Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-11-2018, 19:22   #921
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,405
Thanks: 127
Thanked 163 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Ne ishim paqedashes.
Ne shkuam per te respektu kacifen
ne na futen ne qeli vec e vec
ne s'beme thirrje nacionaliste
na futen ne burg se s'pelqyen fytyrat tona,se kishim flamuj grek

brockulla
propagandues ngjashem si serbt.
Me pak fjale (genjeshtar trimi).
Cfare moterqiri.

Mire qe ishte europa qe u krijoi shtet vlleheve si ky se te ishte per ta Arnautet do i kishin shkerdhyer edhe per 700 vite te tjera.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kastrioti1443 pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 19:23   #922
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,290
Thanks: 4,831
Thanked 5,251 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Sa i ashper je Kastriot
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 19:33   #923
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 6,764
Thanks: 99
Thanked 590 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Te lutem me thuaj qe po tallesh dhe nuk je serioz.

Je duke fol per fantashkence hollivudiane
Nuk para bej shaka me gjera serioze. Po jam mesuar me armenet. ne cdo sistem, ata perkrahin fitimtarin. Jane kudo. Bertasin shume dhe fort.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 19:40   #924
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,405
Thanks: 127
Thanked 163 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Nuk para bej shaka me gjera serioze. Po jam mesuar me armenet. ne cdo sistem, ata perkrahin fitimtarin. Jane kudo. Bertasin shume dhe fort.
Armenet kane 2800 vite histori dhe gjuhe te shkruar.

Ti thua jane shqiptare te perzjer me aziatike dhe nuk i dime kush i paska cuar aty shqiptaret.

Cfare po thua?
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 19:42   #925
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,405
Thanks: 127
Thanked 163 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Sa i ashper je Kastriot
Nga 1300 der ne 1870 shumica derrmuese e asaj cka eshte sot Greqi dominohej de juro dhe de facto nga arvanito-arrnaute.

Shqiptaret shiheshin si predatore te paprekshem
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 21:54   #926
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,271
Thanks: 575
Thanked 925 Times in 510 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Fyromi eshte nje pseudo krijese e krijuar nga perendimi ( pak a shume si jugosllavia) per te perhap kaos dhe ata e mbajne gjall por fyromi nje gje e ke, nuk ka cuar qindra mijra emigrante dhe shumica te paligjshem fillimisht sic beri Shqypnia ,
Ē'do tė thotė kjo....?
Sipas kėsaj llogjike, Vlorėn tua lėmė nė dorė Italianėve se dhe ata ashtu si greku qė ka dorė tė lirė nė jug, kanė pritur njė numėr goxha tė madh emigrantėsh?
Kėshtu si kemi borxh asnjėrit, ata na mbajnė emigrantėt dhe ne u japim shpėrblimin simbas dekoratave....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 22:26   #927
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 6,764
Thanks: 99
Thanked 590 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Armenet kane 2800 vite histori dhe gjuhe te shkruar.

Ti thua jane shqiptare te perzjer me aziatike dhe nuk i dime kush i paska cuar aty shqiptaret.

Cfare po thua?
Kupton shqip, ti zoteri? Ku thashe une qe Shqiptaret jane perzier? Kam shkruar qe Armenet jane te perzier. Se kur kane shkuar Shqiptaret (termi shqiptar nuk perkon me kohen qe po bejme fjale) dhe pse; e kane shkruar te tjere. Historia nuk eshte matematike, eshte fakt.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 22:30   #928
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 6,764
Thanks: 99
Thanked 590 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Nga 1300 der ne 1870 shumica derrmuese e asaj cka eshte sot Greqi dominohej de juro dhe de facto nga arvanito-arrnaute.

Shqiptaret shiheshin si predatore te paprekshem
Jo, dominohej nga Vllehet. Nuk do vendoste nje qeveri Arvanite qe te mos flitej shqip, ose denoheshe me ekzekutim.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 22:31   #929
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 6,764
Thanks: 99
Thanked 590 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Cfare moterqiri.

Mire qe ishte europa qe u krijoi shtet vlleheve si ky se te ishte per ta Arnautet do i kishin shkerdhyer edhe per 700 vite te tjera.
Po vllehet jane Europa. Cfare po flet?
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 22:34   #930
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,043
Thanks: 5,692
Thanked 6,646 Times in 4,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ekstremisti grek qellon mbi policine ne Gjirokaster.

arvanito- arnaut ...me mbani se po bie
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur