė Palestinės, Mahmud Abas dhe premtimin se Shteti i Palestinės do tė mbėshtesė integritetin territorial dhe sovranitetin e Serbisė dhe se kudo nė organizatat ndėrkombėtare do tė votojė kundėr anėtarėsimit tė Kosovės, transmeton koha.net.
Presidenti i SHBA, Donald Trump, dje vendosi qė tė njohė Jerusalemin pėr kryeqytet tė Izraelit. Palestinezėt e konsiderojnė Jeruslaemin pėr kryeqytet tė vetin, tė okupuar nga Izraeli.
__________________________________________________ _
http://www.koha.net/arberi/61982/pal...nderkombetare/
__________________________________________________
Shqipenia pra duhet me transferue menjehere Ambasaden nga Tel Aviv ne kryeqytetin e shtetit izraelit, Jeruzalem.
Te njejtin qendrim shfaqi ne Beograd ambasadorja Izraelite para nje jave.."Izraeli nuk ndryshon qendrimin ndaj Kosoves....." Mer njerin e bjeri tjetrit!
Shqiperia duhet te jet parimore ne ket rast,pa puthje te prapanices Jude!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Damastion : 11-12-2017 nė 23:23
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2017, 23:24   #94
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,388
Thanks: 7,974
Thanked 4,415 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Ne saje te gjenialitetit te Stalinit, izraelitet dhe dynjaja paskan shpetuar nga nje shtet i kuq izraelit
Komiteti antifashist i judeve te Rusise.Kryetari i tyre ishte ARTISTI me i mire i asaj kohe.Vajti ne USA dhe doli ne kadro me............Albertin.Vdiq ne rrethana misterioze ne Rusi.E perplasen me................kerr.
Dujso....shko bo nani baby
se kam filluar te vuaj nga meshikeza e ujit.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 23:28   #95
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,097
Thanks: 157
Thanked 250 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
...
Dujso....shko bo nani baby
se kam filluar te vuaj nga meshikeza e ujit.
Mire ma kujtove - una po shkoj te bej nani, por ti mos harro te besh ēiēin
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2017, 23:40   #96
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,723
Thanks: 87
Thanked 883 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

Kur I mbaron mandati keti trapit more aman?!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2017, 23:40   #97
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,388
Thanks: 1,734
Thanked 1,646 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Trump vulos historinė

vetem ta vulos edhe mundesisht sa me larg e qe nuk i bie rruga nga neve per ne Xherusalim

pastaj jo, po i shkojne ne mes te Nju Jorkes, edhe baaaam Banglaaadesh, Baaangladesh...aaaaaaaaa! o kush e kalli, veten ne ajer e qiti
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur