Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-05-2018, 10:28   #61
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,340
Thanks: 7,323
Thanked 3,871 Times in 1,755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirėmėngjesi ditė e re,
mirėmėngjesi miq tė mirė me energji pozitive
Ju faleminderit qė sollėt freski nė kėtė ditė zagushi.
__________________
Bėj njė akt mirėsie... Ndihmoje njė person tė buzėqesh.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 24-05-2018, 20:30   #62
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,732
Thanks: 335
Thanked 806 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

pershendetje te gjitheve...perqafime..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Robbery pėlqehet nga
i vjetėr 24-05-2018, 20:38   #63
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,227
Thanks: 0
Thanked 494 Times in 434 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

............
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 29-05-2018, 09:17   #64
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 9,193
Thanks: 1,899
Thanked 3,182 Times in 2,092 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Dita nis e mbaron , sidoqofte pa pelqimin tone .
Nuk jemi zoter te kohes , por jemi te zote ti japim kuptim .

Miremengjesi , ju uroj nje dite te mbare !

Ps;Thash me rastin ta ingurajoj njehere e une kete teme te z.Gi...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 29-05-2018, 09:25   #65
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,702
Thanks: 3,225
Thanked 4,285 Times in 1,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 569
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Me thoni ndonje fjale te embel, lol
Candy ....
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 29-05-2018, 10:17   #66
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,340
Thanks: 7,323
Thanked 3,871 Times in 1,755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Mirėmėngjesi ditė e re!

Tė faleminderit Lumi djali. Faktikisht tema ėshtė e njėanshme dhe e thurur qė nė fillim me njė gabim teknik, besa edhe logjik. PO ata qė nuk kanė fjalė tė mira nė pėrbėrjen e shpirtit tė tyre, po ata qė nuk kanė buzėqeshje.... atėherė tema do tė duhej tė ishte: ( kėshtu sic ėshtė dhe me shtojcėn ) ... eja merre njė fjalė tė mirė, bėhu tė buzėqeshėsh.


Pėr sot zgjodha njė citat qė m'u duk m e vlerė:

******

Tė shprehėsh mirėnjohje do tė thotė veēanėrisht, tė vlerėsosh faktin qė dikush ndryshe nga ty, e nė njė farė mėnyre, ėshtė pėrgjegjės pėr mirėqenien tėnde aktuale, komforte dhe tė suksesshme. Nėse ti do merrje njė dhuratė e nuk do shprehje asnjė tip falenderimi pėr kėtė, mendon se kush tė ka bėrė dhuratėn, do tė donte tė tė bėnte njė tjetėr? Ose kur jemi ne vetė qė bėjmė njė dhuratė, do na bėhej qejfi nėse do merrnim njė shenjė mirėnjohje, qoftė dhe pėr t’u siguruar qė dhurata ka shkuar tek personi tjetėr. Shpesh lind pyetja, ku ka shkuar mirėsjellja pėr tė thėnė thjesht faleminderit. Mund tė jetė e mjaftueshme edhe njė email shumė i thjeshtė falenderimi! Nė fund tė fundit, a nuk i mėsojmė fėmijėt qė kur marrin njė dhuratė duhet gjithmonė tė falenderojnė?

Pra, nėse ne na bėhet shumė qejfi nga njė shenjė e vogėl falenderimi kur bėjmė njė dhuratė, pėrse mos tė gjejmė kohė pėr tė shprehur tė gjithė mirėnjohjen tonė?
Pėr ju e solla, unė shpesh veproj kėshtu. Vepro edhe ti.
Bėhu mirėnjohės dhe falėndero kur tjetri tė dhuron dicka tė vecantė nga shpirti i cilėr i tij. Kėnaqėsia do tė jetė reciproke, si ai qė jep, si ti qė merr.
__________________
Bėj njė akt mirėsie... Ndihmoje njė person tė buzėqesh.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2018, 10:20   #67
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,691
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Meri .....
Jole,
Regina ,

__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
i vjetėr 29-05-2018, 10:21   #68
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,702
Thanks: 3,225
Thanked 4,285 Times in 1,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 569
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Ylli

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2018, 10:25   #69
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,691
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

E sheh mi
Dajaku te sjell ketu ty kot thone keto me buzeqeshje
kap drurin per floksh ketuuuuu


__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2018, 10:29   #70
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,702
Thanks: 3,225
Thanked 4,285 Times in 1,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 569
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mos bej kot si č eger! Une vij nga daēulia jo nga frika, grifsh
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2018, 10:30   #71
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,691
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Mos bej kot si č eger! Une vij nga daēulia jo nga frika, grifsh
Hahah

kot bej kot po he

__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2018, 10:47   #72
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: .............
Posts: 5,498
Thanks: 1,651
Thanked 1,361 Times in 872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mundohu ti dhurosh heshtjen, dikujt qe ste vlereson fjalen, dhe mungesen dikujt qe ska ditur te vlersoj pranin tende!

Dashuri perher do dhuroj, ska gje né e mer per dobesi, shpirti im e di , sa i fort eshte!


Ju uroj nje dit te mrekullushme, bashk me njerzit qe keni me perzemer!
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 05-06-2018, 07:25   #73
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 7,900
Thanks: 2,071
Thanked 2,258 Times in 649 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 153
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirmengjesi
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 05-06-2018, 12:21   #74
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,848
Thanks: 4
Thanked 3,544 Times in 2,351 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

@Akrepi

“As mua im ate!”
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2018, 06:07   #75
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,340
Thanks: 7,323
Thanked 3,871 Times in 1,755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirėmėngjesi ditė e re,
sillna gėzim dhe hare!

dikush tha:

– Sot kur u pashė nė pasqyrė, ėshtė e lehtė pėr mua tė them: “Tė dua, me tė vėrtet, tė dua”. Kjo frazė do ju ndihmojė mbi tė gjitha nėse keni probleme me vetėvlerėsimin. Nėse mendon qė gjėrat nuk po shkojnė mirė pėr ju dhe ju jeni shkaku i tyre. Do tė ishte mirė tė vazhdoje ta pėrsėrisje kėtė frazė nė mėnyrė qė tė kuptosh se ēdo gjė rreth teje ka njė arsye dhe nuk janė shkak i problemeve qė turbullojnė botėn.

* Po e deshėm veten dimė tė duam edhe tė tjerėt!
__________________
Bėj njė akt mirėsie... Ndihmoje njė person tė buzėqesh.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 06-06-2018, 06:21   #76
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,106
Thanks: 4,759
Thanked 5,578 Times in 3,563 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Nė Teme : Ju te gjithe jeni njerez te mire dhe intelegjent
edhe ti je Kosovo citizen
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 05:46   #77
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,024
Thanks: 1,700
Thanked 1,485 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirmengjesi te gjithve
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 06:06   #78
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 916
Thanks: 184
Thanked 195 Times in 128 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Frank ėshtė njė i shkėlqyerFrank ėshtė njė i shkėlqyerFrank ėshtė njė i shkėlqyerFrank ėshtė njė i shkėlqyerFrank ėshtė njė i shkėlqyerFrank ėshtė njė i shkėlqyerFrank ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirmengjesi njerez te mire.
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Frank pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur