Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-12-2017, 23:41   #261
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,230
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

S`novim godom, davaj, davaj

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 08-01-2018, 16:22   #262
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,806
Thanks: 10,039
Thanked 5,514 Times in 3,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Jane te BUKURA....ca tju BOSH
@speciet
Shijet i kemi ndryshe.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 09-01-2018, 00:11   #263
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,230
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

e qajne si pola shyroka pa diskutim.

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 23:50   #264
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,806
Thanks: 10,039
Thanked 5,514 Times in 3,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

E dini kush eshte dallimi????????????????
Se femijet, qofshin ruse apo te tjere mesojne dhe edukohen,ndersa ne troje ju mesojne sex dhe fjalime ne parlament apo kuvend.
BASH KSHU.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 11:24   #265
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,695
Thanks: 0
Thanked 526 Times in 417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse


Zapis rosyjski (cyrylicą):

Путь далек у нас с тобою,
Веселей, солдат, гляди!
Вьется, вьется знамя полковое,
Командиры -- впереди.

Chorus:

Солдаты, в путь, в путь, в путь...
А для тебя, родная,
Есть почта полевая.
Прощай, труба зовёт.
Солдаты, в поход!

Каждый воин -- парень бравый,
Смотрит соколом в строю.
Породни... роднились мы со славой,
Славу добыли в бою.

Chorus

Дни теперь для нас настали
И учёбы, и труда.
Чтоб споко... спокойно расцветали
Наши сёла, города.

Chorus

Путь далек у нас с тобою,
Веселей, солдат, гляди!
Вьется, вьется знамя полковое,
Командиры -- впереди.

Chorus


Transkrypcja:

Put' dalyok u nas s toboyu,
Veseley, soldat, glyadi!
Vyotsya, vyotsya znamya polkovoe,
Komandiry -- vperedi.

Chorus:

Soldaty, v put', v put', v put'...
A dlya tebya, rodnaya
Est' pochta polevaya.
Proshchay, truba zovyot,
Soldaty, v pokhod!

Kazhdy voin -- paren' bravy,
Smotrit sokolom v stroyu.
Porodni... rodnilis' my so slavoy,
Slavu dobyli v boyu.

Chorus

Dni teper' dlya nas nastali
Dni uchyoby i truda,
Chtob spoko... spokoino rastsvetali
Nashi syola, goroda.

Chorus

Put' dalyok u nas s toboyu,
Veseley, soldat, glyadi!
Vyotsya, vyotsya znamya polkovoe,
Komandiry -- vperedi.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 11:36   #266
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,695
Thanks: 0
Thanked 526 Times in 417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
E dini kush eshte dallimi????????????????
https://www.youtube.com/watch?v=DtT62uw2LGE
Se femijet, qofshin ruse apo te tjere mesojne dhe edukohen,ndersa ne troje ju mesojne sex dhe fjalime ne parlament apo kuvend.
BASH KSHU.
Ah more ben kujt i thua. murrit apo te vdekurve e te pakallurve.
Te gjithe lindim kafshe/tabula rasa/, por jo te gjithe behemi njerez. Shumica ngelen kafshe gjithe jeten.

P.S.
T'ju mesonin S@x gjysma e te keqes. Ja sot lexova qe dhe ate 7 xhuxhat,qe kishte ngel do e bejne ...
Kodi:
http://www.lexo.al/fotot-projekti-ja-si-do-te-shnderrohet-7-xhuxhat-ne-tirane/
Para te hedhura ne hale.I hedh Erioni ne hale se s'i ka te tijat.Dhe populli mendjeshkurte, qe do te iki i teri nga Shqiperia brenda nates thote: I lumte ketij se po punon , se ai perpara ketij (Lulushi) nuk punoi fare. Popull kafshe, makut dhe injorant. Betoni nuk hahet

__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 19:17   #267
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,230
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

po, po keshtu thonin: tancuj rasija i plaq iropa krasiva sama ja opa

I bie sa e kuptova, qaj ti iropa qaj vetem ne krasiva me e mire prej krejtve


__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 23:44   #268
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,230
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

SystemA, degjoje edhe nje po ruski Despacita

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 01:15   #269
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,585
Thanks: 107
Thanked 1,053 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=Nb87ArXIRfI

Zapis rosyjski (cyrylicą):

Путь далек у нас с тобою,
Веселей, солдат, гляди!
Вьется, вьется знамя полковое,
Командиры -- впереди.

Chorus:

Солдаты, в путь, в путь, в путь...
А для тебя, родная,
Есть почта полевая.
Прощай, труба зовёт.
Солдаты, в поход!

Каждый воин -- парень бравый,
Смотрит соколом в строю.
Породни... роднились мы со славой,
Славу добыли в бою.

Chorus

Дни теперь для нас настали
И учёбы, и труда.
Чтоб споко... спокойно расцветали
Наши сёла, города.

Chorus

Путь далек у нас с тобою,
Веселей, солдат, гляди!
Вьется, вьется знамя полковое,
Командиры -- впереди.

Chorus


Transkrypcja:

Put' dalyok u nas s toboyu,
Veseley, soldat, glyadi!
Vyotsya, vyotsya znamya polkovoe,
Komandiry -- vperedi.

Chorus:

Soldaty, v put', v put', v put'...
A dlya tebya, rodnaya
Est' pochta polevaya.
Proshchay, truba zovyot,
Soldaty, v pokhod!

Kazhdy voin -- paren' bravy,
Smotrit sokolom v stroyu.
Porodni... rodnilis' my so slavoy,
Slavu dobyli v boyu.

Chorus

Dni teper' dlya nas nastali
Dni uchyoby i truda,
Chtob spoko... spokoino rastsvetali
Nashi syola, goroda.

Chorus

Put' dalyok u nas s toboyu,
Veseley, soldat, glyadi!
Vyotsya, vyotsya znamya polkovoe,
Komandiry -- vperedi.
Nje batalion I gjithe me pjeshka!
Degjove ore Putin tu thafte....
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 08:58   #270
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,806
Thanks: 10,039
Thanked 5,514 Times in 3,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Ruset jane njerez si gjithe te tjeret....midis tyre ka KAFSHE(qe shkruesi e DI me MIRE persene),si dhe gjithashtu.......... BISHA tek NE.
Kaq.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 10:44   #271
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,695
Thanks: 0
Thanked 526 Times in 417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ruset jane njerez si gjithe te tjeret....midis tyre ka KAFSHE(qe shkruesi e DI me MIRE persene),si dhe gjithashtu.......... BISHA tek NE.
Kaq.
Ben. E kisha fjalen vetem per veten (trojet).
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
i vjetėr 19-01-2018, 00:30   #272
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,806
Thanks: 10,039
Thanked 5,514 Times in 3,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Ben. E kisha fjalen vetem per veten (trojet).
Nuk e kisha per Ty...por per PATOLOGJIKET e MURRME.
DEGJOJE...

Sipas Maria Archipowa, muzika e Arkonės ėshtė apolitike dhe nė veēanti e lirė nga idetė fashiste apo antisemite.Muzika ėshtė kryesisht njė pėrzierje e metalit popullor dhe metalit tė zi . Meloditė shpesh frymėzohen nga muzika ruse dhe dominohen nga tingujt e flautit.
PS: kete vit do japin do koncerte....perjashto ne troje.
Si dhe...

GREATE....dhe shenimi IM: ruseve ne ART nuk ju afrohesh,duan apo sduan flamurtaret.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2018, 06:57   #273
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 3,590
Thanks: 351
Thanked 527 Times in 403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Gjesiiiii

__________________


I'm the man who has the shadow of smiling
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2018, 19:05   #274
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,806
Thanks: 10,039
Thanked 5,514 Times in 3,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Kenge....PATRIOTIKE RUSE.
Jane dy ore para si vremena.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2018, 09:17   #275
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,593
Thanks: 3,765
Thanked 4,227 Times in 2,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Muzikė RuseYoko & Beni!

Per ju.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 03-02-2018, 01:15   #276
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,230
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Zelojona, po ē`interpretim qe bejne, tamam art.

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2018, 02:49   #277
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 14,503
Thanks: 3
Thanked 2,785 Times in 1,831 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse


To die for!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2018, 03:09   #278
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 14,503
Thanks: 3
Thanked 2,785 Times in 1,831 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Muzikė Ruse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Zelojona, po ē`interpretim qe bejne, tamam art.

https://www.youtube.com/watch?v=AxAGLXom3uI
Kam mbet pa fjale, pirat!! Beautiful!!

Mire interpretimi, por degjo ose lexo me kujdes lirikat e kenges.
Edhe ne shqiptaret kemi nje kenge te tille, pothuajse identike, ate “Mbeēė more shokė, mbeēė”.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur