Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-10-2018, 21:28   #101
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,060
Thanks: 1,163
Thanked 1,123 Times in 741 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sa ‘bukur’ e flet shqipen ti Beu??! Me keq se cuni im qe ka lindur ketej. Lol.
eeee se ti na kenaqe me ate shqipen tende, nje fjale shqip tre anglisht
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 21:31   #102
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,060
Thanks: 1,163
Thanked 1,123 Times in 741 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Une mund te gatuaj aq sa ka gatuar Leaf aty, nuk eshte problem. Problemi qendron sesa ulem me pritet oreksi. E kam provuar disa here, gjithmone me ndodh. So kam heq dore. Lol
sure, sure...

e ke degjuar ata perrallen e Ezopit ti? Ate me dhelpren dhe rrushin e tharte?
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 14:01   #103
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,163
Thanks: 4,174
Thanked 1,685 Times in 745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

..........
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7350.jpg (23.4 KiloByte, 65 shikimet)
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 14:06   #104
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,767
Thanks: 1,077
Thanked 6,214 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
sure, sure...

e ke degjuar ata perrallen e Ezopit ti? Ate me dhelpren dhe rrushin e tharte?
Ska te beje - ishin te pabere. Lol. Tregova te verteten.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 18:20   #105
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,686
Thanks: 11,484
Thanked 6,515 Times in 4,360 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Beni beri makarona talljone me vere greke(Shqiptare,se kta TORRET para 5000,vjetesh nuk ishin).
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181013_162714.jpg (21.1 KiloByte, 58 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181013_162634.jpg (21.9 KiloByte, 57 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 19:05   #106
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,453
Thanks: 2,309
Thanked 4,302 Times in 1,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

8C822C5F-8F9F-4CFA-91C7-9B2C07DBA4AD.jpg
226C2638-3D2C-4EA5-94AC-9BE90CFB5DFA.jpg

Ēte hanje
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 21:36   #107
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,733
Thanks: 2,224
Thanked 2,357 Times in 1,317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
It doesn't sound like you have ever done a proper traditional thanksgiving. Take notes from leaf
Qe te gatuash shume, duhen njerez me oreks te mire, mi moter. por kur ke femije qe vetem 2 gjera hane per festa, te tjerat perfundojne ne frigorifer pa u prekur, dhe pastaj ne plehra se as une si ha po u futen ne frigorifer gjellerat ... s’te vjen te gatuash. Dikur e mbushja tavolinen plot, tani 2-3 ushqime qe hame te gjithe. Ndonje pershesh per qejfin tim e te burrit, se frmijet se hane fare, dhe boll.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 22:08   #108
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,052
Thanks: 3,331
Thanked 272 Times in 209 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ka ndonje ketu ndonje furre te madhe per te pjekur nje balene?


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 08:29   #109
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,750
Thanks: 1,726
Thanked 1,962 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

[QUOTE=mia@;1481505]Qe te gatuash shume, duhen njerez me oreks te mire, mi moter. por kur ke femije qe vetem 2 gjera hane per festa, te tjerat perfundojne ne frigorifer pa u prekur, dhe pastaj ne plehra se as une si ha po u futen ne frigorifer gjellerat ... s’te vjen te gatuash. Dikur e mbushja tavolinen plot, tani 2-3 ushqime qe hame te gjithe. Ndonje pershesh per qejfin tim e te burrit, se frmijet

That's fair. Te them te drejten per festa qe kur jam martuar rastis qe kemi ose familjen time ose te burrit ose te gjith dhe perfundojm me mamin dhe vjerren qe gatuajn per gjith qytetin lol jo se nuk na pelqen. Ne cdo gje e ham nuk kemi njerez picky akoma nr familje. One day maybe
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 10:33   #110
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,052
Thanks: 3,331
Thanked 272 Times in 209 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Nxorra nje qese 150 grameshe me feta te holla salmoni te tymosur. Mendoj te bej disa tip appetizers me bagels me fara sezami siper. Mbi bagels (mund te vendos te bej edhe nje pain baguette me makinen time te bukes) do vendos nje shtrese djath kremazh i perngjashem me salce kosi te trashe ose edhe cottage cheese mbi te cilin do te vendos nje shtrese me salmon te tymosur mbi te cilin do te vendos ca rripa qepe te kuqe, mbi te cilat do te vendos nje shtrese me capers. Pasi t'i ha dhe te shoh qe nuk jam ngopur akoma, do te ngroh nje supe kremazh me presh. Ne fund mund te embelsoj gojen time te bukur me krem bryle mbi te cilin nje shtrese sheqeri kasonade ngjyre kafe do te digjet per te krijuar nje kore te kuqerremte karamelizuese dhe te ngurte. Pasi te kem ngrene do te ferkoj barkun dhe do te falenderoj Zotin per buken e perditshme qe n'a jep, duke n'a ngjallur midis te tjerash edhe fantazi te nivelit komedik.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 11:59   #111
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 716
Thanks: 150
Thanked 174 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nxorra nje qese 150 grameshe me feta te holla salmoni te tymosur. Mendoj te bej disa tip appetizers me bagels me fara sezami siper. Mbi bagels (mund te vendos te bej edhe nje pain baguette me makinen time te bukes) do vendos nje shtrese djath kremazh i perngjashem me salce kosi te trashe ose edhe cottage cheese mbi te cilin do te vendos nje shtrese me salmon te tymosur mbi te cilin do te vendos ca rripa qepe te kuqe, mbi te cilat do te vendos nje shtrese me capers. Pasi t'i ha dhe te shoh qe nuk jam ngopur akoma, do te ngroh nje supe kremazh me presh. Ne fund mund te embelsoj gojen time te bukur me krem bryle mbi te cilin nje shtrese sheqeri kasonade ngjyre kafe do te digjet per te krijuar nje kore te kuqerremte karamelizuese dhe te ngurte. Pasi te kem ngrene do te ferkoj barkun dhe do te falenderoj Zotin per buken e perditshme qe n'a jep, duke n'a ngjallur midis te tjerash edhe fantazi te nivelit komedik.


Dea
Hej or Zot merrja Adea e ma jep mu qe mos ferkoj barkun bosh!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 12:15   #112
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,884
Thanks: 3,169
Thanked 8,239 Times in 2,679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ka marr malli ndonje per tave me plonca ?
Babe ku je ??
Dmth ate po Bej dhe buke misri.

Prude ai peshku yt po ma ben me sy .
__________________
J’ai des comptes ą rendre ą qui déją ?...Ah oui ą personne !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 12:53   #113
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,416
Thanks: 224
Thanked 730 Times in 328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Buzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Pardje kisha un Beautyy kishte bo mami jom knoq
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 13:21   #114
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,163
Thanks: 4,174
Thanked 1,685 Times in 745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Beaute ma trego cik si behet tava me plonca?
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 15:49   #115
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,686
Thanks: 11,484
Thanked 6,515 Times in 4,360 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ka marr malli ndonje per tave me plonca ?
Babe ku je ??
Dmth ate po Bej dhe buke misri.

Prude ai peshku yt po ma ben me sy .
Ma hapi oreksin Kjo....skom noi plan,ne po i fus i birre.

Ah jerman,jerman....te perzume KOT
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181014_174715.jpg (20.5 KiloByte, 31 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 16:55   #116
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,323
Thanks: 2,711
Thanked 2,870 Times in 834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Dreka ishte kjo ( patate te skuqura/proshute/qepe dhe djathe persier ... patellxhan/qepe dhe speca )
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 18:27   #117
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,181
Thanks: 363
Thanked 1,789 Times in 1,199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

I futi maja nje turli sot se peshqit pertonin te shkriheshin...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 18:30   #118
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,884
Thanks: 3,169
Thanked 8,239 Times in 2,679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Pardje kisha un Beautyy kishte bo mami jom knoq
Edhe mu mami ma Ledio .
Ke pa ti qe i pelqeu ktij dhe ma kerkon shpesh ..

Po ti nga humbeeee ?? Tpajthhhhh shuuum .

Ballokume te lumshin doēkat elle as l’air trop bonne
__________________
J’ai des comptes ą rendre ą qui déją ?...Ah oui ą personne !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 18:50   #119
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,882
Thanks: 10,905
Thanked 9,808 Times in 5,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Tpajthhhhh shuuum .
Plasi peshku kėtej Ledio
Pirat kur thuhet "pajthhhhh" nė mėnyrė tė zgjatur ēa tregon, ėshtė mirė apo keē?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 19:11   #120
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,750
Thanks: 1,726
Thanked 1,962 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Mish qenghi sot me oris, mint dhe kos. Te pjekur.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur