Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-02-2018, 17:32   #441
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,048
Thanks: 10,951
Thanked 6,046 Times in 4,104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Che Minga
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2018, 05:43   #442
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,048
Thanks: 10,951
Thanked 6,046 Times in 4,104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Pedofilia in Italia, 3 arresti e 33 persone denunciate.

Roma- Tre persone arrestate, 33 denunciate, 37 perquisizioni effettuate.......
il bilancio di una vasta operazione contro la pedopornografia disposta sull'intero Italia dalla procura della Repubblica di Salerno ed eseguita ieri mattina dal personale della Polizia Postale e della Comunicazione.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4bk55d3d3118867v3p_800C450.jpg (21.6 KiloByte, 65 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2018, 09:12   #443
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,738
Thanks: 379
Thanked 628 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2018, 14:30   #444
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,141
Thanks: 341
Thanked 2,499 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Une nuk votoj. E mire do ishte te mos votonin edhe te tjeret.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2018, 22:31   #445
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,738
Thanks: 379
Thanked 628 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Une nuk votoj. E mire do ishte te mos votonin edhe te tjeret.
Dhe ti mendon se kjo do tė ndryshojė ndonjė gjė ?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 10:29   #446
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,141
Thanks: 341
Thanked 2,499 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dhe ti mendon se kjo do tė ndryshojė ndonjė gjė ?
Kete nuk e di dhe per mua ka rendesi relativisht nese ndryshon apo jo. Por mesazhi do ishte i fuqishem kunder mafiozeve dhe kriminelave.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 10:39   #447
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,407
Thanks: 93
Thanked 667 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Votova M5S para dy javėsh.Si herė e parė mė pėlqeu.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 18:24   #448
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 618
Thanks: 115
Thanked 132 Times in 99 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Me siguri 5stelle do fitojne zgjedhjet por nuk besoj te arrijne te qeverisin pa ndonje aleance. Aleatet me te afert nga programi eshte Lega . Te shofim ca pacavure do na dale.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:26   #449
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 161
Thanked 350 Times in 202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

fiton berlusca kete radhe, 5litri eshte si partia e cipras vot proteste do e dhjesin italin me keq se eshte tani po te fitojne te pakten ne shqipri e merr nje thes miell para votimeve po ketu ne itali me gjith keto premtime qe nuk mund te behen vetem nje injorant genjehet nga deshperimi eshte bere nje fushat e papar kundra te huajve sepse keshtu fitohen votat nga injorantet
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:27   #450
Regina
Away.
 
Avatari i Regina
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,452
Thanks: 572
Thanked 766 Times in 445 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
fiton berlusca kete radhe, 5litri eshte si partia e cipras vot proteste do e dhjesin italin me keq se eshte tani po te fitojne te pakten ne shqipri e merr nje thes miell para votimeve po ketu ne itali me gjith keto premtime qe nuk mund te behen vetem nje injorant genjehet nga deshperimi eshte bere nje fushat e papar kundra te huajve sepse keshtu fitohen votat nga injorantet
Mbaruan zgjedhjet xhori? Apo javen tjeter?
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:43   #451
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,141
Thanks: 341
Thanked 2,499 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Mbaruan zgjedhjet xhori? Apo javen tjeter?
Sot ne oren 23.00 mbyllen votimet.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 20:40   #452
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,738
Thanks: 379
Thanked 628 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
fiton berlusca kete radhe, 5litri eshte si partia e cipras vot proteste do e dhjesin italin me keq se eshte tani po te fitojne te pakten ne shqipri e merr nje thes miell para votimeve po ketu ne itali me gjith keto premtime qe nuk mund te behen vetem nje injorant genjehet nga deshperimi eshte bere nje fushat e papar kundra te huajve sepse keshtu fitohen votat nga injorantet
Berluska ka vdek po kane harru ta varrosin kurse Salvo me ngjan me Kreshnikun tėnė
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2018, 06:33   #453
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,738
Thanks: 379
Thanked 628 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Sa nga ju janė me provime...?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2018, 13:00   #454
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,048
Thanks: 10,951
Thanked 6,046 Times in 4,104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali


mussolinia aveva le palle che adesso molti guverrini potenti non ce l'hanno ma putroppo l'hanno tradito i propri famigliari quando hai che fare con razza di merda traditori e cosi mussolini non sapeva che merda di gente aveva dentro l'italia dimentico' che l'italia e popolata di schivi romani e di arabi che nn sono proprio italilici di una volta che hanno portato vitorie e gloria nel paese, italici ilirici stessa razza stessa faccia ,,,,, escludendo i arabi venuti da schiavi si vedono gia nel viso, sono senza palle.

Shkurt meli.

.vincere e vinceremo..le parole che sono mancate alla "mia Albania" fascista e ci siamo dovuti accollare sti quattro comunisti-lenisti-marxisti del cazzo.. sono albanese e sono orgoglioso che la "mia Albania" sia stata l'unico stato facente parte del fascismo di Benito l'unico uomo rispettato ed ammirato dal piccolo Adolf... temuto da tutto il mondo!viva la mia Albania fascista viva l'Italia fascista ma sopratutto MSI viva Benito immortale.. non sono un pazzo il fascismo ero violento lo so ma..

Alla fine...Serbia non perde le guere .

Per 1941 e telart.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2018, 13:25   #455
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,585
Thanks: 290
Thanked 1,389 Times in 905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Itali

Pse, ka shqiptare Italia?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur