Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-08-2018, 09:22   #21
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,914
Thanks: 3,884
Thanked 5,007 Times in 2,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Ska asgje te keqe te biesh ne dashuri, problemi eshte tek finalizimi i lidhjes ne ate moshe!
Eshte shume heret per te dy B.E.V
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:28   #22
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,459
Thanks: 1,020
Thanked 1,400 Times in 853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
jo se i ka bythet valixhe xxl
Te paska ra bingo; pse nuk thua!?

S'paska bishtalec qe ti afrohet lagjes nga frika e asaj su.matricje.

Hajde gjermane hajde, shume emigrant e kane idhull
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 09-08-2018 nė 10:03
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:30   #23
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,109
Thanks: 5,174
Thanked 6,036 Times in 3,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ska asgje te keqe te biesh ne dashuri, problemi eshte tek finalizimi i lidhjes ne ate moshe!
Eshte shume heret per te dy B.E.V
Edhe ēuni im 18 nuk ka dashnore se lista qe i kom bo une eshte e veshtire ketu ne berlin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:31   #24
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,914
Thanks: 3,884
Thanked 5,007 Times in 2,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Edhe ēuni im 18 nuk ka dashnore se lista qe i kom bo une eshte e veshtire ketu ne berlin
Ti je bab shembullor!
Kujdes mos te kercet mbas veshi
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:35   #25
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,608
Thanks: 376
Thanked 671 Times in 410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Edhe ēuni im 18 nuk ka dashnore se lista qe i kom bo une eshte e veshtire ketu ne berlin
Ore dashnore t'kete cuni , por thuj t'perdor kapuc se ndryshe do mor veten n'qafe lol . Deri 35 vjec ti luj fen , pastaj t'i ngreje frenat e dores
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:36   #26
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,109
Thanks: 5,174
Thanked 6,036 Times in 3,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ti je bab shembullor!
Kujdes mos te kercet mbas veshi
asaj po i ruhem.ēa te bo fmija sta bo perėndia thot poplli.

i kom thon ..ju perzej nga shpia
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:37   #27
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,914
Thanks: 3,884
Thanked 5,007 Times in 2,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
asaj po i ruhem.ēa te bo fmija sta bo perėndia thot poplli.

i kom thon ..ju perzej nga shpia
Funksionon?
Ta mbaj si opsion ne te ardhmen
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:45   #28
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,109
Thanks: 5,174
Thanked 6,036 Times in 3,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Funksionon?
Ta mbaj si opsion ne te ardhmen
afrikanet martohen me gjermane per dokumenta. sa i bejn e sjellin bythzezen nga gana. nuk jena laborator eksperimentesh
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2018, 09:52   #29
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,914
Thanks: 3,884
Thanked 5,007 Times in 2,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
afrikanet martohen me gjermane per dokumenta. sa i bejn e sjellin bythzezen nga gana. nuk jena laborator eksperimentesh
Prindi ka gjithmone te drejte me pak fjale!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:55   #30
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 618
Thanks: 115
Thanked 132 Times in 99 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ska asgje te keqe te biesh ne dashuri, problemi eshte tek finalizimi i lidhjes ne ate moshe!
Eshte shume heret per te dy B.E.V
Po pse heret xhanem. Po qene te pjekur e perballojne cdo veshtiresi me mire . Kur te kaloje mosha fillojne e bejne llogari e nuk bejne asigjo.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 10:04   #31
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 6,512
Thanks: 2,066
Thanked 1,636 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Per mua do ishte ideali mashkulli 32 vjec dhe femra 28-29 vjece . Jan me te pjekur né ate mosh dhe mir apo keq jan me koscient per familjen qe do formojne dhe veshtiresit qe do perballen ! Mendimi im !
__________________
love!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 10:14   #32
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,860
Thanks: 6,643
Thanked 6,084 Times in 3,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 344
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Ne nje perqindje te konsiderueshme prinderit dhe pervoja e tyre i ben te kene te drejte ne ate qe propozojne ose keshillojne....kur kjo behet ne menyra te tjera autoritare at'here behet e pakuptueshme nga femijet duke sjelle konflikte e gjera te pahijshme.

Sikur femijet e vegjel e te medhenj te degjonin keshillen e prinderve e te mos kujtojne se i dine te gjitha (ne kete kategori fus edhe vehten) do te kishim perparuar e nuk do te ndesheshim me andrralla e siklete qe prinderit i paten kaluar........

Prindi eshte ai qe te ka bere koken e te ka sjelle ne jete.....kurre mos e harro kete.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2018, 12:44   #33
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,585
Thanks: 290
Thanked 1,389 Times in 905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ti je bab shembullor!
Kujdes mos te kercet mbas veshi
Car duhet ti kercasi moj korbe?!?! Pastaj ku e di ti qe s'i ka kercitur?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 12:50   #34
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,585
Thanks: 290
Thanked 1,389 Times in 905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

..........................


p.s. ma citoi dy here, do t'i kete kercitur me shume se njehere
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 12:52   #35
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,585
Thanks: 290
Thanked 1,389 Times in 905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
afrikanet martohen me gjermane per dokumenta. sa i bejn e sjellin bythzezen nga gana. nuk jena laborator eksperimentesh
Po bej Ganezen ti qe mos te evitosh eksperimentimin
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 12:53   #36
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,565
Thanks: 2,945
Thanked 7,653 Times in 2,497 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Prinderit nuk kan Te drejte ta péngojne kte lidhje (sado qe prindi kerkon gjithmone me Te miren per fémin e vet ).
Te rinjte duhet ta vazhdojne por jo te martohen ne kte moshe.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 06:11   #37
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,141
Thanks: 341
Thanked 2,499 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Prinderit zakonisht e kane gjithmone gabim. Nuk eshte per t’ua vene shume veshin.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 08:48   #38
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,585
Thanks: 290
Thanked 1,389 Times in 905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Kam pershtypjen qe kur je i ri prindi ka te drejte, kurse kur ke nje fare moshe je ne gjendje te zgjedhesh me mire...


p.s. ideja lindi se gjermanet i largojne femijet nga shtepia 18 vjec ne menyre qe te behen te zotet e vetes (kete me te degjuar e kam)
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 09:00   #39
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 11,142
Thanks: 8,037
Thanked 4,017 Times in 2,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Weeee sa gjynaf ......
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 17:35   #40
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,585
Thanks: 290
Thanked 1,389 Times in 905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drjete prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
jeni te dy te vegjel per nje vendim te till madhor....
jetoni momentin .....
lere se u ndame...s'ish e shkruar
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur