Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-10-2017, 16:27   #61
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 4,540
Thanks: 3,204
Thanked 1,736 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Erdogan viziton Serbine.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Kjo foto eshte e ndaluar ne Turqine e diktatorit Erdogan. E ndaluar pikerisht nga ai vete.Por internetin nuk mund ta ndaloj
Mos e ke ngaterrue me hashim vuēiēin !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2017, 16:52   #62
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 6,913
Thanks: 954
Thanked 662 Times in 435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Erdogan viziton Serbine.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Thot : Pazari i Ri, u be Jeni dhe Novi Pazar !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2017, 03:09   #63
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,486
Thanks: 7,350
Thanked 4,081 Times in 2,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Erdogan viziton Serbine.

turku atakon me gjamira
greqiris me altare.
F.N i kuq.....e KREU.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 1001210_752199661463951_1386932741_n.jpg (23.8 KiloByte, 10 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 21317578_1866128066737766_1399615585130863129_n.jpg (22.7 KiloByte, 10 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 21766611_1888471861170053_5904954988743329725_n.jpg (27.6 KiloByte, 10 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 22406500_1904431866240719_7800145908578233671_n.jpg (19.2 KiloByte, 10 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 312025934.jpg (23.1 KiloByte, 10 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur