Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-11-2017, 20:04   #61
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 457
Thanks: 93
Thanked 103 Times in 87 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
juke ka njė atmosferė spektakolarejuke ka njė atmosferė spektakolarejuke ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Raporti, 6 mijė tė vrarė gjatė diktaturės, 34 mijė tė burgosur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mund ta perkthej une?
patjeter...
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2017, 20:19   #62
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,206
Thanks: 4,285
Thanked 5,041 Times in 3,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Raporti, 6 mijė tė vrarė gjatė diktaturės, 34 mijė tė burgosur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga juke Shiko postimin
patjeter...
kur kam bo ushtrine ne Mat e Diber me thonin :kujdes kur ulesh me burra dibrane ne tavoline se flasin me kunja
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2017, 20:28   #63
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 457
Thanks: 93
Thanked 103 Times in 87 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
juke ka njė atmosferė spektakolarejuke ka njė atmosferė spektakolarejuke ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Raporti, 6 mijė tė vrarė gjatė diktaturės, 34 mijė tė burgosur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kur kam bo ushtrine ne Mat e Diber me thonin :kujdes kur ulesh me burra dibrane ne tavoline se flasin me kunja
ok... Un e di te kunderten. Ska pse te jen gjithe njesoj as edhe te mendojm njesoj.

Jane gjera qe slidhen me temen
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur