Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-10-2018, 12:19   #201
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,955
Thanks: 12,988
Thanked 16,111 Times in 6,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Dembelizmi, level 10.

dembel je vet zotrote
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2018, 12:25   #202
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,087
Thanks: 4,690
Thanked 5,103 Times in 2,677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

https://www.facebook.com/arberhajdar...0558432740030/__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 12:57   #203
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 6,824
Thanks: 2,186
Thanked 1,753 Times in 1,137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
E shikon qe kam te drejt

Une te them qe ti je ngacmuese dhe ti kembengul qe nuk je.

Sa kokeforte


Tema : Po mendoj a ta vej né ignor a jo kete thirstyhmmmm?!
__________________
love!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 15:31   #204
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,791
Thanks: 1,077
Thanked 6,234 Times in 2,802 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Me kish rene vathi ( diamond) dhe e gjeta .. ah ku e gjeta. Nje zot e di si kish hyre/ngec aty, po rendesi ka qe e gjeta. Lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 15:37   #205
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,995
Thanks: 1,589
Thanked 1,564 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Tema : Po mendoj a ta vej né ignor a jo kete thirstyhmmmm?!
E kam gjizen e mire une

Nuk prishet
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 16:03   #206
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 6,824
Thanks: 2,186
Thanked 1,753 Times in 1,137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
E kam gjizen e mire une

Nuk prishet


Mir qe ma that se sdo rija tju mbaja né ndergjegje!
__________________
love!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 19:05   #207
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,340
Thanks: 2,745
Thanked 3,115 Times in 1,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
dembel je vet zotrote


P.s. e kam fjalen per ne pune se ne shtepi e di qe je punetore
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2018, 04:39   #208
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Page. Paga. Pagimi. Shpagimi. Pagoj (paguaj) nje fature.

Pagoj do te thote te te lesh pa goje. Humbja e nje te drejte ne perfitim te nje te drejte tjeter. Nje njeri i paguar nga dikush per te shkruajtur dicka pershembull eshte edhe personi i cili humbet te drejten e autoresise se shkrimit. Fjalimet me te famshme presidenciale jane shkruar nga njerez te paguar. Meriten per to i merr presidenti.

Nese ne kete bote paraja eshte e fuqishme prej nga edhe fjala parajse, ne boten e shpirtit para eshte fjala. Kjo bote shpirterore nuk eshte bota materiale e Zotit.

Nese une do te isha paguar dhe do te pranoja pagim per dicka qe kam pasion dhe te shenjte une do te humbisja cdo force fjale.

A ka ndonje midis jush ketu te kuptoje implikimin e madh te kesaj qe sapo thashe?

Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 04:53   #209
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,126
Thanks: 7,231
Thanked 5,591 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Page. Paga. Pagimi. Shpagimi. Pagoj (paguaj) nje fature.

Pagoj do te thote te te lesh pa goje. Humbja e nje te drejte ne perfitim te nje te drejte tjeter. Nje njeri i paguar nga dikush per te shkruajtur dicka pershembull eshte edhe personi i cili humbet te drejten e autoresise se shkrimit. Fjalimet me te famshme presidenciale jane shkruar nga njerez te paguar. Meriten per to i merr presidenti.

Nese ne kete bote paraja eshte e fuqishme prej nga edhe fjala parajse, ne boten e shpirtit para eshte fjala. Kjo bote shpirterore nuk eshte bota materiale e Zotit.

Nese une do te isha paguar dhe do te pranoja pagim per dicka qe kam pasion dhe te shenjte une do te humbisja cdo force fjale.

A ka ndonje midis jush ketu te kuptoje implikimin e madh te kesaj qe sapo thashe?

Dea


Do mundohem.
Gjithcka varet nga perceptimi qe ka cdo njeri ne lidhje me lekun apo me fjalen.
Duam, s’duam te dyja jane te lidhura me njera tjetren, sepse njera pale shet fjalen per leke dhe pala tjeter paguan te te marr fjalen.
Pra, secili ka nevoje per ate qe se ka dhe ketu hyn fuqia e Zotit qe i ka krijuar keto te dyja.. ndoshta keto jane teste qe Krijuesi yne ben kundrejt nesh por ama eshte aprovuar qe Bota keshtu funksionon.

Nqs une e kuptova edhe njehere mire pyetjen tende atehere pergjigja ime eshte se njeriu ben ate qe ndjen me te nevojshme per veten e tij.
Shembull, nje qe ka fjalen nuk do rri vetem me fjalen por do perdori fjalen e tij per perfitime. Ky eshte ligji i natyres e dashur Dea.

Ose ndryshe do te behet budist. kurse ai qe ka lekun do te behet humanist. Ja pra qe gjithcka varet nga perceptimi i trurit te cdo individi dhe e verteta absolute nuk ekziston, vetem e verteta sipas mendjes tone.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:13   #210
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Page. Paga. Pagimi. Shpagimi. Pagoj (paguaj) nje fature.

Pagoj do te thote te te lesh pa goje. Humbja e nje te drejte ne perfitim te nje te drejte tjeter. Nje njeri i paguar nga dikush per te shkruajtur dicka pershembull eshte edhe personi i cili humbet te drejten e autoresise se shkrimit. Fjalimet me te famshme presidenciale jane shkruar nga njerez te paguar. Meriten per to i merr presidenti.

Nese ne kete bote paraja eshte e fuqishme prej nga edhe fjala parajse, ne boten e shpirtit para eshte fjala. Kjo bote shpirterore nuk eshte bota materiale e Zotit.

Nese une do te isha paguar dhe do te pranoja pagim per dicka qe kam pasion dhe te shenjte une do te humbisja cdo force fjale.

A ka ndonje midis jush ketu te kuptoje implikimin e madh te kesaj qe sapo thashe?

Dea

Implikimi i kesaj qe thashe eshte se njerezit me te varfer kane fuqine me te madhe.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:16   #211
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

SiBora,

Zoti ka krijuar Universin dhe Natyren. Zoti ka krijuar kafshet. Zoti ka krijuar vetem NJE NJERI.

Ti nuk je krijese e Zotit.

Ti nuk e njeh boten e Zotit dhe qendro e sigurte se nuk ke per ta njohur KURRE.

Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:18   #212
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,126
Thanks: 7,231
Thanked 5,591 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Do te kundershtoj e dashur Dea edhe pse e ke te veshtire te pranosh opinionet e te tjereve.

Fuqine e ka paraja. Ajo te shet e te blen ne seconde.

Une besoj se fuqine absolute e kane te dyja palet. Asnjera sdo bente dot gje pa palen tjeter.
Edhe per milingonen kemi nevoje..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:20   #213
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,126
Thanks: 7,231
Thanked 5,591 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
SiBora,

Zoti ka krijuar Universin dhe Natyren. Zoti ka krijuar kafshet. Zoti ka krijuar vetem NJE NJERI.

Ti nuk je krijese e Zotit.

Ti nuk e njeh boten e Zotit dhe qendro e sigurte se nuk ke per ta njohur KURRE.

Dea

Normale me duket mos te njoh boten e Zotit sepse njoh vetem boten e njeriut.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:28   #214
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Do te kundershtoj e dashur Dea edhe pse e ke te veshtire te pranosh opinionet e te tjereve.

Fuqine e ka paraja. Ajo te shet e te blen ne seconde.

Une besoj se fuqine absolute e kane te dyja palet. Asnjera sdo bente dot gje pa palen tjeter.
Edhe per milingonen kemi nevoje..

Mos me thirr kurre e dashur Dea.

E di qe fuqine e ka paraja. Ne kete bote. Dhe kjo bote eshte vetem nje psheretime e vogel nese krahasohet me perjetesine.

Te keshilloj te besh qejfe per aq sa e ke te shkruar.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:29   #215
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Normale me duket mos te njoh boten e Zotit sepse njoh vetem boten e njeriut.

Bota e Njeriut nuk ka mbrritur ende.

Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:31   #216
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,126
Thanks: 7,231
Thanked 5,591 Times in 2,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Te therras ashtu sepse je shume filozofe dhe j’adore ēa.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:35   #217
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Me kish rene vathi ( diamond) dhe e gjeta .. ah ku e gjeta. Nje zot e di si kish hyre/ngec aty, po rendesi ka qe e gjeta. Lol.
Ne zinxhirin e pantallonave te burrit apo i ka me kopsa? Hahaha

Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:41   #218
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 6,824
Thanks: 2,186
Thanked 1,753 Times in 1,137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Veniten shkrimet , apo lejne gjurme?!

Venitet njeriu , apo len kujtimet?!
__________________
love!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:44   #219
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,123
Thanks: 3,354
Thanked 292 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Te gjitha shkrimet mediokre, te gjithe shkrimtaret dhe poetet medioker do te digjen ne nje zjarr te madh.

Vetem vepra te shkrimtareve te medhenj do te ruhen.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2018, 05:46   #220
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,995
Thanks: 1,589
Thanked 1,564 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i ēastit...

Sa kit ja fusin keto larte

Kush nga ju,dyja,do ma bej kafen?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur