Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-11-2017, 19:03   #81
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,479
Thanks: 0
Thanked 311 Times in 267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Inteligjentėt rrinė zgjuar deri vonė, bėjnė lėmshe gjithandej dhe ...

www.beso-shabanaaaa.al
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 20:39   #82
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,221
Thanks: 183
Thanked 494 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Inteligjentėt rrinė zgjuar deri vonė, bėjnė lėmshe gjithandej dhe ...

Link i mrekullueshem.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 21:54   #83
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,500
Thanks: 84
Thanked 849 Times in 632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Inteligjentėt rrinė zgjuar deri vonė, bėjnė lėmshe gjithandej dhe ...

E te ishte e vertete te isha aq I zgjuar sa shume vone fle...e pastaj sdua te ngrihem me.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur