Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-01-2017, 09:57   #141
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,099
Thanks: 1,286
Thanked 1,493 Times in 873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Hahahahah c..

T'shartum tė dy jeni Leaf&drague
ma mir i shartum se shkodran prej puke
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2017, 09:57   #142
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 1,859
Thanks: 1,908
Thanked 729 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Hope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
at rraj s'po e du hiq po s'kam si me e shkul...

pse i thu shkodran permetarit ti?
permetaret jane te bute shume e shkodranet te embel e plot humor
Ka qef me thir shkodran hahahahahaha
Sa mir na njef shijen?
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 09:58   #143
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 8,097
Thanks: 1,401
Thanked 2,660 Times in 955 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Ka qef me thir shkodran hahahahahaha
Sa mir na njef shijen?

them se e njoh aty ke 90%
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 10:00   #144
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 1,859
Thanks: 1,908
Thanked 729 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Hope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ma mir i shartum se shkodran prej puke
Po mar zoti na rujt jo sespo thu shaljan prej shkodret
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 10:02   #145
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 1,859
Thanks: 1,908
Thanked 729 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Hope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
them se e njoh aty ke 90%
Boll pasha zoten
Eshef se na doli I shartume drague
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2017, 23:22   #146
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 1,859
Thanks: 1,908
Thanked 729 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Hope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarėHope ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur