Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2018, 11:04   #301
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,359
Thanks: 846
Thanked 885 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ti je OBJEKTIV....i ke te THEKUR spageti interista qe te cajne daret.
Rralle gjen Interista objektiv,ke te drejte.Kane Juventusin alibi per deshtimet e tyre qe nga koha kur shisnin Cannavaron,nderroshin Pirlo dhe Sedorf me helveg e coco.Mos flasin pastaj per taribo west,emre,hakan sukur,farinos,vampeta..e bidona te kalibrit te tille.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 11:07   #302
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,762
Thanks: 10,741
Thanked 5,948 Times in 4,029 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Rralle gjen Interista objektiv,ke te drejte.Kane Juventusin alibi per deshtimet e tyre qe nga koha kur shisnin Cannavaron,nderroshin Pirlo dhe Sedorf me helveg e coco.Mos flasin pastaj per taribo west,emre,hakan sukur,farinos,vampeta..e bidona te kalibrit te tille.
Endri eshte i VETMI interist ....REALIST.
Resti apo te tjeret....mish me long.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 19:49   #303
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,964
Thanks: 10
Thanked 480 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Per ti ble te dy na pengon fair play financiar. Por po shihet nje opsion +1 vit huazim per Rafinjen. Ndersa Cancelo nuk na prish pune sepse raportet me Valencian i kemi pas gjithmone te mira dhe do gjendet nje zgjidhje , plus kemi dhe kondogbian huazim atje.

Ne Champios league Interi ka petk tjeter dhe besoj qe grupin ska pse ta diskutoje , ndersa per me tej do jete shume veshtire.

Por Spaletti duhet me patjeter ti gjeje nje mbeshtetje Icardit ne sulm , sot mu duk shume i vetmuar perpara dhe me shume pak mbeshtetje nga krahet. Ky 4-5-1 ose 4-2-3-1 sme jep fort siguri. Icardi pyke e vetme me duket shume i izoluar.
Per Canselon Interi duhet te jap oferten perfundimtare deri me 31 Maj,pra nuk ka kohe.Por atje eshte Kondogbia dhe do te gjindet ndonje kombinim,ndersa Rafinjen duhet ta paguhet tere shuma diku 30-35 mil....nuk e di si qendrojne me fair playin por do te barazohet bilanci disi duke shitur disa futbollist ne rradhe te pare Candreva.
Pervec rasti Canselos,per te tjeret ka kohe te mendohet tere veres.

Rikthimi ne champions eshte sukses dhe fare nuk eshte me rendesi kalimi i grupit apo a do te jemi pjesmarres te denje...me rendesi eshte qe Inter tregoi mentalitet fituesi dhe u rikthy ne champions per shkak te financave dhe tani eshte reale qe do te mbesin me te miret Icardi-Skriniar dhe perforcimet Rafinha-Canselo.
Duhet te kapet kontuniteti ne champions vite me radhe qe Inter te stabilizohet si klub.

Sa per Icardin,mendoj qe Spalleti do te vazhdoje ta mbaje te vetem ne sulm...ai eshte lojtar qe i duhet hapesire dhe ta furnizojne me topa lojtaret e krahut si dhe nje playmajker para tij ne mes - Rafinha.Pra do te vazhdoje 3 lojtar te rradhitur prapa Icardit dhe Ai i vetem perpara.
Me 3 lojtar qe i krijojne raste ,Icardi cdo sezon ne kete skeme shkon minimum mbi 20 gola...tja bashkangjitesh edhe nje sulmues,e ngulfat Icardin.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 19:59   #304
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,964
Thanks: 10
Thanked 480 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Po,po...per "deshtimet" e Interit ata qe e duan Interin e fajesojne Juventusin...haha.Po pse i jepni aq rendesi vetes,askush nuk ju shpurrth,e as nuk ju permend ne asnje far kontesti.
Ja cfar frustrime keni,vini ne temen e Interit dhe shkruani blla blla blla...

E vetmja gje per te cilen ju permendin te gjithe (e jo vetem fansat e Interit) eshte shprehja JUVE KRIMINALE !
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 20:03   #305
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,964
Thanks: 10
Thanked 480 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Urime kualifikimi, ndeshjen nuk arrita me pa, sepse ishte shume vone ketu me oren tone, sidoqoft eshte diqka e madhe pas shume viteve per Interin.
Sa i perket liges se championeve jeni shume dobet, a po thuaj shkurt e shqipt bonus per ekipet e medha, por futbollit nuk i dihet asnjeher.
Ja cka eshte te jesh objektiv dhe njeherazi edhe zoteri...Flm Lumi.
Merrni mesim edhe ju te tjeret.

Me 26 Maj te jesh ne forum aktiv ,qe te percjellim live Real - Liverpool.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 19:46   #306
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,359
Thanks: 846
Thanked 885 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Si perfundim e moret Cancelon se paskeni fol me siguri te plote.


Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 19:59   #307
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,486
Thanks: 328
Thanked 614 Times in 377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Kujdes se mos u dale krric
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 20:04   #308
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,359
Thanks: 846
Thanked 885 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Nuk besoj, eshte goxha premtues si lojtar dhe ke Interi ka qene nje nga me pozitivet ne fazen e dyte. Pastaj po doli krric e shesim prap, i ri eshte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur