Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-10-2017, 13:26   #621
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 12,230
Thanks: 1,588
Thanked 4,491 Times in 1,385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Duhet dhe iēik dičte.
Helluuu Odéon .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 13:32   #622
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 10,876
Thanks: 332
Thanked 2,061 Times in 1,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Po béchamel Eshte . Pikerisht kte Thash me lart ke avantag qe e mbush me cdo lloj ingrédieni.
Do é provoj dhe ashtu si the ti thčm se do ket super pasi me pelqejn gatimet e tua léger et plot goūt mesa kam ven re .
ka dhe me mire, por mua me mjafton qe kur gatuaj nuk mendoj asgje, me vjen natyrshem
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 13:34   #623
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 10,876
Thanks: 332
Thanked 2,061 Times in 1,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
me ka gjetur belaja. kane filluar te hajne jashte.
cfare hane jashte? kartoffeln dhe wurstel?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 14:26   #624
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,076
Thanks: 658
Thanked 4,034 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Dje duke pjekur pule me patate dogja doren. Epo kjo pune kshu??! Nje derr shenje/vize ne dore, Dora ime e bute duket ku therret qameti sot . Do shkoj te bje nje pale doreza te medhaja qe vijne deri te brryli. Lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 17:00   #625
busavata
Rebel pa arsye
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 7,764
Thanks: 903
Thanked 975 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

sonte per darkė mish qengji me patate , buk edhe sallatė ...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 1.jpg (23.6 KiloByte, 50 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 2.jpg (18.9 KiloByte, 48 shikimet)
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 17-10-2017, 17:01   #626
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,346
Thanks: 8,834
Thanked 9,808 Times in 4,037 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

te befte mire busavata, duket yummy
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 17-10-2017, 17:08   #627
busavata
Rebel pa arsye
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 7,764
Thanks: 903
Thanked 975 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

flm. Xhina
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2017, 17:08   #628
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,273
Thanks: 6,820
Thanked 6,413 Times in 3,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
sonte per darkė mish qengji me patate , buk edhe sallatė ...
Po birrėn ku e ke?
Ju bėftė mirė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 17-10-2017, 20:37   #629
busavata
Rebel pa arsye
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 7,764
Thanks: 903
Thanked 975 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po birrėn ku e ke?
Ju bėftė mirė.

Flm. Akrepi ..

Birra , tash ja fillova
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 12.jpg (19.6 KiloByte, 41 shikimet)
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 17-10-2017, 22:52   #630
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,076
Thanks: 658
Thanked 4,034 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

I futa me i pjek, dhe nje sallate jeshile mjaft jane, skam neva per me shume. Sesi hajne ca njerez darke mbas 7tes une se kuptoj, ora gati 7 , une kot se deri sa te piqet skam me ngrene gje, do me iki oreksi. Nejse do perpiqem.lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 18-10-2017, 09:35   #631
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

E paske mbyt ne lemon o gru!
Me spate e preve?
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 12:07   #632
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,076
Thanks: 658
Thanked 4,034 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Ku merr vesht ti nga peshku e midhja, u be juicy mi me vaj ulliri e limon. Ik bej byrek ik,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 12:12   #633
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Hahaha next time beje soup me lemon
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 12:31   #634
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Se harrova, po haj buke misri me djathe dhe kos!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 18-10-2017, 12:42   #635
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 4,957
Thanks: 1,393
Thanked 840 Times in 472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Dua buke misri.
Jolene, si e bere buken e misrit apo e ke blere?

P.S. Te befte mire!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 12:51   #636
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,273
Thanks: 6,820
Thanked 6,413 Times in 3,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Se harrova, po haj buke misri me djathe dhe kos!
Me djathė dhe kos?
Tė bėftė mirė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 12:52   #637
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

E ka bere nje shoqe imja. Une nuk di te bej!

Flm.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 13:07   #638
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Me djathė dhe kos?
Tė bėftė mirė.
Po! Ashtu e pelqej.

Flm.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 13:10   #639
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,076
Thanks: 658
Thanked 4,034 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Me djathė dhe kos?
Tė bėftė mirė.
Edhe ankohet per limonat e mi
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 13:14   #640
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,415
Thanks: 1,977
Thanked 2,758 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 508
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

U marrosa me ju, se shef ti
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur