Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-11-2017, 22:28   #821
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 774
Thanks: 441
Thanked 155 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Qa do te thuash qe s'ka ndonje vitamin e kshu? Une po mendoja shijen, vjen e embel si sallata jeshile apo me e hidhur si roka a rukola si I thone?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2017, 22:33   #822
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,347
Thanks: 687
Thanked 4,198 Times in 1,895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Bed, ca shije ka kjo sallata Collard, s'e kam provu noiher
Une se kam pas bere me pare, po kur erdhi motra ajo ma beri njehere e me pelqeu me limon dhe vaj ulliri. Sdi si ta pershkruaj shijen, po di te them qe me pelqen goxha. Mbase afer me shijen e spinaqit. P.s. drague fillo ha healthy dhe ti, ne kohe te enverit populli nuk njifte shume gjera, linin lopet e delet katnaret, me c’thua ti. Se une skam pa gje lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 12-11-2017, 22:37   #823
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,230
Thanks: 3,464
Thanked 3,990 Times in 2,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Qa do te thuash qe s'ka ndonje vitamin e kshu? Une po mendoja shijen, vjen e embel si sallata jeshile apo me e hidhur si roka a rukola si I thone?
para nji jave bera nje sallate me laker kaēurrel nuk me pelqeu.

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2017, 22:12   #824
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,406
Thanks: 1,031
Thanked 998 Times in 467 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Puhiza pėlqehet nga
i vjetėr 13-11-2017, 22:17   #825
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,103
Thanks: 340
Thanked 2,135 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
para nji jave bera nje sallate me laker kaēurrel nuk me pelqeu.

une kete e bej te ziere dhe ne fund i fus arra, rrush te thate dhe shege
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 22:27   #826
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,230
Thanks: 3,464
Thanked 3,990 Times in 2,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
une kete e bej te ziere dhe ne fund i fus arra, rrush te thate dhe shege
une e bej me speck(xix) hudher oe qepe ,vaj ulliri edhe gjalpe
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 22:41   #827
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,103
Thanks: 340
Thanked 2,135 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une e bej me speck(xix) hudher oe qepe ,vaj ulliri edhe gjalpe
ne fakt nuk e shpjegova mire, ne fillim aromatizoj vajin me hudher, heq hudhren, shtoj lakren te prere ne copa jo shume te vogla, e skuq pak sekonda, shtoj pak uje dhe e le ne zjarr te mbyllur me kapak derisa zbutet. ne fund shtoj gjerat e tjera.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 22:43   #828
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,230
Thanks: 3,464
Thanked 3,990 Times in 2,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
ne fakt nuk e shpjegova mire, ne fillim aromatizoj vajin me hudher, heq hudhren, shtoj lakren te prere ne copa jo shume te vogla, e skuq pak sekonda, shtoj pak uje dhe e le ne zjarr te mbyllur me kapak derisa zbutet. ne fund shtoj gjerat e tjera.
une e ziej perpara mezzo crudo dhe pastaj ....
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 22:45   #829
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,103
Thanks: 340
Thanked 2,135 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une e ziej perpara mezzo crudo dhe pastaj ....
nje nga gjerat e bukura te dimrit jane lakrat
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 22:49   #830
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,230
Thanks: 3,464
Thanked 3,990 Times in 2,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
ne fakt nuk e shpjegova mire, ne fillim aromatizoj vajin me hudher, heq hudhren, shtoj lakren te prere ne copa jo shume te vogla, e skuq pak sekonda, shtoj pak uje dhe e le ne zjarr te mbyllur me kapak derisa zbutet. ne fund shtoj gjerat e tjera.
une e ziej perpara mezzo crudo dhe pastaj ....
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 22:52   #831
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,103
Thanks: 340
Thanked 2,135 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

tka ngec kaseta

hahaha bej shaka
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur