Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-11-2017, 20:24   #81
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,744
Thanks: 216
Thanked 223 Times in 164 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Psikopatėt e vrasėsit serialė sipas shenjave tė horoskopit…Shenja e dytė mė pak e rrezikshme ėshtė Ujori:

Njerėzit e lindur nėn kėtė shenjė kanė njė ego tė madhe qė nuk mund tė shkatėrrohet. Ata besojnė nė drejtėsi nė mėnyrė tė vendosur. Ata janė shenja e dytė mė e rrezikshme e zodiakut sipas statistikave tė FBI-sė. Ndoshta sepse kėta njerėz janė mė tė zgjuarit; dhe nuk lėnė prova qė tė kapen nga policia.
Vetėm nė sistemin e drejtėsisė sė Republikės sė Shqipėrisė nuk kemi besim O nuk lemė prova ose lemė shumė prova pėr tė ngatėrruar policinė
Edvin83 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur