Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2018, 20:07   #41
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,314
Thanks: 2,220
Thanked 4,122 Times in 1,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Ky me shume eshte morr e jo horr. Sa ka ne xhiro si ky. E mendoj shpesh, sidomos kur jam ne makine, duhen mbajt nervat ne kontroll,kur sheh kete takem. Aq e kane bėrthackėn. Cik ti prishet ekulibri, zgjohet kafsha qe rri brenda.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 20:08   #42
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,138
Thanks: 3,589
Thanked 1,030 Times in 574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Gjynah i madh. Eshte per tu analizuar thelle gjendja e ktij qe u mundua te eliminoje gjithe gjakun e vet pa rreziku asnje gjak te huaj edhe pse kishte armen me vete kur u arrestu.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 20:16   #43
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,728
Thanks: 2,188
Thanked 2,025 Times in 1,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Duhet ligj per armet.

Nder Shqiptar kudo, shimpanza kane kallashnikova edhe terrorizojne civilet ne jete te perditshme.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2018, 20:28   #44
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,000
Thanks: 10,917
Thanked 6,034 Times in 4,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Pra sipas serbeve per 5 kokoska per 5 godina te kalume.Ta lexojne ne EU kete do thone....keta do integrohen?????
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2018, 20:33   #45
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,000
Thanks: 10,917
Thanked 6,034 Times in 4,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Ky plehra ka kerkuar avokates mbrojtes!!!!!
Ai avokat qe do mari qeshtjen, eshte me BACILE se ky.Pra ideja ime...nje kerkese ne eu per avokat te huaj, dhe shpenzimet ti mbaj eu-ja per te drejtat e LESHIT.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 21:34   #46
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,127
Thanks: 2,535
Thanked 2,532 Times in 1,704 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

e shikova sot videon e varrimit te atyre 8 anetareve te familjes se vrare, ishin skena te llahtarshme.

Tani edhe ajo Angelisja hapi temen per denimin me vdekje, pse ēfare do i besh ketij doras monstres, do e vras, pres e perseri vras 10 here njeriu dhe jane gjera qe nuk rikthejne ne parangjarje tragjedine e ndodhur.

Tani shteti, shteti ka pergjegjesine per gjitha ato arme qe qarkullohen dhe posedohen ilegalisht tek njerezit dhe ne shoqeri, rasti i ketij surratit tregon se sa rrezik paraqesin per jeterat e njerezve plus shto ketu se sa te tjere ndoshta si ky e qe paraqesin potencial te madh rreziku, per njerezit e aferm, por edhe me te larget ne shoqeri.

Tjetra eshte qe kategoria e personave me psiqike te ē`ekulibruar nuk eshte as evidentuar se lere me te mirren me trajtimin, terapite e mundesisht sherimin e kesaj Kategorie.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2018, 21:35   #47
Socio
Arusha ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,744
Thanks: 6,708
Thanked 5,278 Times in 2,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

'Denimi me vdekje' eshte me se i nevojshem per Shqiperine, edhepse eshte jashte normave ligjore evropiane.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 11-08-2018 nė 21:41
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2018, 22:13   #48
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,726
Thanks: 0
Thanked 603 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Mos me zini per te madhe,
Por degjova lajmet thone se shpesh ka vjedhur pula.
Edhe e din cme ra ne mend. Sme kujtohet njeri ne forum ka qen qe shpesh komentonte per pula sidhe moton e kishte dicka me pula dhe i thurte shum poezit ishallah nuk eshte ai :����
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2018, 07:40   #49
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,478
Thanks: 286
Thanked 1,372 Times in 892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Nga Selenica dhe Resulaj mos merr kurre nuse...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 17:24   #50
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,478
Thanks: 177
Thanked 2,233 Times in 1,208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 17:34   #51
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,074
Thanks: 966
Thanked 838 Times in 564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Tė mėdhenjtė, prindėrit, kanė pasur grindje ndėrmjet tyre.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 17:49   #52
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,478
Thanks: 286
Thanked 1,372 Times in 892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Po mire o, meqe jemi ne muhabet fshataresh une akoma s'kam kuptuar se kush i hengri pulat?!?! C'faj kishin pulat e ngrata?


p.s. Cher cher la pulė!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 19:08   #53
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,402
Thanks: 2,193
Thanked 3,664 Times in 2,399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Po shikoja videon ne fjale,me kete djalin para gjykates per te dhene deshmine e tij.Gazetaret tane sikur po pyesnin shokun e tyre me nje fjalor si "Pse i vrave ore?" apo pyetja tjeter "He,ca ke qe s'flet?" apo "Do flasesh mo?" ... lol te zesh koken me duar jane keta
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 00:10   #54
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,000
Thanks: 10,917
Thanked 6,034 Times in 4,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ky ėshtė vrasėsi i 8 personave, policia u kėrkon ndihmė qytetarėve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Po shikoja videon ne fjale,me kete djalin para gjykates per te dhene deshmine e tij.Gazetaret tane sikur po pyesnin shokun e tyre me nje fjalor si "Pse i vrave ore?" apo pyetja tjeter "He,ca ke qe s'flet?" apo "Do flasesh mo?" ... lol te zesh koken me duar jane keta
Po kshu jane ca gjera mi EDEN...intime.Per shemull ambasadori i USA ne Tirane,ju drejtonte famtomacit....degjo bledi.

Ne qeshte....ftyra degjenerate i manipuloni-t.

Naten nga SystemA.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur