Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-02-2018, 22:52   #121
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 845
Thanks: 106
Thanked 223 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Me rastin e festave pėr 105 vjetorin e ēlirimit tė qytetit tė Janinės, u organizua njė paradė ushtarake nė prani tė Presidentit tė Greqisė, Prokopis Pavlopulos, i cili edhe falė moshės sė madhe bėri pėrpjekje tė mėdha tė ngjitej majė tankut, i ftuar nga ushtarakėt e lartė tė atjeshėm.

Pasi zuri vend nė majė tė mjetit tė blinduar ai tha:

“Ne, grekėt, jemi populli dhe kombi i paqes dhe demokracisė, por dimė se si tė mbrojmė kufijtė tanė, kur ėshtė e nevojshme pėr ne, integritetin tonė territorial dhe sovranitetin tonė kombėtar.”

Kėto deklarata ai i bėri duke kėrcėnuar haptas Shqipėrinė dhe qeverinė e Tiranės, e cila po mundohet tė pranojė njė marrėveshje deri tani aspak tė favorshme pėr shqiptarėt. Pavlopulos ka qenė i shtyrė pėr tė bėrė kėto deklarata prej guvernatorit rajonal tė Epirit, Alexandros Kakrimanis.

Mė tej, kreu i shtetit grek ju hakėrrua Turqisė dhe Maqedonisė.....
Likja jone me zor hypi ne maje te tavolines.... imagjino te hypi ne maje te tankut...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2018, 23:00   #122
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 13,378
Thanks: 4,708
Thanked 4,546 Times in 2,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

EHEEEE__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 21-02-2018 nė 23:04
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 21-02-2018, 23:37   #123
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,399
Thanks: 4,029
Thanked 4,656 Times in 2,909 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

une e dija qe palikari ishte pali miska. paska qene grua
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 02:04   #124
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,215
Thanks: 175
Thanked 283 Times in 217 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
...
dhe me cfare kuptoj jane perkthyer dhe dhene nga Top Chanel....qe e marrte mortja qe nuk i jep cdo jave por me jep filma me k@rva. Jazek !
Neqoftese ata filmat jane me k@rva greke, mbase nuk eshte aq jazek!!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 11:33   #125
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 845
Thanks: 106
Thanked 223 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Johannes Hahn i rikthehet Ēėshtjes Ēame: Qeveria greke po nxit mosmarrėveshje pėr rezervat e naftės dhe gazit


Komisioneri Europian pėr Zgjerim, Johannes Hahn ishte nė Sofie tė Bullgarisė javėn qė shkoi pėr tė biseduar me ministrat e jashtėm tė vendeve kandidate, tė cilat dėshirojnė t’i bashkohen bllokut tė 28 shteteve.

I shqetėsuar pėr aktivistėt rusė nė Ballkanin Perėndimor, Komisioni Europian ka vendosur tė hapė dyert pėr kėto vende. Si fillim, ftesė pėr ēeljen e negociatave tė anėtarėsimit do tė marrin edhe dy vende tė tjera (Shqipėria dhe Maqedonia), kurse mė parė janė ēelur bisedimet me Serbinė dhe Malin e Zi.

Hahn u shpreh se nazionalizmi i tepruar grek ėshtė duke u kthyer nė njė kėrcėnim pėr Europėn. Ai shton se qeveria greke ka nxitur gjithashtu mosmarrėveshje me Shqipėrinė mbi depozitat e naftės e gazit nė detin Jon, por edhe pėr kthimin e komunitetit ēam, njė minoritet etnik shqiptar, tė cilėt e detyruan me forcė tė shpėrngulej nga vendi i vet gjatė Luftės sė Dytė Botėrore.

Sipas raportit tė Komisionerit Hahn stabiliteti i rajonit pėr vendet e Ballkanit Perėndimor ėshtė nė rrezik, pėr shkak tė veprimeve tė fundit tė Greqisė.
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 18:07   #126
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,043
Thanks: 1,838
Thanked 2,119 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Johannes Hahn i rikthehet Ēėshtjes Ēame: Qeveria greke po nxit mosmarrėveshje pėr rezervat e naftės dhe gazit


Komisioneri Europian pėr Zgjerim, Johannes Hahn ishte nė Sofie tė Bullgarisė javėn qė shkoi pėr tė biseduar me ministrat e jashtėm tė vendeve kandidate, tė cilat dėshirojnė t’i bashkohen bllokut tė 28 shteteve.

I shqetėsuar pėr aktivistėt rusė nė Ballkanin Perėndimor, Komisioni Europian ka vendosur tė hapė dyert pėr kėto vende. Si fillim, ftesė pėr ēeljen e negociatave tė anėtarėsimit do tė marrin edhe dy vende tė tjera (Shqipėria dhe Maqedonia), kurse mė parė janė ēelur bisedimet me Serbinė dhe Malin e Zi.

Hahn u shpreh se nazionalizmi i tepruar grek ėshtė duke u kthyer nė njė kėrcėnim pėr Europėn. Ai shton se qeveria greke ka nxitur gjithashtu mosmarrėveshje me Shqipėrinė mbi depozitat e naftės e gazit nė detin Jon, por edhe pėr kthimin e komunitetit ēam, njė minoritet etnik shqiptar, tė cilėt e detyruan me forcė tė shpėrngulej nga vendi i vet gjatė Luftės sė Dytė Botėrore.

Sipas raportit tė Komisionerit Hahn stabiliteti i rajonit pėr vendet e Ballkanit Perėndimor ėshtė nė rrezik, pėr shkak tė veprimeve tė fundit tė Greqisė.
Kjo eshte nje deklarate e forte dhe teper e mire per te qene e vertete.

Cili eshte burimi i ketij lajmi?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 19:07   #127
CERMENIKASI
V.I.P
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: Nė dhe tė huej
Posts: 1,568
Thanks: 290
Thanked 366 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Exaggerated Greek nationalism is becoming a liability for the rest of EuropeOther ridiculous demands were made by Athens, and Macedonian Prime Minister Zoran Zaev even agreed to a few – like dropping “Alexander the Great” from the names of Skopje’s international airport and the E-75 motorway.

Macedonia is not the only victim of this kind of niggling harassment. The Greek government has also been feuding with Albania over oil and gas deposits in the Ionian Sea and restitution for the Cham community, an Albanian ethnic minority that was forcibly expelled from Greece after World War II.

Even when one turns to the deep historical enmity between Turkey and Greece, it should not be assumed that the fault lies solely on the Turkish side. While the Greek authorities pretend to have nothing but peaceful intentions, it is hard to ignore their poor relations with nearly every neighbor. This is not a coincidence. It results from exaggerated Greek nationalism, which is becoming a liability for the rest of Europe.
Kėtu e ke nė gjuhėn anglisht!

burimi : https://www.gisreportsonline.com
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga CERMENIKASI : 22-02-2018 nė 19:13
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CERMENIKASI pėlqehet nga
i vjetėr 22-02-2018, 19:20   #128
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,043
Thanks: 1,838
Thanked 2,119 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CERMENIKASI Shiko postimin
Kėtu e ke nė gjuhėn anglisht!

burimi : https://www.gisreportsonline.com
Nuk eshte deklarate e Hahn ajo por eshte koment dhe kritike e njefar Prince Michael of Liechtenstein i cili shkruan lidhur me viziten e Hahn ne Bullgari.

Nje deklarate e tille nga komisioneri europian do te shkaktonte termet ne Greqi. Per fat te keq kjo deklarate veshtire te ndodhe, sidomos nga Hahn per te cilin e kam pershtypjen se eshte nje albanofob i fshehur.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 19:29   #129
CERMENIKASI
V.I.P
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: Nė dhe tė huej
Posts: 1,568
Thanks: 290
Thanked 366 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nuk eshte deklarate e Hahn ajo por eshte koment dhe kritike e njefar Prince Michael of Liechtenstein i cili shkruan lidhur me viziten e Hahn ne Bullgari.

Nje deklarate e tille nga komisioneri europian do te shkaktonte termet ne Greqi. Per fat te keq kjo deklarate veshtire te ndodhe, sidomos nga Hahn per te cilin e kam pershtypjen se eshte nje albanofob i fshehur.
Vėrte koment asht
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 19:33   #130
King Bardhyl
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 20 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
King Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CERMENIKASI Shiko postimin
Kėtu e ke nė gjuhėn anglisht!

burimi : https://www.gisreportsonline.com
Nuk ėshtė deklaratė e Hahn. Ėshtė njė artikull i shkruar nga dikush tjetėr. Ke ndonjė link ku citohet Hahn?
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 19:36   #131
King Bardhyl
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 20 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
King Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyer
Question Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nuk eshte deklarate e Hahn ajo por eshte koment dhe kritike e njefar Prince Michael of Liechtenstein i cili shkruan lidhur me viziten e Hahn ne Bullgari.

Nje deklarate e tille nga komisioneri europian do te shkaktonte termet ne Greqi. Per fat te keq kjo deklarate veshtire te ndodhe, sidomos nga Hahn per te cilin e kam pershtypjen se eshte nje albanofob i fshehur.
http://www.balkaninsight.com/en/arti...pic-09-29-2016
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 22-02-2018, 19:52   #132
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,068
Thanks: 171
Thanked 363 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Nuk jane burra te keq greket, po heee! Ata nuk po bejne gje tjeter vec punes se tyre, ate te berberit.

Ata kane mbajtur gjithmon nje briske ne dore me te cilin na kane rruajtur ... mjekrren. Mirpo kane nje te keqe ata. Atyre nuk u duhet kthyer asnjehere shpina. Se ata kane nje handikap... me te pare shpinen e dikujt e ngullin briskun ata. Pavarsisht e kujt esht shpina, andikapi apo thirrja qe degjojne brenda vetes, per te ngulur thiken ne shpine, eshte aq e forte, sa qe u erreson syte dhe e ngulin ata.

Me fjale te tjera eshte ne doren tone qe greket te ngelin gjithe jeten berbera.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i peshkaqeni33 pėlqehet nga
i vjetėr 22-02-2018, 19:52   #133
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 845
Thanks: 106
Thanked 223 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Nuk ėshtė deklaratė e Hahn. Ėshtė njė artikull i shkruar nga dikush tjetėr. Ke ndonjė link ku citohet Hahn?
Tani e pashe edhe une... me duket si llogje kavoje se veē keti burimi
http://27.al/johannes-hahn-i-riktheh...tes-dhe-gazit/
Nuk gjeta tjeter
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 20:36   #134
King Bardhyl
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 20 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
King Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyerKing Bardhyl ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Tani e pashe edhe une... me duket si llogje kavoje se veē keti burimi
http://27.al/johannes-hahn-i-riktheh...tes-dhe-gazit/
Nuk gjeta tjeter
Domethene ky portali Shqiptar ja fut kot.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 20:46   #135
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 845
Thanks: 106
Thanked 223 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Domethene ky portali Shqiptar ja fut kot.
Ky eshte lajm i rende per shpatullat e keti portali... po te ishte i vertete e kishin perpire agjensite kryesore...

...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 20:51   #136
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,043
Thanks: 1,838
Thanked 2,119 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me kujtohet kjo deklarata, e cila ka qene me e ndryshme nga kjo qe u soll ketu, dhe u harrua sapo reaguan greket. Qe atehere nuk e zuri me ne goje.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2018, 20:57   #137
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,071
Thanks: 4,452
Thanked 3,225 Times in 1,283 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Domethene ky portali Shqiptar ja fut kot.
me gjej nje qe ja fut plot...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur