Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2018, 19:04   #1
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,328
Thanks: 1,415
Thanked 1,510 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Premier League 2018-2019!

Nisi sot sezoni i ri i Premier League me ndeshjen Manchester United - Leicester.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 20:22   #2
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,856
Thanks: 492
Thanked 841 Times in 520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Ky Mourinho sdurohet si trajner. Une interist jam dhe sme takon te flas keq , por kto intrigat qe perdor me lojtar ,trajner , bord... e bejne shume antipatik.

Ps. Jam dhe mbetem tifoz i liverpoolit ne angli dhe ky vit kam pershtypjen mund t'kemi ndonje surprize per mire.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 20:29   #3
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,328
Thanks: 1,415
Thanked 1,510 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Eshte trajner shume legen, dihet ai dhe lojrat e intrigat qe ben.

Liverpool ka bere merkato shume te zgjuar, ka nderhyre vetem ku kishte nevoje e ka marre lojtare te mire.

Mbas Cityt kane ekipin me te mire ne Angli.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 21:02   #4
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,781
Thanks: 11,578
Thanked 6,558 Times in 4,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Eshte trajner shume legen, dihet ai dhe lojrat e intrigat qe ben.

Liverpool ka bere merkato shume te zgjuar, ka nderhyre vetem ku kishte nevoje e ka marre lojtare te mire.

Mbas Cityt kane ekipin me te mire ne Angli.
GORES i ka perenduar koha.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2018, 14:28   #5
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Kam nje bindje qe ky do te jete viti i Liverpool ne Angli duke fituar titullin qe i mungon prej vitit 1992...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 16-08-2018, 23:57   #6
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,182
Thanks: 13
Thanked 590 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Sivjet do te percjellim futbollin anglez,eshte kampionat me i balancuar dhe me ekipe konkurrente...Seria dhe Bundesleague jane shkaterruar nga Juve_Bayern,ndersa ne Spanje duket qe do te vazhdoje dominimi i Barcelones,por shume afer do ta kete At.Madridin,Reali duket i dobet.
Na mbetet Anglija.

Per mua Man. city eshte favorit edhe sivjet,Liverpool eshte forcuar shume,munde te befasoje edhe Man.utd.

1. Man.city
2. Liverpool
3. Man.utd
4. Totenham
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2018, 04:11   #7
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Ndersa per mua top kater do te jene:

- 1 Liverpool
- 2 Man City
- 3 Chelsea
- 4 Arsenal
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 21-08-2018, 06:05   #8
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Liverpool mori mbrem fitore te paster jashte fushe kunder Crystal Palace 0-2, nga nje gol i shenuar ne fund te cdo pjese.

Redsat me pike te plota mbajne vendin e dyte pas Man City qe ka golavarazh me te mire.

Per tu theksuar eshte se Liverpool eshte i vetmi ekip qe nuk ka pesuar gol ne dy javet e para.

Me sa duket rekordmeni Alison, qe mbron porten e Liverpool po justifikon milionat e shpenzuara per te.

Deshire kam qe Liverpool te mar titullin sivjet!

Dy ndeshje dy fitore te pastra, pa pesuar gol, fillim i mbare, pune e miree
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 21-08-2018, 16:01   #9
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,781
Thanks: 11,578
Thanked 6,558 Times in 4,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Liverpool mori mbrem fitore te paster jashte fushe kunder Crystal Palace 0-2, nga nje gol i shenuar ne fund te cdo pjese.

Redsat me pike te plota mbajne vendin e dyte pas Man City qe ka golavarazh me te mire.

Per tu theksuar eshte se Liverpool eshte i vetmi ekip qe nuk ka pesuar gol ne dy javet e para.

Me sa duket rekordmeni Alison, qe mbron porten e Liverpool po justifikon milionat e shpenzuara per te.

Deshire kam qe Liverpool te mar titullin sivjet!

Dy ndeshje dy fitore te pastra, pa pesuar gol, fillim i mbare, pune e miree
KLOPP bene ekipe te MEDHAJA me lojtare te <vegjel>.
Bepja me GOREN i marrin te GATUAR apo te bome.I pari ka deshtuar ne dy finale,i dyti dhe i treti...nja 3 here ne gjysem finale.
Na ishte nje here....
GRANDE JÜRGEN....ah ta kishte JUVJA.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2018, 10:27   #10
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Liverpool kryeson vendin e pare ne Premier League bindshem me pike te plota duke mos pesuar asnje gol. Duket viti i Redsave sivjet!

P.S Ēudi qe nuk eshte hap asnje teme per Liverpool ktu ne forum!
Nqs ka ndonje fans per Anglezet qe jane dhe me te suksesshmit ne Europe per kupa te fituara le te hape teme, mqs dhe ky do jete viti i titullit kampion per to
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2018, 10:34   #11
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,328
Thanks: 1,415
Thanked 1,510 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Historikisht Liverpool nuk ka qene asnjehere ekip kampionati.

Kane kompletuar ekipin me blerje te zgjuara kete vit por prap si Favorit shoh Cityn e me pas Liverpool dhe Chelsea.

Ne Champions eshte histori tjeter e besoj do jene protagonist edhe kete vit.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 27-08-2018 nė 10:37
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2018, 10:49   #12
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,856
Thanks: 492
Thanked 841 Times in 520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Historikisht Liverpool nuk ka qene asnjehere ekip kampionati.

Kane kompletuar ekipin me blerje te zgjuara kete vit por prap si Favorit shoh Cityn e me pas Liverpool dhe Chelsea.

Ne Champions eshte histori tjeter e besoj do jene protagonist edhe kete vit.
Je i cik gabim kur thua historikisht , ose e ke fjalen per premier league mbas 92.

Manchesterit ju deshen 25 vjet me Fergusonin te thyenin rekordin e Liverpoolit me 18 tituj kampion Anglie.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2018, 10:58   #13
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,328
Thanks: 1,415
Thanked 1,510 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Je i cik gabim kur thua historikisht , ose e ke fjalen per premier league mbas 92.

Manchesterit ju deshen 25 vjet me Fergusonin te thyenin rekordin e Liverpoolit me 18 tituj kampion Anglie.
Flas per 30 vitet e fundit, Liverpool ka pasur fizionomine e nje ekipi europian e jo ekip per kampionat.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2018, 06:02   #14
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,781
Thanks: 11,578
Thanked 6,558 Times in 4,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
GORES i ka perenduar koha.
BENO.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2018, 14:22   #15
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,340
Thanks: 2,745
Thanked 3,117 Times in 1,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Liverpool ose City.

United e Arsenal pa gjasa.

Tottenham do t’iu fryej ne shpine dy te pareve.

Edhe chelsean e shoh ne top 4
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2018, 17:57   #16
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Liverpool vashdon te kryesoje me pike te plota Premier League duke mar edhe kete jave tre pikshin e rradhes kunder Leicester City! Po ashtu dhe Chelsea i Sarrit eshte ne kuoten e 12 pikeve me kater fitore. Surpriza eshte Watford qe ka mare po kater fitore rradhazi dhe renditet ne vendin e trete. Vendi i katert mbahet nga qytetaret e Manchester me 10 pike!


P.S shpresoj qe Liverpool te vashdoj dominimin me fitoret rradhazi per objektivin titull... fillimi mbare gjysma e punes ka thene ai ēuni
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2018, 18:03   #17
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,340
Thanks: 2,745
Thanked 3,117 Times in 1,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Goli dhe festimi i Mustafit, me asistimin e Xhakes.
3 pike te veshtira per arsenalin.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2018, 17:04   #18
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,340
Thanks: 2,745
Thanked 3,117 Times in 1,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Man utd po humb 0:2 ne shtepi nga newcastle.

Ky mund te jete fundi i Murinjos.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2018, 17:28   #19
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,689
Thanks: 2,231
Thanked 1,009 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Man utd po humb 0:2 ne shtepi nga newcastle.

Ky mund te jete fundi i Murinjos.
Jo mund te jete,por sot eshte fundi ,ktu e mbyll kapitullin me Manchesterin Murinjo.

Gjithashtu dhe Bayerni shum dobet,deri tani eshte ne humbje 2-0,me duket se po i vjen rrotull dhe Kovaēit
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Linda pėlqehet nga
i vjetėr 06-10-2018, 17:31   #20
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,340
Thanks: 2,745
Thanked 3,117 Times in 1,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Premier League 2018-2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Jo mund te jete,por sot eshte fundi ,ktu e mbyll kapitullin me Manchesterin Murinjo.

Gjithashtu dhe Bayerni shum dobet,deri tani eshte ne humbje 2-0,me duket se po i vjen rrotull dhe Kovaēit
Shyqy qe po e humbni edhe ju nje sezon se e keni bo bajat bundesligen.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur