Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-02-2018, 23:48   #561
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Posts: 8,330
Thanks: 6,242
Thanked 3,277 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Mbylle me celes krenarine per nje ore, dhe eja me thuaj qe me do.
Ē'ma kujtove njė fjalė tė urtė daneze: Krenaria ėshtė tipar i njerėzve primitivė ( unė po shtoj edhe mendjemėdhenj, e egoistė )
__________________
Virtyti i bėn tė dashur njerėzit e mėdhenj;njerėzit e zakonshėm, dėfrimi dhe zbavitja;tė kėqinjtė vagabondazhi dhe delikti. S. Frashėri
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 08-02-2018, 23:49   #562
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Posts: 8,330
Thanks: 6,242
Thanked 3,277 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Pėr temėn:
Ah e dashur, ē'po mė pihet njė kafe!
__________________
Virtyti i bėn tė dashur njerėzit e mėdhenj;njerėzit e zakonshėm, dėfrimi dhe zbavitja;tė kėqinjtė vagabondazhi dhe delikti. S. Frashėri
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2018, 00:11   #563
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,547
Thanks: 1,723
Thanked 2,268 Times in 1,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
hahahahaha..... mos rri shum me gjysha e gjyshe goce se edhe llapes i japin viagra qe ti cohet ne ndonje fjale.

Mos me kerko te vej foto kollaren sot.
C'faj tė kam unė, ti ashtu foto poston

Ama llaf tashi,avash se mos e vesh ,me kaq e na tromakse bile
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2018, 00:44   #564
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Posts: 78
Thanks: 63
Thanked 48 Times in 27 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Me ngroh vendin se per 10 minuta me ke aty..
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2018, 22:21   #565
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,547
Thanks: 1,723
Thanked 2,268 Times in 1,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

... Dhurome nje liber!
Librin tend te preferuar, dua.
Nenvizoji frazat qe ty te thone dicka; shkruaj peranash paragrafeve qe te bejne te qeshesh; sheno mbi fjalite qe te falin trishtim.
Dua te shoh cfare lloj tipi je, saktesisht; lejome te te lexoj ne ate thelb qe te ben Ty - Ti!

M. P
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 09:25   #566
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,383
Thanks: 3,865
Thanked 1,634 Times in 806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

.......
E dashur...!
Urime 14 shkurti....!!!__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 14-02-2018, 14:12   #567
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 13,415
Thanks: 4,722
Thanked 4,557 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Gezuar Dashuri kete dite dhe cdo dite qe e festojme bashke sepse cdo sekonde qe e perjetojme, i perket vetem dashurise sone.

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur