Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-11-2017, 10:15   #901
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,949
Thanks: 154
Thanked 317 Times in 177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Po bej homeoffice dhe po pres 15 min se s“me le te loggohem ne sistem...
S“kam fat me passwordet.

Nderkohe po ha mengjes .
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 10:28   #902
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,208
Thanks: 5
Thanked 771 Times in 574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Kam mart ca qepe te thata e po i gri per ēejf.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 10:31   #903
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,068
Thanks: 7,746
Thanked 4,306 Times in 2,830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Kam mart ca qepe te thata e po i gri per ēejf.
Gjate kesaj kohe,na jep noi artikull per kamunistat....se ja ke mor doren pranej.
Shnet se ....puna puna....knej.
Trung prej meje.
__________________
Ka dy lloj arti ne muzike....METAL dhe bullSHIT(BRUCE DICKINSON)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 11:16   #904
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,208
Thanks: 5
Thanked 771 Times in 574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Gjate kesaj kohe,na jep noi artikull per kamunistat....se ja ke mor doren pranej.
Shnet se ....puna puna....knej.
Trung prej meje.
Keto dite do degjoj perrallat me pokemona.

Gj.te mirat
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 12:05   #905
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,559
Thanks: 84
Thanked 860 Times in 639 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 12:52   #906
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Po ha drekėn.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 17:29   #907
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,548
Thanks: 2,756
Thanked 3,269 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

----------
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20171123_173813.jpg (20.3 KiloByte, 33 shikimet)
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 17:44   #908
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 374
Thanks: 16
Thanked 196 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po kendoj kete kengen...

https://m.youtube.com/watch?v=KT5DgDtvFas

Venin tend, besom, kurre kurrkush smun me nxone
Qenke dashuru...
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 20:28   #909
Mistrece
.
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,599
Thanks: 0
Thanked 1,740 Times in 967 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Qenke dashuru...
2 here rresht. Dhe mos ma shkel me syrin se behen 3.

————————

Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 21:08   #910
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,350
Thanks: 246
Thanked 1,339 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Sapo vura femiun ne gjume , shtepia edhe xhungel dhe une dua vetem gjume ...
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 21:40   #911
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,144
Thanks: 340
Thanked 2,161 Times in 1,242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

pas nje shkeputje po shkoj te lexoj perseri Prustin. them se do jete libri im i fundit
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 21:40   #912
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,140
Thanks: 7,179
Thanked 6,782 Times in 3,710 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Po tymos njė cigare dhe shikoj Skėnderbeu-Dinamo e Kievit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 21:48   #913
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,548
Thanks: 2,756
Thanked 3,269 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

----------
Tr-Elbasan
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20171123_181622.jpg (20.0 KiloByte, 20 shikimet)
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 23-11-2017, 22:43   #914
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 3,761
Thanks: 1,359
Thanked 1,182 Times in 550 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

mask off

__________________
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 23:31   #915
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 3,737
Thanks: 848
Thanked 1,168 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Po qendroj ne erresire,vetem me pc ndez....per te mposhtur friken
__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-11-2017, 23:35   #916
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,038
Thanks: 991
Thanked 703 Times in 464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

hahahahh A....

Po pi nje ēaj
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-11-2017, 00:46   #917
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 3,737
Thanks: 848
Thanked 1,168 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Oqean une jam trimneshe ,vetem me dritat ndezur lol

Po me vjen gjumi...
__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-11-2017, 01:56   #918
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,904
Thanks: 3,743
Thanked 2,203 Times in 866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ē'po bėni nė kėtė moment ?

Finished work goin home
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur