Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2018, 13:43   #281
isha Ag, Dem
V.I.P
 
Avatari i isha Ag, Dem
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,485
Thanks: 7,940
Thanked 4,038 Times in 1,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
isha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Miredita te gjitheve e ne vecanti ata qe po lahen ne det.
Miredita Systema!
Miredita Ag Demka!
Miredita Drague!
Miredita edhe atyre qe nuk u mbetet qejfi qe nuk po i permend me emer!
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kte siper,Adem Gashin,Samiu si dhe ZET me LAND qe kane bere pune....VOLUMINOZE.
*****

Ju faleminderit miq tė mi pėr pėrshėndetjen tuaj tė pėrzemėrt.
E po miqtė, jo nga protesta, por tė bėkan tė dalėsh edhe nga varri, ndaj po postoj kėtu.
Edhe unė ju kam pėrshėndetur, por nė temat e mia dhe mbase nuk i keni parė.

Pėrshėndetja pėr Benin, mė 2.8.2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
Mė erdhi mirė kur tash pashė se SystemA qenka kthyer prapė.
Unė kam respekt pėr kėtė njeri.

Mirė se erdhe, Beni!

Ndėrkaq mė 7.8. 2018 kam pėrshėndetur edhe Elian-in, ku kam folur nė pika tė shkrutra pėr inteligjencėn dhe intuitėn e tij, njėrherėsh i kam parashtruar edhe njė pyetje:

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
Ore Elian, se pėr ty kam thėnė qė je mjaft inteligjent, po ta shtroj njė pyetje, goxha interesante:

* Nėse u shėndoshet ndonjėherė ndėrgjegja spiunėve e ngatrresėtarėve, sic po thua ti, vallė a skuqen?
Mė bėhet qejfi qė kam miq, tė cilėt janė vetja.
I bashkėngjitem urimit tuaj dhe me shumė respekt pėrshėndes ata tė cilėt ju keni pėrshėndetur.

Pėrshėndes edhe tė gjithė tė tjerėt qė s'i pėrkasin grupacionit komplotist.
__________________
27.06.2017 – 27.06.2018 Njėvjetori i komplotit dhe askush s’u turpėrua!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga isha Ag, Dem : 10-08-2018 nė 14:04
isha Ag, Dem nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 14:57   #282
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,316
Thanks: 505
Thanked 872 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Ju pershendes Llive
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4FBCE5D2-DCB8-4249-9235-1A4F0421BE1D.jpg (21.4 KiloByte, 78 shikimet)
__________________

Besimi ėshtė si njė copė letre,qė nėse rrudhoset kurrė nuk mund tė kthehet siē ishte nė fillim.😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 23:27   #283
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,726
Thanks: 0
Thanked 603 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Mirembrema
Nga Gjermania
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 01:30   #284
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,043
Thanks: 604
Thanked 460 Times in 322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Puffe ,je e pershendetur nga USA
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2018, 05:42   #285
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,089
Thanks: 5,165
Thanked 6,028 Times in 3,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
*****

Ju faleminderit miq tė mi pėr pėrshėndetjen tuaj tė pėrzemėrt.
E po miqtė, jo nga protesta, por tė bėkan tė dalėsh edhe nga varri, ndaj po postoj kėtu.
Edhe unė ju kam pėrshėndetur, por nė temat e mia dhe mbase nuk i keni parė.

Pėrshėndetja pėr Benin, mė 2.8.2018
Ndėrkaq mė 7.8. 2018 kam pėrshėndetur edhe Elian-in, ku kam folur nė pika tė shkrutra pėr inteligjencėn dhe intuitėn e tij, njėrherėsh i kam parashtruar edhe njė pyetje:Mė bėhet qejfi qė kam miq, tė cilėt janė vetja.
I bashkėngjitem urimit tuaj dhe me shumė respekt pėrshėndes ata tė cilėt ju keni pėrshėndetur.

Pėrshėndes edhe tė gjithė tė tjerėt qė s'i pėrkasin grupacionit komplotist.
do ta kerkojm vloren admiral
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 07:08   #286
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,531
Thanks: 287
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
Ore Elian, se pėr ty kam thėnė qė je mjaft inteligjent, po ta shtroj njė pyetje, goxha interesante:

* Nėse u shėndoshet ndonjėherė ndėrgjegja spiunėve e ngatrresėtarėve, sic po thua ti, vallė a skuqen?
Me fal qe nuk e kam lexuar, por evgjitin kur e ze turpi nuk skuqet thone

p.s. edhe spiunet e ngatrrestaret si jevgjit jane, per nje liter vaj luledielli rekrutohen...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 07:48   #287
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,531
Thanks: 287
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Turp! Turp! Turp! qe nuk e kisha degjuar me pare...
Pershendes te gjithe me kete kenge kaq te bukur

__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 05:22   #288
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,197
Thanks: 2,898
Thanked 3,161 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Mos u lodh kurre duke pritur, sepse dita me bukur e jetes tende mund te jete edhe sot.

Jave te mbare......
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 07:28   #289
isha Ag, Dem
V.I.P
 
Avatari i isha Ag, Dem
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,485
Thanks: 7,940
Thanked 4,038 Times in 1,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
isha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Me fal qe nuk e kam lexuar, por evgjitin kur e ze turpi nuk skuqet thone

p.s. edhe spiunet e ngatrrestaret si jevgjit jane, per nje liter vaj luledielli rekrutohen...
Provojini miqtė ( pėr tė cilėt keni binjdje se janė tė urtė, jo ngatėrrestarė etj, etj ... dhe binduni) dhe fatkeqėsisht ... do tė zhgėnjeheni!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
THĖNIE IMJA

Personalitetin/shpirtin e vet shumica e njerėzve e tergojnė kur janė tė zemėruar. Nė atė cast shumica e humbin kontrollin, kėshtu ia ējerrin vetes maskėn dhe dalin sheshit se kush janė e ēfarė shpirti kanė.

Kur jemi tė qetė tė gjithė dimė tė bėjmė fjalė tė bukura,... por kjo ėshtė fallco!
Ditė e javė tė mbarė!
__________________
27.06.2017 – 27.06.2018 Njėvjetori i komplotit dhe askush s’u turpėrua!
isha Ag, Dem nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 09:19   #290
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,316
Thanks: 505
Thanked 872 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Omre ckina knej nga Talia?
Sa i paska mor dielli kto qenkan nxi shume.
Mjer ne thuj qe e kena pre Bileten e Trenit duhet me duru dhe vonesat
__________________

Besimi ėshtė si njė copė letre,qė nėse rrudhoset kurrė nuk mund tė kthehet siē ishte nė fillim.😊

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Viking : 13-08-2018 nė 09:23
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 09:44   #291
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,965
Thanks: 184
Thanked 416 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Kam ndonjenjeri per te per pershendetur ketu ?

Miredita dhe jave te mbare
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i iDeA pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 12:06   #292
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,531
Thanks: 287
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga isha Ag, Dem Shiko postimin
Provojini miqtė ( pėr tė cilėt keni binjdje se janė tė urtė, jo ngatėrrestarė etj, etj ... dhe binduni) dhe fatkeqėsisht ... do tė zhgėnjeheni!!

Ditė e javė tė mbarė!
Ka dy lloje te besimit. E para gatishmeria jone per te besuar ne ate qe na thuhet. E dyta prirja jone per te besuar te dikush dhe ta lejojme ate te vendose per ne (apo pjeserisht).
Po e vure ne prove mikun nuk quhet me mik ose ndoshta ai te ka vene ne prove me pare dhe s'dime gje. Besimi eshte dicka qe jepet e jo testohet. Po u testua dalim si bicim spiuni a frikacaku. E nese tradhetojne, neve as na plas fare?

p.s. Mos u shqeteso o Xha Demke...ata te na marrin te keqen dhe ty te vafte dita(java, muaji, viti) sa me e mbare dhe sa me e mire...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 16:34   #293
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,533
Thanks: 295
Thanked 324 Times in 223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Pershendetje te gjitheve.
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Frank pėlqehet nga
i vjetėr 15-08-2018, 12:53   #294
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,765
Thanks: 506
Thanked 1,846 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e forumit...pasdite tė kėndshme...
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 15-08-2018, 15:11   #295
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,531
Thanks: 287
Thanked 1,376 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e antareve!

Pershendetje atyre qe e ndjejne se e meritojne....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur