Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: A duhet riformatuar FORUM-AL?
A duhet riformatuar FORUM-AL? 3 42.86%
Ėshtė mė mirė kėshtu siē ėshtė? 4 57.14%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 7. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-12-2016, 08:07   #1
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 36
Thanks: 6
Thanked 18 Times in 16 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrshėndetje

Si njė anėtar i ri i ftuar nė kėtė forum sigurisht qė u bėra kurioz rreth tij dhe gjėja e parė qė bėra ditė pas regjistrimit i hodha njė sy ashtu shkarazi por mė vonė edhe me vėmendjen e duhur. Ajo qė konstatova unė ose mė duket mua, ėshtė njė rrėmujė gati totale e komenteve nė tema tė ndryshme qė duhet theksuar, janė tema pėr tu admiruar nga ndėrtimi i tyre por pėr fatin e keq me njė faqosje aspak tė ngjashme me forume tė tjera tė shumta nė internet. Unė do tė doja nėse ėshtė e mundur qė faqosja e komenteve tek tematikat tė jenė mė thjeshtėzuara nėse ėshtė mundėsia dhe sigurisht nė shumica e anėtarėve tė respektuar tė jenė dakort.

Respekte dhe ditė tė mbara pėr tė gjithė ju!
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 08:51   #2
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,381 Times in 2,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Miresekeardhur Inspektor, Peshku .

Ke ardhur si undercover ?
Zana nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2016, 08:58   #3
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 36
Thanks: 6
Thanked 18 Times in 16 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

S'ka ndonjė 007 e thjeshta Zanė..

Shkrepi dielli buzės s'Cukalit,
Eja e t'kndojm, oj Zāna e malit,

Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Peshku i Kuq pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2016, 09:39   #4
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,038
Thanks: 2,268
Thanked 2,470 Times in 704 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Mire se erdhe Peshku Kuq
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2016, 10:21   #5
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 36
Thanks: 6
Thanked 18 Times in 16 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Faleminderit MiM@
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 13:59   #6
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,381 Times in 2,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Ha ha ... Peshku , jo PO ... ne ato maja, rripa-rripa
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 14:06   #7
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,674
Thanks: 2,177
Thanked 2,328 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Kemi hyre dhe ne forume te tjera- njesoj eshte. Apo e ke fjalen per forume ku behen 5 postime ne dite ne nje teme. Normal ato do kene me shume rregullsi. Gjithsesi se kam te qarte cfare ndryshimi kerkon? Rregullsi ne komente?!
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2016, 14:10   #8
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,489
Thanks: 6,273
Thanked 5,846 Times in 3,742 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 339
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Peshku kuq, Tu njat jeta
mir se na gjete e mir se t'gjeta.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2016, 15:36   #9
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,742
Thanks: 8,319
Thanked 2,618 Times in 1,362 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Peshku i kuq vija vija
fol ashtu sic te ka hija
ke ardhur me vrap e pa fryme
me kadale se do te pjekin ne tym.

A duhet riformatuar FORUM-AL?
Jo, lere cdo antar te shpreh mendimin personal
Ėshtė mė mirė kėshtu siē ėshtė?
Po, me mire rremuje, se shigjete me helm n'kreshtė

Ma do men'ja se je i ri ne ket' forum
Temen e hape mire po me vone po flet kuturum
Mire qe erdhe dhe ne te presim me krahehapur
po fole me respekt, cdo antar do ngelet i k'naqur

Merre me kadale-kadale ore i uruar
se do te duam m'shume, po s'e ke kuptuar


Une jam zjarri dhe nuk jam compatible me peshkun (ujin)
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2016, 15:48   #10
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 7,669
Thanks: 6,693
Thanked 4,442 Times in 2,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Mireserdhe midis nesh .
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2016, 15:49   #11
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,761
Thanks: 0
Thanked 405 Times in 302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshėndetje

Peshk, ne radh te pare ruhu nga peshkaqeni

Ne radhe te dyte, duke qene se temat hapen ne rregull i bie te riformatosh antaret, eshte me kollaj te riformatojme ne ty

P.s: fillo te besh like se i vene re goxha
Mundesisht e komplimente se ambientohesh me shpejt
Jk - keto te fundit

Se harrova, po u zure nje here me zanen do te duan ne grup e po the vec budalliqe me pas
Shihe si opsion ambientimi
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Oxygen pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur