Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Ēėshtja kombėtare

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-10-2017, 14:52   #21
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,094
Thanks: 694
Thanked 1,195 Times in 768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Shqipria eshte aq vend i vockel sa nuk ia vlen te identifikohet personaliteti njerezve nga zonat. Un u habita kur per 20 minuta gjendeshe nga tirana ne durres. Ktu per 20 min vete nga nje lagje tek tjetra.
Le mos te shajm njeri tjetrin se gjith njesoj jemi. Kemi plot te tjere qe na shikojn me inferioriter (italianet, greket etc).
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2017, 16:51   #22
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,551
Thanks: 325
Thanked 353 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Shqipria eshte aq vend i vockel sa nuk ia vlen te identifikohet personaliteti njerezve nga zonat. Un u habita kur per 20 minuta gjendeshe nga tirana ne durres. Ktu per 20 min vete nga nje lagje tek tjetra.
Le mos te shajm njeri tjetrin se gjith njesoj jemi. Kemi plot te tjere qe na shikojn me inferioriter (italianet, greket etc).
Shqipėria ka 'subkultura' si asnjė vend tjetėr qė njoh unė. Dhe kjo tregon se nė njė kohė kemi qenė shumė tė pėrhapur nė Ballkan dhe me kalimin e kohės pushtimet dhe zgjerimet e fqinjėve na kan tkurrur nė njė sipėrfaqe, nė mos gaboj, prej 28 mijė km2.

Shqipėria londineze ėshtė shumė mė e vogėl sesa kultura jonė e cila gjendet nė tė gjitha vendet e ballkanit.

Kjo ėshtė pasuri kombėtare qė duhet ruajtur si sytė e ballit e jo tė mos njihet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 19-10-2017 nė 17:09
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2017, 18:45   #23
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,486
Thanks: 7,350
Thanked 4,081 Times in 2,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Fshatrat e Mallakastrės, atje ku gjaku nuk falet (Video)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Shqipėria ka 'subkultura' si asnjė vend tjetėr qė njoh unė. Dhe kjo tregon se nė njė kohė kemi qenė shumė tė pėrhapur nė Ballkan dhe me kalimin e kohės pushtimet dhe zgjerimet e fqinjėve na kan tkurrur nė njė sipėrfaqe, nė mos gaboj, prej 28 mijė km2.

Shqipėria londineze ėshtė shumė mė e vogėl sesa kultura jonė e cila gjendet nė tė gjitha vendet e ballkanit.

Kjo ėshtė pasuri kombėtare qė duhet ruajtur si sytė e ballit e jo tė mos njihet.
Illyria fillonte nga Danubi e poshte....deri ne Tunizi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur