Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-01-2017, 22:35   #1
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,524
Thanks: 964
Thanked 415 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Arena Kombetare!

Pershendetje miq te forumit! Ne kete teme te flasim e diskutojme gjithcka sa i perket Arenes Kombetare ne ndertim e siper. Te sjellim info, foto, video sa te kemi mundesi ne kete teme. Aktualishte punimet po ecin me ritme te mira, biles ne disa segmente eshte hecur akoma me shume se ceshte projekti. Afati per te qene gati stadiumi i ri eshte qershori i 2018. Te shpresojme qe punimet te mbarojne ne kohe 🙂
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2017, 23:21   #2
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,524
Thanks: 964
Thanked 415 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

Superkupa e Europės nė ‘Arena Kombėtare’? UEFA jep ‘OK’UEFA zyrtarizon Shqipėrinė si njė nga shtatė kandidaturat finale pėr zhvillimin e Superkupės sė Europės nė vitin 2019.
Federata Shqiptare e Futbollit vetėm pak ditė mė parė plotėsoi tė gjithė dokumentacionin e nevojshėm tė stadiumit nė ndėrtim “Arena Kombėtare”, tė cilin ia dėrgoi qeverisė sė futbollit europian dhe tashmė merr zyrtarisht konfirmimin se mbetet njė nga kandidaturat pėr pėrballjen e pas dy viteve mes fitueses sė Champions dhe Europa League.
Stadiumi i ri qė po ndėrtohet nė kryeqytet nė truallin e “Qemal Stafės” konkurron pėr vendimin final me stadiumin e Tuluzės nė Francė, “Sammy Ofer Stadium” tė Haifas nė Izrael, “Astana Arena” tė Kazakistanit, stadiumin kombėtar tė futbollit “Windsor Park” tė Irlandės sė Veriut, “Arena Gdansk” nė Poloni dhe “Beshiktash Arena” tė Stambollit nė Turqi.
Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s do ta shpallė kandidaturėn fituese mė 21 shtator. Punimet pėr ndėrtimin e stadiumit “Arena Komėtare” vijojnė me intensitet tė lartė.
Federata Shqiptare e Futbollit shpreson qė ta pėrurojė pikėrisht me finalen e Superkupės sė Europės stadiumin e ri, i cili po ndėrtohet me standardet me tė larta.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 10:22   #3
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,524
Thanks: 964
Thanked 415 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

Punime intensive te “Arena Kombėtare”, ja si duket streha kuqezi (Video)


“Arena Kombėtare” pritet tė jetė gati pėr kuqezinjtė e Panuēit nė fund tė vitit 2019 dhe punimet nė impiantin modern po ecin me ritme tė kėnaqshme.


FSHF nėpėrmjet njė video tė shpėrndarė nė Facebook ka bėrė tė njohur fazėn nė tė cilėn aktualisht ndodhet projekti, teksa shihen shumė pranė pėrfundimit disa nga tribunat e stadiumit.


Stadiumi ka marrė formė dhe pritet tė jetė streha qė kombėtarja meriton tė ketė nė eliminatoret pėr Europianin e ardhshėm.__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 10:43   #4
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,296
Thanks: 250
Thanked 462 Times in 300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

Une e kam pa nga afer. Do jete stadium model me punime shume cilsore.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 10:45   #5
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 13,438
Thanks: 45
Thanked 1,825 Times in 956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

A thu edhe shqiptaret do e perserisin sikur maqedonet per super kupen e Europes, duke i leshuar dhomat me qira me cmime astronomike
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 10:47   #6
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,296
Thanks: 250
Thanked 462 Times in 300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
A thu edhe shqiptaret do e perserisin sikur maqedonet per super kupen e Europes, duke i leshuar dhomat me qira me cmime astronomike
Ti si Shqiptar i Kosoves duhet ta dish mire sa here qe viziton plazhet e Shqiperise lol
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 11:15   #7
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 13,438
Thanks: 45
Thanked 1,825 Times in 956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ti si Shqiptar i Kosoves duhet ta dish mire sa here qe viziton plazhet e Shqiperise lol
Une paguaj me shtrenjet, sepse e zgjedhi vet ku dua
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CR7 pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2018, 14:09   #8
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,524
Thanks: 964
Thanked 415 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Arena Kombetare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une e kam pa nga afer. Do jete stadium model me punime shume cilsore.
Na sill ca foto kur te shkosh heren tjeter qe ta shikosh nga afer
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur